Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

mapy

Zde řešíme všechny modely navigací NAVON - např. N250/N350/N450/N460/N470/N560/N650

Re: mapy

Příspěvekod fmilan v 06 črc 2011 19:34

Tome, myslíš, že záloha existuje?

pruziny píše:Prosím prosím,existuje návrat k nastavení,které bylo v přístroji po zakoupení? :x
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fmilan
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1991
Registrován: 10 bře 2009 17:22
Bydliště: Blansko

Re: mapy

Příspěvekod SvoDa v 06 črc 2011 19:40

Taky si myslím, že záloha neexistuje.

Nechápu, že je někdo schopen prostřednictví toolboxu stáhnout nové mapy (jediná možná aktualizace zdarma), neudělat si zálohu a pak
pruziny píše:Teď v toolboxu mažu z přístroje všechny mapy a pak je znovu v toolboxu stáhnu a snad to pomůže
a myslet si, že to tu aktualizaci nabídne znovu, jakoby to bylo nějaké soukromé úložiště

Komu není rady (asi 1000x tu blo napsáno zálohovat, zálohovat a zálohovat), tomu pak již není pomoci.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: mapy

Příspěvekod tomasii v 06 črc 2011 21:15

Byl to chabý pokus z mé strany. Přitom i NaviExtras hned na začátku skoro vnucují backup...
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: mapy

Příspěvekod pruziny v 18 črc 2011 18:05

Tak pro vysvětlení.V tollboxu jsem chtěl udělat aktualizaci a zálohu jsem v něm samozřejmě udělal.Po aktualizaci jsem zjistil,že se mi v přístroji spoustu věcí ztratilo-nevím proč,ale to již není důležité.Potom jsem chtěl provést krok nazpět pomocí zálohy,kterou jsem udělal,ale ono to asi v polovině obnovení vyhodilo eror,takže jsem byl v bryndě.Samozřejmě byla chyba,že jsem si neudělal klasickou zálohu složek,jenomže v první fázi jsem chtěl jen zaktualizovat mapy.Teď již vše funguje tak,jak má a z pomocí vás tady jsem již pár věcí pochopil.


Díky
pruziny
 
Příspěvky: 18
Registrován: 04 črc 2011 17:37

Re: mapy

Příspěvekod pruziny v 18 črc 2011 18:07

A pro vaši informaci-tollbox nabídne aktualizaci vícekrát po sobě.Smazal jsem všechny mapy a program to vyhodnotil,tak,že mi nabídl komplet vše.
pruziny
 
Příspěvky: 18
Registrován: 04 črc 2011 17:37

Předchozí

Zpět na NAVON - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

cron