Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

NAVON N480 - Nefunkční aktualizace map

Zde řešíme všechny modely navigací NAVON - např. N250/N350/N450/N460/N470/N560/N650

NAVON N480 - Nefunkční aktualizace map

Příspěvekod MEDURAK v 01 čer 2011 08:37

Zdravím,
před cca 8mi měsíci sem v Alze koupil navigaci NAVON N480 a v popisu mají napsáno, že má být zdarma jedna aktualizace přes NaviExtras ToolBox, nicméně žádnou aktualizaci mi tento prg. nenabídnul. Jak dál postupovat, máte nějaký tip, nebo neznáte nějaký kontakt přímo na zastoupení NAVONu v ČR ?
Díky za pomoc. M.
MEDURAK
 
Příspěvky: 7
Registrován: 01 čer 2011 08:29

Re: NAVON N480 - Nefunkční aktualizace map

Příspěvekod Ivo K v 01 čer 2011 10:47

Obrať se na prodejce. Ten ti musí říct co je potřeba pro aktualizaci zdarma udělat(nebo ti to sám zajistit), když ti NaviExtras ToolBox aktualizaci nenabídnul. Alze jsi zaplatil, tak se na ni obrať.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: NAVON N480 - Nefunkční aktualizace map

Příspěvekod MEDURAK v 02 čer 2011 07:16

No přesně to jsem taky udělal, ale že se dočkám odpovědi uplně nevěřím :cry: Proto sem chtěl kontaktovat přímo dovozce do ČR a kupodivu na stránkách NAVON.CZ není jediný kontakt, což mě trochu udivilo. Vím že je tohle fórum vázaný na entershop.cz a že vy přímo mi nemůžete pomoct, ale spíš jestli se tu nenajde nějaký uživatel, co měl podobný problém jako já. Díky M.
MEDURAK
 
Příspěvky: 7
Registrován: 01 čer 2011 08:29

Re: NAVON N480 - Nefunkční aktualizace map

Příspěvekod Ivo K v 02 čer 2011 11:05

Několik uživatelů podobný problém s aktualizací přes NaviExtras ToolBox mělo.
Navigaci ale kupovali v Entershopu a tak prodejce(Entershop - Addam) jim jejich problém bezproblému vyřešil. ;)

Prohledej fórum!
Já jsem našel namátkou třeba TOTO
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: NAVON N480 - Nefunkční aktualizace map

Příspěvekod MEDURAK v 02 čer 2011 11:47

Jo to sem taky našel, ale můj problém je právě že já to koupil v té "jedinečné" Alze. M.
MEDURAK
 
Příspěvky: 7
Registrován: 01 čer 2011 08:29

Re: NAVON N480 - Nefunkční aktualizace map

Příspěvekod addam v 02 čer 2011 12:02

Pokud Ti Tvůj prodejce opravdu nepomůže s vyřešením problému (což by měl), tak mi zavolej.
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: NAVON N480 - Nefunkční aktualizace map

Příspěvekod MEDURAK v 02 čer 2011 12:31

Díky za nabídku, doufám že prodejce se ukáže svoji "serióznost" a ozve se mi.
MEDURAK
 
Příspěvky: 7
Registrován: 01 čer 2011 08:29

Re: NAVON N480 - Nefunkční aktualizace map

Příspěvekod MEDURAK v 14 čer 2011 06:50

Tak se mi ozvali: "je mi velice líto, ale s aktualizací map Vám nejsme schopni jakkoliv pomoci,problém s aktualizací map řeší technická podpora výrobce navigace - Navon". Znáte někdo kontakt na technickou podporu Navon, abych zjistil jak se k tomu staví oni ??? Díkec...
MEDURAK
 
Příspěvky: 7
Registrován: 01 čer 2011 08:29

Re: NAVON N480 - Nefunkční aktualizace map

Příspěvekod addam v 14 čer 2011 07:24

Tomu říkám péče o zákazníka :roll:
I když jsi tu navigaci koupil u konkurence, tak mi ji pošli a já Ti zdarma udělám aktualizaci na nejnovější mapy.
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: NAVON N480 - Nefunkční aktualizace map

Příspěvekod MEDURAK v 27 črc 2011 11:12

Tak Alza se k celé věci postavil tak, že sem si měl z vlastního zaplatit aktualizaci map, přinést jim fakturu a oni mi jí zpětně proplatí, což jsem odmíl, protože se mi to zdá jako nestandartní postup a mohlo by se stát, že mi nic nepropletí. Takže si dejte pozor, u koho si navigaci kupujete sice se snažili komunikovat, ale jiná řešení co sem jim nabízel odmítli a už se neozvali. Takže ještě jednou pozor na Zelený marťany :-) Mají sice téměř vše skladem, ale popis zboží nemusí souhlasti s realitou a pokud to zjistíte až po delší době už je to nezajímá. Až na vyšší ceny sem tam byl spokojen, ale teď už tam víckrát nenakoupím..... :!:
MEDURAK
 
Příspěvky: 7
Registrován: 01 čer 2011 08:29

Další

Zpět na NAVON - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron