Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Navon N480 IGO Primo změna skinu

Zde řešíme všechny modely navigací NAVON - např. N250/N350/N450/N460/N470/N560/N650

Navon N480 IGO Primo změna skinu

Příspěvekod Dubaj v 24 dub 2011 18:49

Zdravím pánové,
rád bych Vás požádal o radu. Konečně jsem si našel po roce užívání čas na nastavení navigace, zatím se ji používal jak jsem ji zakoupil v entershopu.

Mám N480 s IGO Primo nevím jaké verze (v navigaci o programu to píše Navon Navigation 8.5.9.142948 May 11 2010) rád bych začal používat skin fMilan/Amater v. 2.2.
Provedl jsem následující:
- přejmenoval jsem branding.zip a nakopíroval místo něho nový ze skinu
- přejmenoval jsem Lang_Czech.zip a místo něho nakopíroval nový - \content\lang
- přejmenoval jsem adresář save (na stary_save)

a pak jsem zpustil navigaci - začala nabíhat - úvodní obrazovka skinu - zeptalo se to na nastavení jazyka - pak pokračovalo nabíhání cca do 75% a pak restart.
v adresáři přibyl soubor crash

Nevím zda mám správnou verzi skinu k mé verzi IGO Primo?
Nevím zda není nutné editovat nějaké ini, sys či jiné soubory...

Předem děkuji za rady. Sice jsem studoval iGO PRIMO - navigační software ‹ Skiny a úpravy DATA.ZIPu, ale diskuze jsou o 50 stranách a jako začátečních se v tom ztrácím.
Dubaj
 
Příspěvky: 14
Registrován: 26 čer 2010 21:10

Re: Navon N480 IGO Primo změna skinu

Příspěvekod amatér v 24 dub 2011 19:38

Máš PRIMO 1.0, uvedený skin je pro PRIMO 1.1.
Verze 8.5.9.xxxxxx = PRIMO 1.0
Verze 8.5.11.xxxxxx = PRIMO 1.1
Verze 9.2.1.xxxxxx = PRIMO 1.2
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Navon N480 IGO Primo změna skinu

Příspěvekod Dubaj v 24 dub 2011 19:52

Děkuji za identifikaci a jak se dá provést update na vyšší verzi - Naviextras mi to nenabízí?
edit:
Jde mi o to zda výrobce Nav N Go poskytuje zdarma další podverze Prima, když vlastním verzi 1.0 -> 1.1 -> 1.x, nebo si musím vždy zakoupit další podverzi samosttně?

Předem děkuji.

edit:
Nebo existuje verze fMilan/Amater skinu pro PRIMO 1.0?
tohle jsem už vyřešil - vyčetl ve foru..

Zároveň pro přečtení malé části fóra, děkuji za jeho užitečnost.... a smekám před Vaším zápalem.
Předem díky.
Dubaj
 
Příspěvky: 14
Registrován: 26 čer 2010 21:10

Re: Navon N480 IGO Primo změna skinu

Příspěvekod addam v 26 dub 2011 09:40

Oficiální aktualizace programu PRIMO na verzi 1.2.X by měla být na naviextras vydána začátkem léta.
Toto není z mé strany slib - to je pouze předání informace od výrobce, tak jak jsem ji získal.
No a vzhledem k tomu, že by se mělo jednat o vyšší verzi než je 1.2, tak lze předpokládat že tvůrci skinů budou svoje skiny nejdříve přepracovat pro tuto (zatím neexistující) verzi.

Neoficiálni aktualizace programu PRIMO je velmi jednoduchá - ovšem s tímto nemůžeme zde nikomu pomoci...
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: Navon N480 IGO Primo změna skinu

Příspěvekod SvoDa v 26 dub 2011 14:40

přiznám se, že už ani nevím, v čem byl vlastně podstatný rozdíl mezi 1.0, 1.1. a 1.2. a proč jsme vlastně jedno pro druhé přestali používat. :oops: :oops:
Přiznám se, že u iG08 byly ty skokové změny verzí čitelnější :(
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Navon N480 IGO Primo změna skinu

Příspěvekod amatér v 26 dub 2011 17:13

1.1 přinesla rozšíření pro Green Routing - jediná změna proti 1.0
1.2 přinesla možnosti TTS Pro a jinou strukturu adresářů.
Zas tak nepřehledné to není, analogie iGO8 8.0.0x.xxxxx, iGO8 8.3.1.xxxxx, iGO8 8.3.2.xxxxx, iGO8.3.4.xxxxxx, ...
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)


Zpět na NAVON - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron