Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

MP3 a obrázky

Zde řešíme všechny modely navigací NAVON - např. N250/N350/N450/N460/N470/N560/N650

MP3 a obrázky

Příspěvekod Xarx v 04 zář 2010 10:48

Můžete mi poradit s MP3 přehrávačem v navigaci N480? Dal jsem do ní 8GB micro-SD z mobilu, kde mám spoustu mp3. Když však kteroukoli mp3 přehraji, z přehrávače se ozývá ticho - resp. jen šumění. Má ten přehrávač nějaké specifické požadavky na formát mp3, které umí přehrát? Zkoušel jsem constant bit-rate i VBR, výsledek je vždy stejný.

Ještě mám dotaz k ovládání prohlížeče fotografií. Když posuvníkem zvětším zoom, tak jsou obrázky hrozně kostičkované, a to i přesto, že originál má velké rozlišení. Když však obrázek zvětším na celou obrazovku, tak kostičky zmizí, tam však zoomovat nelze. Dělám něco špatně?

Díky, Martin.
Xarx
 
Příspěvky: 38
Registrován: 31 srp 2010 11:07

Re: MP3 a obrázky

Příspěvekod Xarx v 08 zář 2010 08:18

Na problém s MP3 jsem už přišel:
Navigace měla vypnutý zvuk ("mute"), takže i když v přehrávači byl zvuk zapnutý, tak hudba stejně nehrála.

Problém s fotkami stále zůstává.
Xarx
 
Příspěvky: 38
Registrován: 31 srp 2010 11:07


Zpět na NAVON - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron