Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Servis pro Navon

Zde řešíme všechny modely navigací NAVON - např. N250/N350/N450/N460/N470/N560/N650

Servis pro Navon

Příspěvekod Xarx v 01 zář 2010 11:17

Zdravím vás.

Kdo v ČR poskytuje servis pro navigace Navon? Jde mi konkrétně o update firmware s opravenými chybami (jak jsem se dočetl jinde v tomto fóru). V balení Navon N480 jsem neměl seznam opraven uveden, a na webu jsem nic nenašel.

Díky,
Martin.
Xarx
 
Příspěvky: 38
Registrován: 31 srp 2010 11:07

Re: Servis pro Navon

Příspěvekod addam v 01 zář 2010 15:55

Distributorem značky NAVON pro ČR a zároveň servisním střediskem pro ČR, je společnost ELKO TRADING s.r.o.
V případě záruční opravy můžeš svoji navigaci reklamovat u svého prodejce.

Pokud jsi koupil svoji navigaci u nás (http://www.entershop.cz), tak já disponuji stejnými nástroji a podporou výrobce jako servisní středisko, takže našim zákazníkům provádíme většinu servisních zásahů bez toho, aby se musela navigace odesílat do servisu.

Co se týče firmware, tak si nejsem jistý co konkrétně máš na mysli - pokud máš na mysli urychlení naběhnutí základního menu, tak to byl problém který se netýkal modelu NAVON N480.
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: Servis pro Navon

Příspěvekod Xarx v 01 zář 2010 16:27

Mám na mysli:

- okamžité vypnutí či zapnutí navigace při zavadění o vypínací tlačítko
- okamžité vypnutí při vypnutí napájení (takže jakmile vypnu motor, vypne se i navigace, třeba při čekání na vlakovém přejezdu)
- nemožnost zrušit vypínání v době odpočítávání 20-ti sekund (mám jen možnosti uspat / vypnout)
- a určitě i další věci.

Že se chystá firmware, kde se opravuje první z mnou zmíněných nedostatků, jsi někde psal myslím ty, addame. Také jsem četl, že již existuje firmware, který přidává možnost přehrávání videí, což by se mi hodilo teď na dovolenou na pouštění večerníčků :-).

Jinak díky za odkaz na Elko, navigaci jsem (neuváženě :-\) koupil jinde než u vás. Nevíš náhodou (nebo někdo jiný), jak to probíhá u zařízení v záruce s upgradem firmware? Za to se platí, nebo je to zdarma? Díky.
Xarx
 
Příspěvky: 38
Registrován: 31 srp 2010 11:07

Re: Servis pro Navon

Příspěvekod addam v 01 zář 2010 16:49

- Co se týče citlivosti zapínacího/vypínacího tlačítka, tak včera jsem psal, že pravděpodobně příští týden bych měl od výrobce dostat firmware s touto úpravou.
To znamená, že k dnešnímu dni takový firmware neexistuje a teprve poté co jej dostanu od výrobce na testování a odsouhlasení, tak jej začneme zákazníkům aplikovat.
Mojí včerejší zprávu na toto téma najdeš zde: viewtopic.php?f=56&t=1440&start=100#p55584

- Co se týče video přehrávače, tak ten v nových navigacích NAVON není z výroby obsažen a já tento video přehrávač aktivuji všem našim zákazníkům (ve firmwaru) před předáním nebo odesláním navigace, jako bonus zdarma. Jestli to tak dělají i jiní prodejci, to netuším....
Takže pokud sis navigaci nekoupil u nás a video přehrávač v ní nemáš, tak si můžeš alespoň zkusit v navigaci zprovoznit nějaký softwarový přehrávač - třeba pomocí některého z mnoha spouštěčů.

- Co se týče ceny za přeflashování firmware, tak nejlepší by bylo kdyby ses zeptal přímo svého prodejce, protože u různých prodejců to může být různé. Já mohu mluvit pouze sám za sebe (respektive za svoji firmu) a my to děláme svým zákazníkům zdarma, jako součást poprodejní péče.
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička


Zpět na NAVON - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron