Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Navon 470 nenabehne

Zde řešíme všechny modely navigací NAVON - např. N250/N350/N450/N460/N470/N560/N650

Navon 470 nenabehne

Příspěvekod Numlik v 26 srp 2010 01:53

Ahojky, obracim se na Vas s zadosti o radu, mam Navon 470 a normalne sem jel autem, navigace v pohode fungovala, byla zapojena do autonabijecky po celou dobu. Po dojeti jsem navigaci vypnul (NE pouze uspal) a druhy den jsem ji chtel opet pouzit, bohuzel jiz nenabehla (je nabita). Zustane viset ve stavu, kdy na obrazovcxe sviti logo Navon a pod tim je napsano bilym pismem Map updates naviextras.com. A vice se to nehne ani o pid ani s kartou ani bez. Nemate pro mne moc prosim nejakou radu ?? Kdyz ji pripojim kabelem k PC, tak se objevi, ze zarizeni USB nebylo rozpoznano (predtim drive normalne vse fungovalo). Moc dekuji. Petr (ICQ: 316-830-235, Skype: colombo_0411)
Numlik
 
Příspěvky: 6
Registrován: 11 zář 2009 07:53

Zpět na NAVON - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron