Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Navon N660 [device] type="navon_N480"

Zde řešíme všechny modely navigací NAVON - např. N250/N350/N450/N460/N470/N560/N650

Navon N660 [device] type="navon_N480"

Příspěvekod pilnas v 03 srp 2010 16:09

Ahoj, mám menší problém. Trochu jsem si pohrával s 660kou (i když myslím, že je to to samé jako N480 jen větší displej) a nahrával novou mapu. Já trubka si udělal zálohu jen karty, ale samotného přístroje ne. Měl bych prosbu, nemohl by mi někdo z 660 nebo 480 poslat autorun.txt z Navon/MobileNavigator a přímo z navonu autorun, shell a nav. Případně by mi stačilo vypsat zmíněné soubory. Předem děkuji. Myslím, že by mi to problém pomohlo vyřešit. mrako.plas@centrum.cz
pilnas
 
Příspěvky: 5
Registrován: 03 srp 2010 15:11

Re: Navon N660 [device] type="navon_N480"

Příspěvekod addam v 03 srp 2010 16:29

V navigacích NAVON N480/N660/N750 nejsou soubory které popisuješ - tzn. není tam ani "autorun.txt", ani "shel", ani "nav" atd.
Pokud tam soubory tohoto jména máš (nebo jsi je tam měl), tak je to asi proto, že sis do vnitřní paměti nainstaloval nějaký jiný navigační program (pravděpodobně smartmaps).

Souborová struktura (tak jak má být) vypadá následovně:

ROOT vnitřní paměti přístroje:
N660_N480b.jpg

Složka MobileNavigator obsahuje toto:
N660_N480.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: Navon N660 [device] type="navon_N480"

Příspěvekod pilnas v 03 srp 2010 18:11

Díky moc, přesně tak to je. Turistickou mapu SmartM. Zkusím to promazat. Díky
pilnas
 
Příspěvky: 5
Registrován: 03 srp 2010 15:11

Re: Navon N660 [device] type="navon_N480"

Příspěvekod pilnas v 04 srp 2010 12:32

addam píše:V navigacích NAVON N480/N660/N750 nejsou soubory které popisuješ - tzn. není tam ani "autorun.txt", ani "shel", ani "nav" atd.
Pokud tam soubory tohoto jména máš (nebo jsi je tam měl), tak je to asi proto, že sis do vnitřní paměti nainstaloval nějaký jiný navigační program (pravděpodobně smartmaps).

Souborová struktura (tak jak má být) vypadá následovně:

ROOT vnitřní paměti přístroje:
N660_N480b.jpg

Složka MobileNavigator obsahuje toto:
N660_N480.jpg


Tak jsem vymazal vše kromě uvedené struktury a hlásí mi to "Could not exekute file /residentFlash/smartmaps/smartmaps.exe"
Nevíte co dál? Smart mapy jsou asi nějak moc agresivní. Bohužel zálohu nemám bo tata byl rychlejší a po zkušenosti s evolve to tam prostě napral. Děkuji
pilnas
 
Příspěvky: 5
Registrován: 03 srp 2010 15:11

Re: Navon N660 [device] type="navon_N480"

Příspěvekod addam v 04 srp 2010 12:51

Ale nic jiného to ani hlásit nemůže - vždyť jsi přece programem SmartMaps přepsal soubory programu iGO PRIMO :!: :!: :!:

Zde si dovolím odcitovat část průvodního dopisu, který osobně vkládám ke každé navigaci:

Budete-li instalovat cyklo-turistický software SMARTMAPS z originálního CD, tak jej prosím instalujte na samostatnou microSD kartu. V žádném případě nedoporučujeme instalovat program SMARTMAPS na originální SD kartu na které je navigační program iGO, ani do vnitřní paměti přístroje!

Kdybys měl udělanou zálohu, tak bys nyní pouze přehrál zpět data do navigace a problém by byl vyřešen...
Proto dále v průvodním dopise píšu toto:

Důrazně doporučujeme, abyste si ve vlastním zájmu, zazálohovali obsah originální paměťové karty (pokud byla součástí dodávky) a obsah vnitřní paměti přístroje, do počítače (nebo na CD/DVD), pro případ že byste si data v budoucnu třeba omylem smazali, nebo poškodili. Totéž se týká také SD karty s turistickým programem SMARTMAPS (pokud jste si jej zakoupili).

Takže teď už zbývá jen poslední možnost - zavolej mi, nadiktuješ mi název svého licenčního souboru a já Ti zkusím někam uploadnout chybějící data.
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: Navon N660 [device] type="navon_N480"

Příspěvekod pilnas v 04 srp 2010 18:06

addam píše:Ale nic jiného to ani hlásit nemůže - vždyť jsi přece programem SmartMaps přepsal soubory programu iGO PRIMO :!: :!: :!:

Zde si dovolím odcitovat část průvodního dopisu, který osobně vkládám ke každé navigaci:

Budete-li instalovat cyklo-turistický software SMARTMAPS z originálního CD, tak jej prosím instalujte na samostatnou microSD kartu. V žádném případě nedoporučujeme instalovat program SMARTMAPS na originální SD kartu na které je navigační program iGO, ani do vnitřní paměti přístroje!

Kdybys měl udělanou zálohu, tak bys nyní pouze přehrál zpět data do navigace a problém by byl vyřešen...
Proto dále v průvodním dopise píšu toto:

Důrazně doporučujeme, abyste si ve vlastním zájmu, zazálohovali obsah originální paměťové karty (pokud byla součástí dodávky) a obsah vnitřní paměti přístroje, do počítače (nebo na CD/DVD), pro případ že byste si data v budoucnu třeba omylem smazali, nebo poškodili. Totéž se týká také SD karty s turistickým programem SMARTMAPS (pokud jste si jej zakoupili).

Takže teď už zbývá jen poslední možnost - zavolej mi, nadiktuješ mi název svého licenčního souboru a já Ti zkusím někam uploadnout chybějící data.


Táta tvrdí, že navigaci kupoval u Vás na prodejně a pruvodní dopis nedostal, tak nevím. Je možné, že ho někde ztratil. Zítra zkusím zavolat a předem moc děkuji.
pilnas
 
Příspěvky: 5
Registrován: 03 srp 2010 15:11

Re: Navon N660 [device] type="navon_N480"

Příspěvekod Tomáš Kubec v 04 srp 2010 19:06

Ono je to složité i kdyby nedostal, tak je každej zodpovědnej za svá dada sám., Ale pokud máš licenční klíč, tak Adam pomůže.
Ospen » Tomáš Kubec, Mobilnaut s.r.o. MNShop.cz - Čínské telefony s dvouletou zárukou - podpořte MNShop na Facebooku https://www.facebook.com/Mobilnaut, Zařízení: THL W8 - Quad Core, 1GB RAM, 8 GB ROM, 5 palců IPS LCD, GPS
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Tomáš Kubec
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 723
Registrován: 07 črc 2008 17:35
Bydliště: Pardubice

Re: Navon N660 [device] type="navon_N480"

Příspěvekod pilnas v 05 srp 2010 10:17

Adam opravdu pomohl (rychle a odborně). Díky
pilnas
 
Příspěvky: 5
Registrován: 03 srp 2010 15:11


Zpět na NAVON - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků