Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

NAVON N750

Zde řešíme všechny modely navigací NAVON - např. N250/N350/N450/N460/N470/N560/N650

Re: NAVON N750

Příspěvekod fmilan v 31 říj 2011 14:25

gpsinfo píše:davam to ako radu, ktoru som dostal ja ako radu,ale som to nemal potrebu vyskusat,

Radit něco, co nemám odzkoušené a navíc je to nefunkčí je blbost :o

EDIT: Cituji jen ten úryvek z příspěvku na který reaguji, aby nedošlo k omylu. Stačí takové vysvětlení?
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fmilan
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1991
Registrován: 10 bře 2009 17:22
Bydliště: Blansko

Re: NAVON N750

Příspěvekod vovi v 31 říj 2011 16:11

@gpsinfo: To ti jeden banán nestačil?

@all: Pokud jste na to nepřišli sami podle úrovně diskuse, tak se nám vrátil rik70.
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7452
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: NAVON N750

Příspěvekod Jasper v 31 říj 2011 17:27

Přemýšlím jestli si natvrdlej nebo to děláš naschvál. Už dvakrát jsem ti napsal že předcházející příspěvek se necituje. Tohle je poslední varování i s ohledem na tvé příspěvky pod jiným nickem. Jestli tomu nerozumíš můžeš to zkusit někde jinde. Nekritizuj když sám radíš totální kraviny které si ani neodzkoušel. Podobných rad na nesmyslné zápisy v sys.txt je tady fakt mraky. Každej chytrolín si myslí že čím víc tam toho je tím víc "vytuněné" primo má a to je ten velký omyl a nesmysl.
Máte technický problém s fórem, nebo dotaz k jeho chodu a organizaci ?
Pište na: jasper (zavináč) mojenavigace.cz
Na jiné typy dotazů je zde fórum a proto na ně nereaguji !
Uživatelský avatar Administrátor
Jasper
Administrátor
 
Příspěvky: 2520
Registrován: 16 čer 2008 19:03
Bydliště: Praha 9 - Kbely

Re: NAVON N750

Příspěvekod Jasper v 31 říj 2011 19:29

gpsinfo píše:neviem co je na citovani prispevkov, na akeho to potom mate na fore ???

Zkusím ti to vysvětlit. Talčítko "citace" se běžně a na všech fórech používá pokud reaguješ na příspěvek který není bezprostředně předcházející.

gpsinfo píše:reagoval som na diskusie, ze ludia maju strach z vyssieho rozlisenia

Je to trochu jinak. Nejde o to že by měl někdo strach. Spíš o to že ne na všech zařízeních v tomto rozlišení Primo funguje bez problémů. Ale to žádné nesmyslné zápisy v sys.txt nevyřeší.

gpsinfo píše:a nasiel som ten zapis na inom fore, kde dokonca INY UZIVATEL PISAL, ZE TO FUNGUJE

Fajn. Tak já ti teď napíšu že následující zápis ti "vyhladí" obraz a že to funguje. Ty to nevyzkoušíš a dáš to rovnou jako radu na MP :?:
Kód: Vybrat vše
[gx]
pixel_format=1

No tak jo ale pak se sám řadíš mezi ty které kritizuješ. Nesmyslná rada jenom mate nezkušené uživatele. Takže když něco nemám odzkoušené raději to dál nepouštím.

gpsinfo píše:Neviem ci sa mozu davat ine linky na fora

Já už jsem si všiml že jsi si nepřečetl pravidla tohoto fóra jinak by jsi věděl kdy se používá tlačítko "citace" a taky to že linky na jiné stránky se dávat můžou za předpokladu že je dáš do "code".

gpsinfo píše:Namiesto toho, aby sa spytal, ci to viem opravit, je tu zbytocne zasratych uz ani neviem kolko prispevkov, kde sa neprebera nic podstatne, iba sa rype, vratane teba Jasper.

Pomůžu ti. Je tady skoro 74.000 příspěvků a máš pravdu že spoustu je jich zbytečných. Jenže mezi ně patří i ty tvoje. A pokud právě mě obviňuješ z rýpání :lol: tak si přečti to co jsi napsal pod svým původním nickem.

gpsinfo píše:praveze ja pouzivam v zapisoch sys.txt len a len to, co dany konkretny pristroj vyzaduje a co mi ulahcuje zivot.
Ziadne zbytocnosti, balasty, hnusne skiny, nefunkcne temy atd., ..len a len ORIGINAL NEUPRAVENE iGOprimo. ;)

O tomhle si dovolím směle pohybovat. Ostatně část svého sys.txt jsi sám napsal.
Máte technický problém s fórem, nebo dotaz k jeho chodu a organizaci ?
Pište na: jasper (zavináč) mojenavigace.cz
Na jiné typy dotazů je zde fórum a proto na ně nereaguji !
Uživatelský avatar Administrátor
Jasper
Administrátor
 
Příspěvky: 2520
Registrován: 16 čer 2008 19:03
Bydliště: Praha 9 - Kbely

Re: NAVON N750

Příspěvekod mirek22 v 31 říj 2011 21:01

Ahoj všem
Tak dneska jsem absolvoval cestu z Italie a věčný problém z chytnutím satelitu na trase 1000km několik krát mi vypadal signál což není normální to se mně nestalo u žádné navigace co jsem měl nebo používal Navon n750 mně totálně zklamal a nejraději bych ho vyhodil z okna auta jak jsem byl naštvaný .
A dělá to jak Primo 1,1 ve vnitřní pamětí nebo Primo 1,2 na paměťové kartě , někdy jede bez problému . Nebo taková navigace je k ničemu jak Vám někde v centre Milana začne stávkovat a je nepoužitelná .
Uvažuji o jiné navigaci .
Navon N 750 / Primo 9.6.5.245577 (6.07.2012) ,Micro SD Kingston 32GB
Samsung Galaxi Sau ROM JW8 2.3.6 SGS
Semaphore 2.7.4
Uživatelský avatar
mirek22
 
Příspěvky: 269
Registrován: 10 zář 2008 20:43

Re: NAVON N750

Příspěvekod Jasper v 01 lis 2011 06:08

Neodsuzoval bych hned navigaci ;) Shodou okolností jsem včera měl taky výpadky signálu GPS a stejný problém mi hlásil známý který má Navona 670. To samé jsme oba registrovali již před cca měsícem kdy mi počet zafixovaných stelitů silně kolísal i v otevřeném prostoru. Matně si vzpomínám že tou dobou mělo být narušené geomagnetické pole způsobené vyšší aktivitou slunce po té co do něj narazila kometa. Tím nechci tvrdit že to bylo příčinou ale je to jeden z mnoha faktorů který na to má vliv stejně jako například pokovená okna v autě.
Máte technický problém s fórem, nebo dotaz k jeho chodu a organizaci ?
Pište na: jasper (zavináč) mojenavigace.cz
Na jiné typy dotazů je zde fórum a proto na ně nereaguji !
Uživatelský avatar Administrátor
Jasper
Administrátor
 
Příspěvky: 2520
Registrován: 16 čer 2008 19:03
Bydliště: Praha 9 - Kbely

Re: NAVON N750

Příspěvekod mirek22 v 01 lis 2011 09:02

Jasper:
To pokovením skla nemůže byt jak mi všechny navigace Mio C710 fungovaly bez problému Mio C520 Mio Mov 330 několik TomTom .A tí navigace jsem používal dlouhodobě jezdím ročně asi 50-60tis km a za 5-6let žádný problém tak myslím jsi že je to navigaci .Jak je možné že u jiné u stejného aute není problém a za jasného počasí bez mraku .
Navon měl problém ze signálem (80km bez signálu) vytáhl jsem z kastliku Mio Mov 330 a bez problému takže nikdo ať neříká že je to signálem . jsou to bohužel moje zkušenosti a u mě je Navon jedna z nejhorší navigaci co jsem do teď měl .
Navon N 750 / Primo 9.6.5.245577 (6.07.2012) ,Micro SD Kingston 32GB
Samsung Galaxi Sau ROM JW8 2.3.6 SGS
Semaphore 2.7.4
Uživatelský avatar
mirek22
 
Příspěvky: 269
Registrován: 10 zář 2008 20:43

Re: NAVON N750

Příspěvekod addam v 01 lis 2011 10:28

to mirek22: Pokud máš pocit, že se navigace chová jinak než by měla, tak proč ji jednoduše nevyreklamuješ?? Jakákoliv elektronika se dříve, nebo později pokazí a od toho je přece záruční lhůta ;-)

Já osobně jsem jen za poslední dva roky musel reklamovat celkem 6 navigací z našich firemních aut (MIO MOOV 370/opakovaně/, 1x TOMTOM XL, 1x TOMTOM GO 950, 1x NAVON N460, 1x GOCLEVER 5066, 1x GOCLEVER 4390T). Stejně tak jsem v poslední době 2x reklamoval svůj domácí notebook MSI a 1x mobilní telefon HTC. A to ani nemluvím o množství reklamací, které vyřizujeme pro naše zákazníky - měsíčně se jedná o desítky reklamačních případů (počítače, foťáky, navigace, MP3 přehrávače, mobily, síťové aktivní prvky, notebooky, monitory, atd. atd.).

Zkrátka elektronika všeobecně se už dávno nevyrábí na kvalitu, ale na kvantitu. Žijeme ve spotřebním světě, takže když se něco pokazí, tak to prostě pošlu do servisu a je to vyřízené :-)
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: NAVON N750

Příspěvekod SvoDa v 06 lis 2011 10:54

a tady se mluví (píše) o radarech ?
radary se objeví až je v menu zvuk - varování zaškrtneš (v tom menu se objeví až při signálu GPS)
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: NAVON N750

Příspěvekod SvoDa v 06 lis 2011 11:04

a co to tedy znamená ...radary nefungují..., ....stále nic.... :?:
menu varování je zaškrtlé :?:
vidíš tam kategorie radarů :?:
nejsou vidět na silnici :?:
nevarují tě při simulaci :?:
vidíš vizuální varování ale nehlásí se hlasem ani zvukem :?:
nevidíš ani vizuální varování, ale ikonky radarů na silnici jsou :?:
dle kterého návodu jsi postupoval :?:
kterou dB radarů používáš :?:
jakou máš verzi Primo :?:
píšeš z mobilu, nebo nejsi Čech, že máš takové překlepy a zajímavý slovosled :?:

P.S @ttomik.s :bezprostředně předcházející příspěvky, na něž reaguješ není nutno citovat
Naposledy upravil SvoDa dne 06 lis 2011 11:11, celkově upraveno 2
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

PředchozíDalší

Zpět na NAVON - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron