Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Problemy s Navon N660

Zde řešíme všechny modely navigací NAVON - např. N250/N350/N450/N460/N470/N560/N650

Re: Problemy s Navon N660

Příspěvekod filo01 v 21 říj 2011 21:51

Ahoj, měl jsem téměř totožný problém jako varro, jen s odlišnými soubory, dávám to sem, kdyby měl někdo stejný problém.
Dnes jsem rozbalil zbrusu novou N670 a dle návodu jsem chtěl nejdřív překopírovat/zazálohovat obsahy obou disků/karet do PC.
U disku, kde je adresář Addons, mi nešly odkopírovat soubory germany.poi, belgium.fbl, finland.fbl, france.fbl, germany.fbl, italy.fbl a netherlands.fbl.
Total Commander řval, že k nim není přístup, ostatní soubory z téže karty se odkopírovaly do PC bez problémů. Co je ale zvláštní, že když jsem dal copy znovu s volbou "Overwrite older", tak už se všechny výše uvedené soubory překopírovaly v pořádku. Mám anglické W7 Ultimate a TC 7.50
filo01
 
Příspěvky: 1
Registrován: 18 říj 2011 11:16

Re: Problemy s Navon N660

Příspěvekod Suoraj v 29 dub 2014 19:33

Zdravím všechny
Sháním firmware na N660
Suoraj
 
Příspěvky: 7
Registrován: 13 srp 2008 08:54

Předchozí

Zpět na NAVON - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron