Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

NAVON N480

Zde řešíme všechny modely navigací NAVON - např. N250/N350/N450/N460/N470/N560/N650

Re: NAVON N480

Příspěvekod rampouch11 v 09 říj 2011 16:51

Mohl bych na tebe SvoDo mít ještě jeden dotaz?
Prohlížeč je naprosto skvělej...spousta aplikací, her atd, ale nedokážu nějak nastavit cestu
k navigaci primo, kterou mám v gps.
Spustím navigaci a naběhne menu, kde je velká ikona navigace a vpravo jsou aplikace, hry a systém.
Dále kliknu na navigaci a tam naskočí ikony IGO 8,1, IGO 8,2, Amigo, GoClever, atd...první ikona
je dle popisu přesměrována na vnitřní pamět gps a druhá ikona igo 8,2 na pamětovou kartu a tady
je můj problém ! Jsem tak trochu jitrnice a nedokážu nastavit cestu, aby mně jela navigace primo.
Návod tam je, ale nechápu, kde mám co přepsat, nebo zkopírovat...pomooooc !!!
Děkuji za radu člověku z doby kamenné...
rampouch11
 
Příspěvky: 9
Registrován: 18 čer 2011 16:53

Re: NAVON N480

Příspěvekod SvoDa v 09 říj 2011 17:02

V těch odkazech na ty spouštěče by jsi se to dočetl.
cesty ke spouštěcím aplikacím musí sedět v příslušném .ini souboru spouštěče pod jednotlivými tlačítky.
řekněme, že
- cesta v sys.txt ke tvému Primo je Storage Card/Primo/Primo.exe, a tudíž
- máš Primo na kartě, jež "se jmenuje" Storage Card
- obsah Primo je na této kartě v adresáři, který se jmenuje Primo
- exáč programu se jmenuje Primo.exe a
- chceš to dát v menu Navigace spouštěče pod tlačítko s ikonou jménem iGO8_1.

Pak to musí v souboru navi.ini spouštěče vypadat takto
ICONXPBUTTON
x = 355
y = 90
SizeNormal = 100
SizePushed = 100
ScaleAlpha = 100

IconNormal = ..\Icons\iGO8_1.ico (jméno ikony na obrazovce spouštěče)
ScaleAlpha = 100
IconPushed = ..\Icons\iGO8_1_ni.ico (jméno ikony na obrazovce spouštěče po stlačení)
Command = \Storage Card\Primo\Primo.exe (cesta k .exe tvého Primo)
Offset = 2
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: NAVON N480

Příspěvekod rampouch11 v 09 říj 2011 20:49

Děkuji za naprosto vyčerpávající popis...vše jede jak jsi psal !!!
Jsi fakt moc hodnej, že jsi měl tu trpělivost a vše jsi podrobně
popsal. Předpokládám, že hry a různé aplikace se dělají stejně, že?
Pak jen pro zajímavost...mám Navona o vnitřní paměti 2Gb a MicroSD kartu 2Gb
a na obouch pamětích jsou Igi primo, mapy, hlasy, modely aut, radary atd.je to normálni, že
program je rozházený na obouch pamětích?!?
rampouch11
 
Příspěvky: 9
Registrován: 18 čer 2011 16:53

Re: NAVON N480

Příspěvekod SvoDa v 09 říj 2011 21:54

a) ano, "namapování" cest k jakýmkoliv aplikacím se v .ini souborech dělá stejně.
b) nelze mít jeden program, rozhozený část na MFD a část SD, ale asi jsi myslel obsah content, že ? Jestli ano, tak to lze - část content lze mít na MDF a část na SD (nelze mít ale např. některé mapy na MFD a zbylé na SD, ale např. adresář map lze mít na SD a všechny ostatní adresáře na MFD a upravit to cestami v sys.txt - viz viewtopic.php?p=75682#p75682
Stejně tak je možné mít program na MFD i na SD a pro oba mít jen jeden společný content.

c)
rampouch11 píše:Jsi fakt moc hodnej, že jsi měl tu trpělivost a vše jsi podrobně popsal.
Není zač.
Ani mi to nyní nedalo moc práce jako předtím, ono už tu totiž všechno, na co jsi se ptal, je ;) viewtopic.php?p=72532#p72532 :?:
Stačí používat toto, pakliže víš, co hledáš ;) :D
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: NAVON N480

Příspěvekod rampouch11 v 11 říj 2011 14:15

Děkuji za ponaučení a již budu více číst a mín se ptát... :D
Ted už nejsem zelenáč v oblasti Gps !
Nejraději bych tě pozval na panáka za opravdovou pomoc.
Ještě jednou dík.
rampouch11
 
Příspěvky: 9
Registrován: 18 čer 2011 16:53

Re: NAVON N480

Příspěvekod SvoDa v 11 říj 2011 14:52

není zač, jsem rád, že jsem mohl pomoci ;)
Děkuji za pozvání, třeba bude někdy příležitost :D nicméně stále platí, že nikdo z nás tu nepůsobí ze zištných důvodů, ale poděkování, natožpak pochval, těch není nikdy dost ;) :lol:
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Předchozí

Zpět na NAVON - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron