Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Navon N470 - tuhnutí při přepočtu trasy

Zde řešíme všechny modely navigací NAVON - např. N250/N350/N450/N460/N470/N560/N650

Navon N470 - tuhnutí při přepočtu trasy

Příspěvekod Geraltek v 01 čer 2010 20:37

Nestává se někomu, že Navon N470 při každém přepočtu trasy vytuhne a nespočítá novou trasu? Teda ne že by úplně vytuhl, ale tváří se jako že počítá a nic. Musím znova zadat cíl a hned naskočí nová trasa. V ČR mi to nedělá, ale byl jsem teď na Slovensku a sotva jsem špatně zajel a GPS měla přepočítat trasu, tak nic.
Geraltek
 
Příspěvky: 7
Registrován: 04 kvě 2010 19:38

Re: Navon N470 - tuhnutí při přepočtu trasy

Příspěvekod Ivo K v 02 čer 2010 10:34

Je to divné, že ti to v ČR nedělá. Já bych to tipoval na to, že ti to dělá i v ČR a nemáš zapnuté automatické přepočítání trasy, ale přepočet ručně. Nezobrazí se ti náhodou místo navišipky takové ty šipky v kruhu(šipky, přepočítávám)?
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: Navon N470 - tuhnutí při přepočtu trasy

Příspěvekod addam v 02 čer 2010 15:32

To je vážně divné - já jsem nedávno najezdil s NAVONem necelých 400 km po Slovensku a žádný problém jsem nezaznamenal...
Možná by bylo dobré upřesnit jakou verzi map ve své navigaci máš...?
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: Navon N470 - tuhnutí při přepočtu trasy

Příspěvekod Geraltek v 03 čer 2010 09:34

Problém je vyřešen. Jsem pitomec. Jak jsem se vrátil ze Slovenska, tak mi to samozřejmě dělalo i v ČR. Neměl jsem zapnutý automatický přepočet. Jak jsem strčil špatně vypnutou GPS do kapsy, tak mi to samo přes dotykový dispej naskákalo do nastavení a vyplo se mi to. Tuším i přesně kdy to bylo. :D Jen jsem pak z nastevaní vyjel a GPS vynul, ale už jsem si to nezkontroloval. Až u nás když mi to taky začlo dělat taky, tak mě napadlo se do nastavení podívat a ejhle - vypnuto. :o Jsem pitomec. :oops:
Geraltek
 
Příspěvky: 7
Registrován: 04 kvě 2010 19:38


Zpět na NAVON - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků

cron