Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Nejde spustit Navon 260

Zde řešíme všechny modely navigací NAVON - např. N250/N350/N450/N460/N470/N560/N650

Re: Nejde spustit Navon 260

Příspěvekod vovi v 03 kvě 2010 13:43

Nojo, ale:
1) my jsme starší! A pomáhá nám ten, ..., němec je to...
2) tehdy to bylo přes satelit!
3) a teď přes telefon!
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7452
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Nejde spustit Navon 260

Příspěvekod addam v 03 kvě 2010 14:20

Přes satelit se to dělá u iGO PRIMO!!!
U zastaralého a prehistorického iGO8, se to dělá postaru - přes telefon...
Ale jinak princip je skoro stejný :lol: :lol: :lol:

(ach jo, to zas bude průser až si to tady přečtou neznalí uživatelé)
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: Nejde spustit Navon 260

Příspěvekod milantirus v 12 říj 2015 11:44

Zdravím, mám problém :help: Půjčil jsem si zřejmě tuto navigaci (nikde na obalu jsem neobjevil označení, tak typ odhaduji dle vzhledu) od kamaráda. Bohužel jsem ji u něj doma navyzkoušel a když jsem přístroj chtěl nahodit v autě, tak zůstal zaseknutý pouze na úvodní obrazovce. Žádné menu, či chybová zpráva se neobjevilo. Zkoušel jsem několikrát reset a žádná změna nenastala. Navíc, když jsem doma zkusil dát paměťovou kartu s mapama do počítače, tak ji ihned antivir označil, jako zavirovanou. Mám za to, že jsem nepovolil, žádnou akci, avšak i tak jsou téměř všechny složky na kartě prázdné. Zkoušel jsem několik hodin pátrat po infernetu :?. Nakonec jsem se prokousal, až na nějaké maďarské diskuzní fórum, ale i tam byli všechny odkazy nefunkční. Takže moje otázka zní, zda-li je možné někdě sehnat nějaký software, či provést nějaký trik, a uvést ji opět do provozu. Kamarád to sice neřeší, protože mu stejně ležela v šuplíku, ale nechci být za blbce :zed: , kterému půjčíte navigaci a vrátí vám těžítko. Předem děkuji za každou KONSTRUKTIVNÍ radu. Milan
milantirus
 
Příspěvky: 3
Registrován: 24 bře 2015 14:11

Re: Nejde spustit Navon 260

Příspěvekod tomasii v 13 říj 2015 10:22

Jako první musíš zjistit přesný typ navi, abys zjistil, jak se s ní správně zachází (např. jak se dělá reset/tvrdý reset, atd.) a teprva pak se dá dál hledat, o co vlastně jde. :idea: Zavirovaná karta je s podivem, zatím jsem se s originální zavirovanou kartou nikdy nesetkal...
Tomáš

C710, H610, C520, čína 6", i9100 a S5100

Obrázek skoro vše najdeš na http://tn.cdc.cz (ZMĚNA!)

Nenajdeš-li odpověď, neposílej sz, ale ptej se na fóru - dočkáš se tak spíš odpovědi.

(od 1. ledna 2016 není web dále rozvíjen...)
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: Nejde spustit Navon 260

Příspěvekod milantirus v 18 říj 2015 21:43

Ahoj, typ navigace bych zjistil přesněji, ale na obalu jsou pouze nálepky "Powered by Windows Embedded", pak "QC PASS" a ještě "Navon GPS navigation" s údajemi o baterii. Na posledním štítku je nepříliš dobře čitelný čárkový kód. Jinak nic. Je to uloženka z šuplíku, takže k ní byla pouze nabíječka, bez krabice a kamarád už si přesný typ nepamatuje. Ale podle obrázků mi Navon 260 připadá nejvíce podobná.
Když se zapne, tak je na obrazovce pouze NAVON. Pokud stisknu RESET krátce, tak zelená kontrolka na boku přístroje červeně blikne, obrazovka zčerná, ale vzápětí se znovu zobrazí pouze nápis NAVON. Držím-li resetovací tlačítko déle (asi 20 sekund), tak po puštění opět zelená kontrolka blikne červeně a je zpět nápis NAVON. Ve Správci zařízení Windows je navigace zobrazena jako Unknown Device. Na SD kartě je napsáno Nav N Go NAVON 2GB EUROPE. Jinak nic. :?
Milan
milantirus
 
Příspěvky: 3
Registrován: 24 bře 2015 14:11

Re: Nejde spustit Navon 260

Příspěvekod milantirus v 18 říj 2015 23:43

Nyní mám nové poznatky. Nainastaloval jsem aplikaci Naviextras a ta po připojení navigace nedělá nic, ale po vložení SD karty do čtečky v počítači napsala: Moje navigační zařízení Navon N260, takže mám pravděpodobně určen správný typ. Zároveň jsem zjistil, že pokud vložím SD kartu do navigace a restartuji ji, tak přestane zelené dioda na boku svítit a jen nepatrně červeně žhaví. Jinak žádná změna k lepšímu :help: . Milan
milantirus
 
Příspěvky: 3
Registrován: 24 bře 2015 14:11

Re: Nejde spustit Navon 260

Příspěvekod Ivo K v 19 říj 2015 07:59

Pokud jsi už správně identifikoval "stroj" a spouštění se zasekne na úvodní obrazovce, tak potřebuješ přeflešovat firmware stroje.
Firmware pro tvůj stroj musíš najít někde na netu.
:idea: Něco jsem našel třeba zde:
[+] SPOJLER - klikni pro zobrazení nebo skrytí jeho obsahu

Kód: Vybrat vše
http://gpsforum.hu/node/286
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Předchozí

Zpět na NAVON - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

cron