Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

NAVON s iGO PRIMO - první informace o nových modelech

Zde řešíme všechny modely navigací NAVON - např. N250/N350/N450/N460/N470/N560/N650

Re: NAVON s iGO PRIMO - první informace o nových modelech

Příspěvekod Spider v 18 čer 2010 19:44

Zdravím,vlastním Navon 660,chci se zeptat na pár maličkostí.
Když přijedu před kruhový objezd navigace hlásí najeďte NA,a asi po třech vteřinách teprve řekne NAJĎTE NA KRUHOVÝ OBJEZD,
nevím v čem je chyba jestli v navi,nebo v použitém hlase.Protože se mi stává že když navi upozorní na radar,ozívá se zvukové upozornění
které je vcelku dobře slyšet a po chvilce to pípání neslyším a pak zas ano.I hlavní hlas takhle zlobí,někdy to melduje normálně a pak to sotva slyším.
Nevíte v čem to může být.Díky
Spider
 
Příspěvky: 7
Registrován: 31 kvě 2010 18:07

Re: NAVON s iGO PRIMO - první informace o nových modelech

Příspěvekod hladik2 v 18 čer 2010 20:08

zkus změnit hlas.Já používám zbyněk by mike a ten je v pohodě(někdy taky zažblebtá ale jde to).Na druhou stranu používat Lišku je o malér,ten moc vhodný do lokalit kde to neznám není.
REALME GT2 Neo
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
hladik2
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1856
Registrován: 05 zář 2008 21:04
Bydliště: Stará Boleslav

Re: NAVON s iGO PRIMO - první informace o nových modelech

Příspěvekod Spider v 18 čer 2010 20:17

Vyzkouším a uvidíme.Já měl nastaveno JAN,ten hlas v navi nemám je tam Karel by Mike
Díky za info
Spider
 
Příspěvky: 7
Registrován: 31 kvě 2010 18:07

Re: NAVON s iGO PRIMO - první informace o nových modelech

Příspěvekod amatér v 18 čer 2010 20:42

Jiný hlas, než Karel by Mike nepoužívám, a popisované problémy nemám. Příčina může být i jinde, těžko říci.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: NAVON s iGO PRIMO - první informace o nových modelech

Příspěvekod addam v 21 čer 2010 12:31

sirius1983 píše:Samotný přístroj nabízí prohlížení fotek, to je jasné, ale pokud spustím iGo Primo, tak mám v nabídce taky jen fotky, ale nikoliv přehrávač hudby. Prostě je tam o jednu ikonku méně oproti screenův v entershopu :cry:

hladik2 píše:To je problém,máš jiný data zip.Ten z navona je nějaký očesaný.Já měnil data.zip a exáč za jiný a ten jede tak jak vidíš na screenech zde na foru.


Funkce MP3 přehrávače opravdu v legálním programu iGO PRIMO chybí - výrobce navigačního programu (firma NAVnGO) zapomněl přidat do programu jeden licenční soubor :roll:
Týká se to bohužel úplně všech navigací NAVON dodaných do Evropy.

Celý problém již řešíme - výrobce uznal svoje pochybení a náprava bude provedena pomocí aktualizace programu, pomocí NAVIEXTRAS ToolBoxu.
Kromě toho ovšem budeme tento problém u našich zákazníků řešit i jiným způsobem - dodáním potřebného souboru jednotlivým zákazníkům.
Toto druhé řešení je podle mého názoru mnohem praktičtější, protože uživatel si nebude muset (kvůli MP3 přehrávači) dělat registraci na http://www.naviextras.com a tím přijít zbytečně brzy o aktualizaci map zdarma.

Omlouvám se za tuto komplikaci, bohužel tuto chybu jsem nedokázal ovlivnit. Všechny navigace NAVON s iGO PRIMO, které jsem testoval, obsahovaly i MP3 přehrávač.
K chybě došlo až ve chvíli, kdy výrobce programu iGO začal chystat finální první várku pro Evropu.
Podle toho co vím, bude v Maďarsku tato chyba stát pracovní místo více než jednoho člověka :oops:
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: NAVON s iGO PRIMO - první informace o nových modelech

Příspěvekod rock2002 v 22 čer 2010 23:41

Zdravim!
Vcera jsem si koupil navigaci (Navon 480 + Igo Primo). Zatim s tim nejezdim, jenom zkoumam doma. Moc s tim zachazet neumim a mam dotaz - po kazdem vypnuti se mi rozhodi datum a cas a vrati se na hodnotu s tovarny. Je to v poradku? Da se to nejak napravit tak, abych to nemusel po kazde upravovat znovu?
Dekuji!
rock2002
 
Příspěvky: 12
Registrován: 07 led 2010 11:31

Re: NAVON s iGO PRIMO - první informace o nových modelech

Příspěvekod Tomáš Kubec v 23 čer 2010 00:03

Je to naprosto v pořádku, datum se vždy srovná až se chytneš satelity.
Ospen » Tomáš Kubec, Mobilnaut s.r.o. MNShop.cz - Čínské telefony s dvouletou zárukou - podpořte MNShop na Facebooku https://www.facebook.com/Mobilnaut, Zařízení: THL W8 - Quad Core, 1GB RAM, 8 GB ROM, 5 palců IPS LCD, GPS
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Tomáš Kubec
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 723
Registrován: 07 črc 2008 17:35
Bydliště: Pardubice

Re: NAVON s iGO PRIMO - první informace o nových modelech

Příspěvekod vendas v 23 čer 2010 20:40

Zdravím všechny. Už poměrně dlouho pročítám a studuji toto fórum (i jiná fóra), zvažuji výhody a nevýhody navigací na trhu a postupně jsem dospěl k závěru, že ideální bude navigace NAVON s IGO Primo. Zatím je favoritem pro mojí první navigaci N660, ale ještě čekám na N750 pro porovnání.

Prosím o zodpovězení dotazů:
a) bude mít N750 aktivní držák jak bylo zpočátku naznačeno nebo je to hudba budoucnosti pro nějaké další výhledové modely?
b)pro IGO8 je k dispozici podrobný český návod ve formátu .pdf. Počítá se s vypracováním podobného návodu pro IGO Primo nebo bude postačující názorný výukový program, který je jeho součástí?
c)u N660 chybí soubor pro funkci MP3 přehrávače (viz předešlý příspěvek od Adama). Bude Entershop v případě objednávky N660 a zájmu objednatele tento problém řešit doinstalováním chybějícího souboru před expedicí navigace kupujícímu?

Na závěr nemohu nenapsat, že toto fórum je skvělé a nemá konkurenci. Je pro mě a jistě i pro ostatní přispěvatele i návštěvníky zdrojem poučení i zábavy a přimlouvám se, aby organizátoři udrželi i nadále jeho výbornou kvalitu (odbornou, bez invektiv a užívání sprostých výrazů, které jsou běžné v jiných fórech).
vendas
 
Příspěvky: 3
Registrován: 25 bře 2010 17:25
Bydliště: Tábor

Re: NAVON s iGO PRIMO - první informace o nových modelech

Příspěvekod vovi v 23 čer 2010 20:49

Na dotazy by měl odpovědět spíš Adam. Jen chci podotknout, že ovládání Primo je natolik intuitivní, že není třeba studovat nějaké složité postupy. Hned při prvním osahání je zřejmé, co musím udělat, abych naplánoval trasu. A i když občas nějaký postup je trochu složitější, zabudovaný tutoriál vede krok za krokem.
Kdybych dostal do ruky manuál k Primu, pak bych si ho přečetl spíš ze zvědavosti, jestli jsem sám objevil všechny dostupné možnosti ;)
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: NAVON s iGO PRIMO - první informace o nových modelech

Příspěvekod sirius1983 v 24 čer 2010 06:55

Ahoj, s iGo Primo se teprve seznamuji a potřeboval bych poradit v tomto:
Jsem v místě a A a naplánuji si cestu na místo B, to je jednoduché. Vím, že následující den budu chtít jet z místa B do místa C a chtěl bych se již nyní podívat, jak tato cesta z B do C bude vypadat. takto se mi tu trasu z B do C nedaří vytvořit, prostě trasa mi vždy začíná jen z místa, kde se zrovna nacházím (v případě signálu) nebo z místa, kde byl signál naposledy chycen ale nevím jak si vytvořit trasu z místa jiného. Předpokládám, že by to mělo jít, můžete mi prosím poradit? Děkuji.
sirius1983
 
Příspěvky: 44
Registrován: 25 dub 2010 08:25

PředchozíDalší

Zpět na NAVON - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků