Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

NAVON s iGO PRIMO - první informace o nových modelech

Zde řešíme všechny modely navigací NAVON - např. N250/N350/N450/N460/N470/N560/N650

Re: NAVON s iGO PRIMO - první informace o nových modelech

Příspěvekod vovi v 24 čer 2010 07:19

Jsou dvě možnosti:
1) Vypni přijímač GPS (k tomu stačí zvolit jiné místo startu než aktuální polohu GPS) - pak můžeš plánovat odkudkoliv kamkoliv a naplánovanou trasu si třeba uložit. Pak ji stačí v místě budoucího startu načíst a můžeš vyrazit.
2) Speciálně pro tento případ: naplánuj si celou trasu z aktuální polohy ... A-B-C (např. A->C a pak "Upravit trasu", přidat průjezdní bod B). Po prvním dnu pak trasu nesmažeš, ale pouze Primo uspíš.

V obou případech si můžeš průběh trasy zkontrolovat simulací (malý trik ... tlačítky "rychle vpřed/vzad" v ovládání simulace se skočí na polohu příštího/předchozího manévru a tak se dá přeskákat třeba ten první úsek A-B).
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: NAVON s iGO PRIMO - první informace o nových modelech

Příspěvekod addam v 24 čer 2010 08:10

vendas píše:Prosím o zodpovězení dotazů:
a) bude mít N750 aktivní držák jak bylo zpočátku naznačeno nebo je to hudba budoucnosti pro nějaké další výhledové modely?
b)pro IGO8 je k dispozici podrobný český návod ve formátu .pdf. Počítá se s vypracováním podobného návodu pro IGO Primo nebo bude postačující názorný výukový program, který je jeho součástí?
c)u N660 chybí soubor pro funkci MP3 přehrávače (viz předešlý příspěvek od Adama). Bude Entershop v případě objednávky N660 a zájmu objednatele tento problém řešit doinstalováním chybějícího souboru před expedicí navigace kupujícímu?


a) Osobně si myslím, že na 99% model N750 nebude mít aktivní držák. Ale 100% jistotu budeme mít až ten model dorazí do Evropy...
c) Návod k použití iGO PRIMO, je součástí navigačního programu MENU -> VÍCE -> NÁPOVĚDA -> VÝUKOVÝ PROGRAM
d) Až dostaneme od NAVnGO potřebné chybějící soubory pro aktivaci MP3 přehrávače v menu iGO PRIMO, tak je budeme do navigací nahrávat před odesláním. Zákazníkům kteří si navigaci NAVON zakoupili v době kdy v iGO PROMO ještě hudební přehrávač chyběl, budeme (na vyžádání) tento aktivační soubor posílat emailem dodatečně. Ale týká se to jen těch zákazníků, kteří si navigaci NAVON zakoupili v naší firmě, protože pouze u našich zákazníků máme evidovaná výrobní čísla.

A ještě dodám jednu věc - včera jsem od výrobce dostal nový firmware, který do základního menu přidává video-přehrávač a MP3 přehrávač. Tento nový (rozšířený) firmware budu od dnešního dne (24.6.2010) instalovat do všech navigací NAVON před tím, než je odešleme k zákazníkovi....
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: NAVON s iGO PRIMO - první informace o nových modelech

Příspěvekod sirius1983 v 24 čer 2010 14:32

vovi: Díky moc, přesně to, co jsi napsal v bodě 1 jsem potřebobal vědět.

addam: Bude možno si i tento firmware s video přehrávačem nechat poslat mailem? A bylo by možné uvést nějaký jednoduchý návod, jak ten firmware přeinstalovat, tak aby to zvládl i amatér?
sirius1983
 
Příspěvky: 44
Registrován: 25 dub 2010 08:25

Re: NAVON s iGO PRIMO - první informace o nových modelech

Příspěvekod Tomáš Kubec v 24 čer 2010 14:50

Ještě maličké upřesnění týkající se bodu d - ti zákazníci kteří zakoupili Navona v MNShop.cz se mohou o aktivační soubor obracet na MNShop.cz, tedy na mne :mrgreen:
Ospen » Tomáš Kubec, Mobilnaut s.r.o. MNShop.cz - Čínské telefony s dvouletou zárukou - podpořte MNShop na Facebooku https://www.facebook.com/Mobilnaut, Zařízení: THL W8 - Quad Core, 1GB RAM, 8 GB ROM, 5 palců IPS LCD, GPS
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Tomáš Kubec
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 723
Registrován: 07 črc 2008 17:35
Bydliště: Pardubice

Re: NAVON s iGO PRIMO - první informace o nových modelech

Příspěvekod brosl v 24 čer 2010 15:15

Adame, něco nového o těch případných TOP modelech s možností aktivního držáku, cos psal na začátku? Osobně čekám na N750, ale aktivní držák bych ocenil. Mám nyní MIO MOOV 360, kde to vyřešili šalamounsky a tak jsem si na absenci povinnosti zapojovat napájecí kabel tak nějak zvykl.

díky, bo
Naposledy upravil brosl dne 24 čer 2010 15:42, celkově upraveno 1
Obrázek
iGO Primo 9.6.9.216604, Navigon 2.6.1 build 87, TomTom 1.15.1, Sygic 13.1.3
Uživatelský avatar
brosl
 
Příspěvky: 268
Registrován: 03 kvě 2010 22:56
Bydliště: Brno

Re: NAVON s iGO PRIMO - první informace o nových modelech

Příspěvekod rock2002 v 24 čer 2010 15:24

Dekuji!
Uz se do toho zacinam postupne stourat a zjistil jsem ze Navon N480 ne podporuje pripojeni pres Activesync. Potreboval bych upravit shell.ini a presmerovat tlacitko ctecky e-knih z hlavni nabidky jinam - na SD kartu. Existuje nejaky jiny zpusob jak to udelat?
Naposledy upravil rock2002 dne 24 čer 2010 18:18, celkově upraveno 1
rock2002
 
Příspěvky: 12
Registrován: 07 led 2010 11:31

Re: NAVON s iGO PRIMO - první informace o nových modelech

Příspěvekod vovi v 24 čer 2010 15:38

sirius1983 píše:...nějaký jednoduchý návod, jak ten firmware přeinstalovat, tak aby to zvládl i amatér?

Tos přehnal! ;) Amatér je jeden z největších zdejších odborníků!! :lol: :lol: :lol: :lol:
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: NAVON s iGO PRIMO - první informace o nových modelech

Příspěvekod addam v 24 čer 2010 18:33

sirius1983 píše:addam: Bude možno si i tento firmware s video přehrávačem nechat poslat mailem? A bylo by možné uvést nějaký jednoduchý návod, jak ten firmware přeinstalovat, tak aby to zvládl i amatér?

Ano, již jsem Ti to poslal emailem, včetně postupu jak to aktivuješ.

Tomáš Kubec píše:Ještě maličké upřesnění týkající se bodu d - ti zákazníci kteří zakoupili Navona v MNShop.cz se mohou o aktivační soubor obracet na MNShop.cz, tedy na mne :mrgreen:

Ano, to jsem si při psaní příspěvku neuvědomil :lol:

brosl píše:Adame, něco nového o těch případných TOP modelech s možností aktivního držáku, cos psal na začátku? Osobně čekám na N750, ale aktivní držák bych ocenil. Mám nyní MIO MOOV 360, kde to vyřešili šalamounsky a tak jsem si na absenci povinnosti zapojovat napájecí kabel tak nějak zvykl.
díky, bo

Obávám se, že aktivní držák nebude. Bohužel původní informace od výrobce byly jiné... :roll:

rock2002 píše:Dekuji!
Uz se do toho zacinam postupne stourat a zjistil jsem ze Navon N480 ne podporuje pripojenu pres Activesync. Potreboval bych upravit sell.ini a presmerovat tlacitko ctecky jinam - na SD kartu. Existuje nejaky jiny zpusob jak to udelat?

99% všech PNA navigací (všech značek) se po připojení k PC chovají jako klasické zařízení typu MassStorage.
Ale pokud je pro Tebe z nějakého důvodu důležitá komunikace pomocí ActiveSync, tak řešení je jednoduché - nastartuj si Windows a v ControlPanelu si spusť "usbClientSwitch" a zvoli si "Serial_Class" a klikni na tlačítko "Change". Následně se NAVON přepne do režimu komunikace prostřednictvím ActiveSync - viz přiložená fotografie.

navon_activesync.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: NAVON s iGO PRIMO - první informace o nových modelech

Příspěvekod rock2002 v 24 čer 2010 19:39

Dekuji!
Ale problem je v tom, ze ja nevim jak se dostat do WinCe v krabicce!
rock2002
 
Příspěvky: 12
Registrován: 07 led 2010 11:31

Re: NAVON s iGO PRIMO - první informace o nových modelech

Příspěvekod hladik2 v 24 čer 2010 19:44

Dnes mi volal majitel Navon 480 s Primo.Prý restartuje při jízdě,v tunelu se zasekne.Pokud ho někdo máte ,prosím o zkušenosti.Děkuji
REALME GT2 Neo
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
hladik2
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1856
Registrován: 05 zář 2008 21:04
Bydliště: Stará Boleslav

PředchozíDalší

Zpět na NAVON - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků

cron