Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Příslušenství k navigacím Navon

Zde řešíme všechny modely navigací NAVON - např. N250/N350/N450/N460/N470/N560/N650

Příslušenství k navigacím Navon

Příspěvekod Moudis v 17 dub 2010 07:17

Navigace Navon jsou podle mě super,ceny dobré,ale mají tu nevýhodu,že k nim výrobce neprodává příslušenství.Bohužel to je důvod kvuli kterému bych si už Navon asi nekoupil.Jak to vidíte vy??
Moudis
 
Příspěvky: 4
Registrován: 17 dub 2010 07:05

Re: Příslušenství k navigacím Navon

Příspěvekod Tomáš Kubec v 20 dub 2010 14:50

Jaké přísluško potřebuješ? Síťovou i car nabíječku koupíš, kabel, pouzdro, foli či kvalitní uni držák také, tak nějak nevím co by bylo ještě potřeba.
Ospen » Tomáš Kubec, Mobilnaut s.r.o. MNShop.cz - Čínské telefony s dvouletou zárukou - podpořte MNShop na Facebooku https://www.facebook.com/Mobilnaut, Zařízení: THL W8 - Quad Core, 1GB RAM, 8 GB ROM, 5 palců IPS LCD, GPS
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Tomáš Kubec
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 723
Registrován: 07 črc 2008 17:35
Bydliště: Pardubice

Re: Příslušenství k navigacím Navon

Příspěvekod hladik2 v 20 dub 2010 15:32

Já se omlouvám,nepatří to sem,ale mohla by se dodávat spolujezdkyně (manželka,třeba jiná),která do ničeho nekafrá a platí PHM :lol:
REALME GT2 Neo
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
hladik2
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1856
Registrován: 05 zář 2008 21:04
Bydliště: Stará Boleslav

Re: Příslušenství k navigacím Navon

Příspěvekod addam v 20 dub 2010 15:50

Také by mne zajímalo jaké příslušenství má Moudis na mysli :shock:

Zcela běžně jsou v prodeji:
- originální pouzdra značky NAVON
- CL nabíječky značky NAVON
- RDS-TMC moduly značky NAVON
- držáky značky NAVON

Druhou věcí je ale to, že originální příslušenství (jakékoliv značky) si málokdo koupí.
99% všech lidí (včetně mě) nakupuje k navigacím příslušenství neoriginální, které bývá o více než polovinu levnější 8-)
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: Příslušenství k navigacím Navon

Příspěvekod vovi v 20 dub 2010 17:42

hladik2 píše:Já se omlouvám,nepatří to sem,ale mohla by se dodávat spolujezdkyně (manželka,třeba jiná),která do ničeho nekafrá a platí PHM :lol:

A kdyby ještě brali starou (myslím spolujezdkyni ;) ) protiúčtem, tak by to bylo super. Adame, nepůjdeš do toho?
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Příslušenství k navigacím Navon

Příspěvekod tomasii v 20 dub 2010 17:57

Teda ještě že to Hanka nečte. Jinak by i Mio zakázala. :lol: Fuj :!:
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: Příslušenství k navigacím Navon

Příspěvekod vovi v 20 dub 2010 18:21

A to si představ, že si Mirek myslí, že tvoje Hanka je ve skutečnosti PRATETA :lol: :lol:
Ale není - ověřoval jsem si tenhle jeho nápad a můžeš klidně spát - prateta píše ze stejné IP adresy jako uživatel Roodie. :o
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Příslušenství k navigacím Navon

Příspěvekod tomasii v 20 dub 2010 19:09

Jo to vím, Mirek se jí na to posledně decentně ptal. ;)

Sakra, zase to moc společného s Navonem nemá. Admini, udělejte s tím něco. :roll:
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: Příslušenství k navigacím Navon

Příspěvekod Moudis v 22 dub 2010 09:07

Ja nevím,třeba Entershop je dovozce Navonu a nb těch stránkách jsem kromě navigací Navon žádné příslušenství jako držaky nabíječky atd. nenašel. Ani nikde jinde. A neoriginal držáky a tyhle věci nevim které by pasovali
Moudis
 
Příspěvky: 4
Registrován: 17 dub 2010 07:05

Re: Příslušenství k navigacím Navon

Příspěvekod SvoDa v 22 dub 2010 09:13

S verzí nákopu navon GOLD http://www.entershop.cz/main.aspx?CLS=P ... ID=-490605 dostaneš
# Aktuální databáze policejních radarů speciálně optimalizované pro ČR -
# 29 nových českých navigačních hlasů
# síťovou nabíječku (na 220V) - abyste mohli svoji navigaci nabíjet i doma z klasické zásuvky (síťová nabíječka není totiž součástí standardního balení navigací)
# ochrannou folii na displej navigace

Myslím, že když do entershopu zavoláš nebo napíšeš, rádi ti vyjdou ohledně příslušenství vstříc, nevím jak s držákem, ale co se týče samotné nabíječky určitě, zvlášť když Adama, který je majitelem entershopu píše
addam píše:Zcela běžně jsou v prodeji:
- originální pouzdra značky NAVON
- CL nabíječky značky NAVON
- RDS-TMC moduly značky NAVON
- držáky značky NAVON
Druhou věcí je ale to, že originální příslušenství (jakékoliv značky) si málokdo koupí.
99% všech lidí (včetně mě) nakupuje k navigacím příslušenství neoriginální, které bývá o více než polovinu levnější 8-)
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Další

Zpět na NAVON - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků

cron