Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Příslušenství k navigacím Navon

Zde řešíme všechny modely navigací NAVON - např. N250/N350/N450/N460/N470/N560/N650

Re: Příslušenství k navigacím Navon

Příspěvekod Moudis v 24 dub 2010 09:30

addam píše:Také by mne zajímalo jaké příslušenství má Moudis na mysli :shock:

Zcela běžně jsou v prodeji:
- originální pouzdra značky NAVON
- CL nabíječky značky NAVON
- RDS-TMC moduly značky NAVON
- držáky značky NAVON

Druhou věcí je ale to, že originální příslušenství (jakékoliv značky) si málokdo koupí.
99% všech lidí (včetně mě) nakupuje k navigacím příslušenství neoriginální, které bývá o více než polovinu levnější 8-)


Nevim co si o tomhle myslet,snad se tomu jen usmívat,nenašel sem nikde ani originál ani neoriginál příslušenství tak jaképak běžně v prodeji??? A abysme byli konkrétnější,budem se bavit třeba o držáku na okno s přísavkou
Moudis
 
Příspěvky: 4
Registrován: 17 dub 2010 07:05

Re: Příslušenství k navigacím Navon

Příspěvekod amatér v 24 dub 2010 09:41

Já ano
Obrázek
Více třeba na Enter Polička
Nebo zde:
Kód: Vybrat vše
http://www.mynavi.cz/drzak-do-auta-pro-navon-n470-n560-16515.html
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Příslušenství k navigacím Navon

Příspěvekod addam v 24 dub 2010 10:14

Moudis píše:
addam píše:Také by mne zajímalo jaké příslušenství má Moudis na mysli :shock:

Zcela běžně jsou v prodeji:
- originální pouzdra značky NAVON
- CL nabíječky značky NAVON
- RDS-TMC moduly značky NAVON
- držáky značky NAVON

Druhou věcí je ale to, že originální příslušenství (jakékoliv značky) si málokdo koupí.
99% všech lidí (včetně mě) nakupuje k navigacím příslušenství neoriginální, které bývá o více než polovinu levnější 8-)


Nevim co si o tomhle myslet,snad se tomu jen usmívat,nenašel sem nikde ani originál ani neoriginál příslušenství tak jaképak běžně v prodeji??? A abysme byli konkrétnější,budem se bavit třeba o držáku na okno s přísavkou


Mrkni se třeba na tento odkaz ;)
Kód: Vybrat vše
http://www.zbozi.cz/items?q=NAVON%20dr%C5%BE%C3%A1k%20do%20auta%20pro&order=relevance&minPrice=&maxPrice=&sId=yVgtnTj4wccZ28LT2Jvo&r=hp&redir=1
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: Příslušenství k navigacím Navon

Příspěvekod Moudis v 24 dub 2010 16:20

Ok tenhle držák jsem našel ale tam se píše pro Navon N470 a N560 ale co třeba starší N250/350 ten do toho držáku pujde taky?
Moudis
 
Příspěvky: 4
Registrován: 17 dub 2010 07:05

Re: Příslušenství k navigacím Navon

Příspěvekod addam v 24 dub 2010 19:26

Pokud chceš koupit držák na staré modely N250/N350, tak mne kontaktuj emailem na dotazy@entershop.cz a seženu Ti ho - dobu dodání odhaduji na cca 1 až 3 pracovní dny. V takovém případě mi v emailu upřesni, jestli si chceš koupit jen samotné tělo držáku, nebo samotnou vaničku, nebo oboje.

Pokud nový držák potřebuješ z důvodu mechanického poškození původního držáku, tak doporučuji standardní záruční reklamaci, protože servisní středisko NAVON to v 99% případů řeší výměnou za nový kus. Většinou servis NAVON neřeší jak k poškození došlo a rovnou dají nový kus. což je prima přístup ;)
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: Příslušenství k navigacím Navon

Příspěvekod szur v 02 kvě 2010 18:39

Prosím může mi někdo poradit jaké karty podporuje NAVON 560-SD nebo SDHC a jestli muže být větší jak 2GB třeba 4GB.Take od jakeho vyrobce.Děkuji.
Navon 560--Primo 216 230 _fmilan_amater
Honor 9_Nextegen_Skin_Pongo
Uživatelský avatar
szur
 
Příspěvky: 352
Registrován: 21 led 2010 20:33
Bydliště: Čes-slov-pol. pomezi

Re: Příslušenství k navigacím Navon

Příspěvekod addam v 03 kvě 2010 09:27

Tohle už se zde na fóru řešilo...

Všechny současné modely navigací NAVON - tzn. NAVON N470 / N560 / N650 pracují s kartami SDHC.

Nikdy žádné zařízení (navigace, telefon, videokamera, apod.) nemusí fungovat se všemi značkami a typy paměťových karet.
Dokonce jsem už zažil i situace kdy jsem měl třeba dvě karty od stejného výrobce a dokonce i stejného typu a modelového označení, ale jedna karta byly vyrobena třeba o dva měsíce dříve než druhá karta - a jedna karta v daném přístroji fungovala a druhá nefungovala (nebyla detekována).

Proto vždy před nákupem SD/SDHC karty do jakéhokoliv přístroje doporučuji vybranou kartu před nákupem v konkrétním přístroji vyzkoušet.
Na prodejně to tak děláme zákazníkům zcela běžně už několik let a pokud si někdo chce paměťovou kartu objednat přes eshop, tak také (samozřejmě po předchozí domluvě se zákazníkem).

Já osobně v navigacích NAVON (N470/560/650) běžně používám SDHC karty 4GB / 8GB / 16GB.

Momentálně v NAVONech používám třeba následující karty:

1) Kingston 16GB SecureDigital (SDHC) Memory Card, Class 4 = http://www.entershop.cz/Main.aspx?CLS=P ... &OK=Hledej
2) Kingston 16GB microSDHC Class 2 Flash Card = http://www.entershop.cz/Main.aspx?CLS=P ... &OK=Hledej
3) SecureDigital (SDHC) Card 8GB, A-DATA Class6 = http://www.entershop.cz/Main.aspx?CLS=P ... &OK=Hledej
4) Kingston 4GB Micro SecureDigital (SDHC) Card Class 4 = http://www.entershop.cz/main.aspx?CLS=P ... _ID=205758
5) Kingston 2GB SecureDigital (SD) Memory Card = http://www.entershop.cz/Main.aspx?CLS=P ... &OK=Hledej
6) Kingston 2GB Micro SecureDigital (SD) Memory Card = http://www.entershop.cz/main.aspx?CLS=P ... _ID=185143
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: Příslušenství k navigacím Navon

Příspěvekod frenkiexxx v 07 kvě 2010 21:44

Můžu nabíjet navona i z počítače usb?
frenkiexxx
 
Příspěvky: 16
Registrován: 02 kvě 2010 15:31

Re: Příslušenství k navigacím Navon

Příspěvekod SvoDa v 08 kvě 2010 06:44

Už jsem to tu někde psal a nechci se opakovat, ale nejvíc integrovanou baterii ničí připojování k PC . viewtopic.php?p=19360#p19360
Auto nabíječkou a síťovou nabíječkou "teče" do přístroje z obou stejný proud i napětí, ale po kabelu PC přes USB jdou jiné hodnoty, které ničí baterii, pokud je připojováno (nabíjeno z PC) opakovaně).
Ne jsem na slabo ani silnoproud expert, a výše uvedené skutečnosti nemám ze své hlavy, ale psal o tom kdysi dávno uživatel Petko566, ale já to mohu potvrdit na vlastní kůži, jelikož mám GPS dost dlouho na to, aby si to mohl ověřit, že když své dva přístroje k PC prakticky nepřipojuji, rok a rok a půl staré baterky drží bez externího napájení jako nové, ale když jsem u nich s předešlými baterkami připojoval přístroje kvůli nahrání nějakého souboru k PC kdykoliv bylo potřeba, předchozí baterky odcházely po půl roce tím, že již držely max tak 15 minut bez externího napájení.

Když chci přenést soubor PC -> přístroj a opačně, tak jedině přes kartu nebo menší věci přes BT
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Příslušenství k navigacím Navon

Příspěvekod prateta v 15 kvě 2010 17:52

tomasii píše:Teda ještě že to Hanka nečte. Jinak by i Mio zakázala. :lol: Fuj :!:



No a co teprve takovou pratetu, jak tu to naštve, to teda ani nechtěj slyšet !!!! :-)
prateta
 
Příspěvky: 23
Registrován: 02 srp 2008 15:14
Bydliště: Praha 4 - Modřany

PředchozíDalší

Zpět na NAVON - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků

cron