Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Příslušenství k navigacím Navon

Zde řešíme všechny modely navigací NAVON - např. N250/N350/N450/N460/N470/N560/N650

Re: Příslušenství k navigacím Navon

Příspěvekod prateta v 15 kvě 2010 18:00

vovi píše:A to si představ, že si Mirek myslí, že tvoje Hanka je ve skutečnosti PRATETA :lol: :lol:
Ale není - ověřoval jsem si tenhle jeho nápad a můžeš klidně spát - prateta píše ze stejné IP adresy jako uživatel Roodie. :o


Jestli to nebude tím, že prateta je Roodieho máma ... a nejmenuju se Hanka, hehehe, to je škoda, že se mě nebojíte. :oops: :mrgreen: :oops:

Co se týče ničení baterie v navigaci, s tím mám tedy smůlu, protože mám TomTom bez pamkarty, a tím pádem mi nic jiného nezbývá, když chci aktualizaci.
prateta
 
Příspěvky: 23
Registrován: 02 srp 2008 15:14
Bydliště: Praha 4 - Modřany

Re: Příslušenství k navigacím Navon

Příspěvekod tomasii v 15 kvě 2010 19:17

No Dan má zkušenost s tím, že se mu baterka takhle zničila. Já tuto zkušenost nemám, mně odešla v prvém případě stářím a druhá zatím přes rok drží. Navíc úpravou kabelu se dá zajistit, aby byl proud do navigace omezený (nejjednodušeji sériovým odporem kolem 220 ohmů v plusovém vodiči).
Tomáš

C710, H610, C520, čína 6", i9100 a S5100

Obrázek skoro vše najdeš na http://tn.cdc.cz (ZMĚNA!)

Nenajdeš-li odpověď, neposílej sz, ale ptej se na fóru - dočkáš se tak spíš odpovědi.

(od 1. ledna 2016 není web dále rozvíjen...)
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Předchozí

Zpět na NAVON - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků