Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

NAVON N750

Zde řešíme všechny modely navigací NAVON - např. N250/N350/N450/N460/N470/N560/N650

Re: NAVON N750

Příspěvekod hspicka v 20 srp 2010 13:09

Já to taky můžu zapnout, ale v přístroji ne v SW iGo. Tj. pokud to zapomenu zapnout jako první po zapnutí přístroje a spustím navigaci, tak potom musím navigaci ukončit, zapnout FM a pak zapnout znova navigaci iGo. Což je otrava.

Po zapnutí všechny zvuky zmizí, to je posílá do rádia. Doma jsem to chytat nezkoušel, ale v autě pozor, nenajdeš to automatickým laděním jako klasickou radio stanici. Musíš frekvenci ručně naklikat. U Blaupunktu tak musím vypnout RDS, jinak skáčeš vždy na další radiostanici. Taky musím vypínat trafik info, jinak co 30 s radio pípne do MP3 hudny. Taky po každém vypnutí a zapnutí navigace musím FM znova zapnout.

Geniální řešení má náš firemní TomTom 930. Rozlišuje zvuky navigace a přehrávače a dá se pustit každý zvuk jinam a pamatuje si to. Takže navi necháváme z přístroje a MP3 přes FM. Když kecáme nebo prostě nezapínáme MP3, nic nemusíš měnit, navi kecá a když pustíš rádio rozumně, slyšíš vše. Pokud chceš svoji hudbu, zapneš přehrávač a hraje super přes autoradio a samozřejmě při kecání navi hudbu ztlumí. Ovšem zase je trochu dražší :D .

Hynek
hspicka
 
Příspěvky: 7
Registrován: 09 srp 2010 05:45

Re: NAVON N750

Příspěvekod myszak v 20 srp 2010 14:50

hspicka píše:Já to taky můžu zapnout, ale v přístroji ne v SW iGo.
Aha, tak to jsem si to původní "nemůžu zapnout" v tématu Navon750 vyložil blbě ;) Je to tak, FM nemá vystavenu ovládací obrazovku v Primu.
hspicka píše:Po zapnutí všechny zvuky zmizí, to je posílá do rádia. Doma jsem to chytat nezkoušel, ale v autě pozor, nenajdeš to automatickým laděním jako klasickou radio stanici. Musíš frekvenci ručně naklikat.
Nepodařilo se :( Dám tomu ještě šanci, ale protože preferuju živý rádio, až tak moc mě nekomfort FM vysílače nemrzí (jak píšeš, v rozumné intenzitě obou hlasitostí to lze provozovat současně, tzn.i když o sobě rádio s navi navzájem neví).
myszak
 
Příspěvky: 5
Registrován: 10 srp 2010 20:04

Re: NAVON N750

Příspěvekod brosl v 20 srp 2010 19:31

Kluci, nikde jsem se to zatím nedočetl. Je možnost dostat Primo 1.1 do Navonu N750? Ptám se hlavně kvůli TMC, které se změnou branding.zip znefunkční (tedy pokud se po dobu mé dovolené něco nezměnilo). V MIO MOOV 360 mi běhá v pohodě.

díky, bo
Obrázek
iGO Primo 9.6.9.216604, Navigon 2.6.1 build 87, TomTom 1.15.1, Sygic 13.1.3
Uživatelský avatar
brosl
 
Příspěvky: 268
Registrován: 03 kvě 2010 22:56
Bydliště: Brno

Re: NAVON N750

Příspěvekod hladik2 v 20 srp 2010 19:54

Já myslím že po doplnění souboru navon750.ini do data.zip/config/devices nebude problém
navon_N750.zip

Patřičně upravit sys.txt!!!.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
REALME GT2 Neo
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
hladik2
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1856
Registrován: 05 zář 2008 21:04
Bydliště: Stará Boleslav

Re: NAVON N750

Příspěvekod brosl v 22 srp 2010 21:01

Vyzkouším, děkuji

bo
Obrázek
iGO Primo 9.6.9.216604, Navigon 2.6.1 build 87, TomTom 1.15.1, Sygic 13.1.3
Uživatelský avatar
brosl
 
Příspěvky: 268
Registrován: 03 kvě 2010 22:56
Bydliště: Brno

Re: NAVON N750

Příspěvekod dudla v 24 srp 2010 08:15

Ahoj,

koupil jsem Navona N750 a po zapnutí jsem se zděšením zjistil, že mapy východní evropy jsou inactive.
A v balení žádný popis jak je aktivovat... Říkám si "fakt paráda".
Hledal jsem na netu a nic, aktivovat asi nejde...
Tož sem tam šupl exáč verze 1.1 a hoplá! mapy jedou...
Všechno fachčí, jen TMC ne a ne. Doplnil jsem SYS dle zdejších rad, doplnil jsem i ...SAVE\*INI a nic.
Respektive POSKYTOVATEL naskočí vše je aktivní, ale nevyhledává to frekvence (stále je tam 0.0 MHz).
Mám tam vraženou origo auto nabíječku s anténou.
Mohl by někdo poradit? Je nutný mít nabíječku v autozásuvce? zkouším to u pc a tak jedu na interní baterku...

předem dík za radu
dudla
 
Příspěvky: 1
Registrován: 24 srp 2010 07:45

Re: NAVON N750

Příspěvekod hladik2 v 24 srp 2010 08:40

Měla by být pod napětím!!!!
REALME GT2 Neo
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
hladik2
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1856
Registrován: 05 zář 2008 21:04
Bydliště: Stará Boleslav

Re: NAVON N750

Příspěvekod addam v 24 srp 2010 09:09

dudla píše:Ahoj, koupil jsem Navona N750 a po zapnutí jsem se zděšením zjistil, že mapy východní evropy jsou inactive.
A v balení žádný popis jak je aktivovat... Říkám si "fakt paráda".
Hledal jsem na netu a nic, aktivovat asi nejde...


Chyba je někde jinde - pravděpodobně jsi nekoupil navigaci u nás ;-)
Takto na dálku odhaduji, že nějakou chybou jsou ve Tvé navigaci mapy východní Evropy od TOPMAP a ne od NAVTEQ. Originální licence je určena pro mapy NAVTEQ, a proto Ti to psalo že mapy východní Evropy nejsou aktivní.
A tím že jsi tam dal cracknutou verzi PRIMO 1.1 jsi to sice částečně vyřešil, ale nelegálně ;-) a navíc (mimo jiné) nebudeš mít čísla popisná....

S tímto problémem už jsem se setkal - pravděpodobně nějaký robot ve výrobě omylem do vnitřní paměti přístroje nahrál jiný content, než ten který tam má správně být.
Já se snažím tohle hlídat a u navigací které prodáváme kontroluji zda je tam to co tam má být (i když nevylučuji že i já se občas mohu přehlédnout) ;-)
Takže pokud bys chtěl problém vyřešit legálně a správně, tak mi zavolej. Po telefonu si spolu ověříme adresářovou a souborovou strukturu ve Tvém přístroji a potvrdíme si, že mám pravdu. Následně Ti na RapidShare uploadnu správný content, který do Tvé navigace patří a Ty si jej tam nakopíruješ.
Pokud bys to nechtěl řešit se mnou, tak doporučuji provést klasickou reklamaci u prodejce kde jsi navigaci zakoupil....
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: NAVON N750

Příspěvekod freedom1972 v 24 srp 2010 10:22

Mám dotaz začátečníka. Jak se chová FM transmiter? Mohu poslouchat rozhlasovou stanici a do toho mě naviguje navigace. Nebo rádio mlčí a je slyšet jen navigace. Jinak jsem byl pro tuto navigaci již přesvědčený, ale problémy se signálem mne dost vystrašili.
freedom1972
 
Příspěvky: 6
Registrován: 22 bře 2010 11:48

Re: NAVON N750

Příspěvekod deusexx v 24 srp 2010 10:48

Jednou jsem to v ruce měl a testoval.Pracuje to tak, že si na rádiu naladíš tebou zvolenou frekvenci,na které ti FM transmiter vysílá a tu posloucháš.Takže buď rádio nebo GPS.Obojí najednou nejde.
C720,Samsung Galaxy S7 Edge,Lenovo Yoga 10 Full HD
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
deusexx
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 16 čer 2008 20:23
Bydliště: Přerov

PředchozíDalší

Zpět na NAVON - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků