Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Navon 760 - prosim help

Zde řešíme všechny modely navigací NAVON - např. N250/N350/N450/N460/N470/N560/N650

Re: Navon 760 - prosim help

Příspěvekod fmilan v 14 led 2012 02:41

Dá se s tím pracovat. Odpověď je o post výše od amatéra. Prostě strýček Google a hledat.
V podstatě do každé šochtle lze dát téměř cokoliv, jen je potřeba si na netu najít, jak na to.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fmilan
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1991
Registrován: 10 bře 2009 17:22
Bydliště: Blansko

Re: Navon 760 - prosim help

Příspěvekod mrmajco v 14 led 2012 13:55

No ja som samozrejme myslel "oficiálnejšiu" verziu postupu... S Googlom som kamoš a aj "tuningom", len mi nejde do hlavy, že za peniaze ma obmezia... :(

ALE VĎAKA za odpoveď! :)
mrmajco
 
Příspěvky: 10
Registrován: 15 zář 2011 11:11

Re: Navon 760 - prosim help

Příspěvekod amatér v 14 led 2012 15:11

Nikdo tě neomezil, máš základní verzi a pro každé další rozšíření si musíš připlatit za další licenci.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Navon 760 - prosim help

Příspěvekod mrmajco v 14 led 2012 15:53

Ale mne naviextras nič také neponúka, proste toto považujú za FULL... :(
mrmajco
 
Příspěvky: 10
Registrován: 15 zář 2011 11:11

Re: Navon 760 - prosim help

Příspěvekod tomasii v 15 led 2012 22:31

To může být normální. Mám dvě registrované karty zakoupené zhruba ve stejné době, jednu pro iGO8 a druhou pro Amigo. Pro první nemám žádné updaty a pro druhou ano.
Jo a musíš mít poslední verzi Toolboxu (3.1.1.10436, conf. 3.222d), předchozí mi taky nic nenabídla...
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: Navon 760 - prosim help

Příspěvekod hurry v 04 úno 2012 22:39

Mam prosbu - dal jsem do Navonu 760 Primo "2" - verze 9.6.2.209584. Vse funguje jak ma (mapy, hlas, grafika), az na TMC.
Zkusil jsem uz bez uspechu nasledujici postupy:
1. primo v rootu Primo (v Navonu MobileNavigator) jsem nechal puvodni 3 soubory z Navonu TMCGPS.DLL, AVQTMC.DLL, ATMC_CE.DLL s puvodnim DATA.zip a Brandingem
2. k vyse uvedenemu jsem do SYS.txt doplnil
[tmc]
saved_config_available="1"
saved_config_classname="NMEA_GPSTMC_GNSPORT"
saved_config_portname="COM"
saved_config_port="1"
auto_tuning="1"
saved_last_tuning_mode="1"
3. zmenil jsem i DATA.zip a Branding (ktery byl u Prima 2)

Zkousel jsem vsechny vyse uvedene kombinace, ale TMC se mi vzdy na chvilku objevi na obrazovce navigace, ale pak opet zmizi a ohlasuje, ze "Nebyl nalezen prijimac TMC". Co je dle vas spatne? Ma byt vubec nejaky zapis tmc v SYS (stejne jako napr. u Mio C520)? Nebo ma NAVON nejaky jiny port?
Diky moc za radu!
Navon N760 Lifetime, Primo 9.2.0.199791
hurry
 
Příspěvky: 12
Registrován: 05 srp 2009 23:22
Bydliště: Vysočina

Re: Navon 760 - prosim help

Příspěvekod addam v 06 úno 2012 11:27

mrmajco píše:A dokonca nemám na výber inú trasu len rýchlu a najkratšiu! Takže ja za to, že platím mám osekanú verziu??? Na inej navi som mal Becker a ten šiel špičkovo, preto som sa rozhodol pre tento strojček.... Takže dá sa nejako s tým pracovať? Alebo sa mám zmieriť s tým, že môžem len čo, čo mi ponúkli v základnom menu (čiže menej ako v reklame?)??? Vopred vďaka za odpoveď!

Není možné, že by Ti navigace nabízela pouze rychlou a nejkratší trasu. Pokud si nastavíš profil vozidla "Tahač", tak Ti program nabídne výpočet trasy RYCHLÁ, KRÁTKÁ, SNADNÁ. Pokud si nastavíš profil např. na osobní automobil, taxi, autobus, tak Ti program nabídne výpočet trasy RYCHLÁ, KRÁTKÁ, SNADNÁ, ZELENÁ.

Zkus prosím uvést nějakou konkrétní funkci, která je uvedena v reklamě a kterou Tvoje navigace nemá.

mrmajco píše:No ja som samozrejme myslel "oficiálnejšiu" verziu postupu... S Googlom som kamoš a aj "tuningom", len mi nejde do hlavy, že za peniaze ma obmezia... :(
ALE VĎAKA za odpoveď! :)

Jaké konkrétní omezení máš na mysli?
Pokud Ti jde o SKINy, tak skiny vyrábějí především uživatelé - tzn.:
- vyrábějí je neoficiálně
- vyrábějí je ve svém volném čase
- vyrábějí je na své riziko
- vyrábějí je bez dohledu a podpory výrobce
- a hlavně - vyrábějí je v 99,9% na cracknutýcvh verzích programu, takže v nich mohou využívat i funkcionality, pro které nemají potřebné licence

mrmajco píše:Ale mne naviextras nič také neponúka, proste toto považujú za FULL... :(

A co by Ti mělo NAVIEXTRAS nabízet?
Na NAVIEXTRAS si můžeš kupovat a aktualizovat to, co výrobce programu (firma NAVnGO) oficiálně nabízí - tzn. třeba mapy, radary, POI, apod.
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: Navon 760 - prosim help

Příspěvekod mrmajco v 08 úno 2012 17:23

addam "ďakujem"... :D nie je nič lepšie ako dobrá rada...
mrmajco
 
Příspěvky: 10
Registrován: 15 zář 2011 11:11

Re: Navon 760 - prosim help

Příspěvekod addam v 08 úno 2012 18:21

není zač "děkovat" - neradil jsem Ti - pouze jsem reagoval na Tvé komentáře :D
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: Navon 760 - prosim help

Příspěvekod mrmajco v 08 úno 2012 18:36

...veď toto! :)
mrmajco
 
Příspěvky: 10
Registrován: 15 zář 2011 11:11

PředchozíDalší

Zpět na NAVON - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron