Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

NAVON N750

Zde řešíme všechny modely navigací NAVON - např. N250/N350/N450/N460/N470/N560/N650

Re: NAVON N750

Příspěvekod Martin Kappler v 07 bře 2011 16:03

amatér píše::) STATUS BAR je řádek, který nabíhá při startu navigace, ne skin.


Určitě tím myslím ten řádek během navigace, ono po startu by jsi těžko hledal nějaké informace o trase. ;)
Martin Kappler
 
Příspěvky: 2
Registrován: 06 bře 2011 22:00

Re: NAVON N750

Příspěvekod fmilan v 07 bře 2011 16:52

Pak máš ovšem na mysli tzv. "Infobar" .
Pokud jsi ho viděl "někde na fóru", pak doporučuji podívat se do toho vlákna pořádně a najdeš i postup na "instalaci", případně se zeptej přímo v tom vlákně a ne ve vlákně o zařízení. Ono těch skinů, které nějaký infobar obsahují je více a každý z těchto skinů je koncipován jinak a každý si ho i jinak implementuje.
Jednotný návod na "vložení skinu" je vytvoření adresáře Skin v adresáři Content a do něj se vloží denní a noční skin - pokud je ovšem samotný skin takto koncipován.
Najdi si co ti vyhovuje a pořádně si přečti dané vlákno.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fmilan
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1991
Registrován: 10 bře 2009 17:22
Bydliště: Blansko

Re: NAVON N750

Příspěvekod Gotarded v 16 bře 2011 17:53

Nevím jestli pokládám dotaz na správném místě ale, N750 mi v originále Primo 1.0 naprosto vyhovuje, potřeboval bych jenom okamžitou rychlost ukazovat větší velikostí čísla. Dá se to někde nastavit. Prosím radu pro laika. Děkuji předem
____________________________________________________________________
Dodatek: amaterovi díky za odkaz, ale jak jsem napsal jsem amatér(nebo lama) jak chceš. Už jednu navigaci jsem úspěšně zlikvidoval a nechci totéž udělat s touto. Protože je mi 65 tak mozkovna již nepracuje jako za mlada proto bych ještě jednou poprosil o návod ale pokud možno jako " pro blbý". Skin je tam základní.
Naposledy upravil Gotarded dne 19 bře 2011 20:48, celkově upraveno 2
Uživatelský avatar
Gotarded
 
Příspěvky: 4
Registrován: 29 říj 2010 10:09
Bydliště: Blešno

Re: NAVON N750

Příspěvekod amatér v 16 bře 2011 18:52

No, ono někdy jde i o češtinu. Přečti si to ještě jednou pozorně. Zkus se zamyslet hlavně nad formou a obsahem druhého souvětí.
Martin Kappler píše:Byl by někdo tak hodný a poradil jak postupovat při změně skinu za jiný?
Důvodem je, že postrádám u této navigace, nebo je zde omezeno skinem STATUS BAR, kde můžu mít informace o trase jako čas příjezdu, povolená rychlost, aktuální rychlost atd.
Viděl jsem to v jedno ze skinů tady na fóru, ale netroufám si to změnit před tím, než budu přesně vědět jak na to.
Předem díky za odpovědi.

Já z toho dotazu měl dojem, že se ptáš na konkrétní skin, a jen jsi prostě popletl jeho název.

@ Gotarded
návod už je dávno zde
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: NAVON N750

Příspěvekod u.max v 17 dub 2011 14:28

Zdravím, a opět mám dotaz na zdejší odborníky.
Mám Navon N 750 s mapami od Navteq včetně POI. Přístroj je licencován na mapy od tohoto výrobce a postupně si na ně zvykám . Ale v databázi POI jsem nikde nenašel kempy. Protože se chystáme do Skandinávie je pro mne tato kategorie dost zásadní. POI od Teleatlasu kategorii kempů obsahuje. Je nějaká možnost používat na této navigaci POI od Teleatlasu? Zkoušel jsem nahradit původní soubory POI těmi od TA (samozřejmě po zazálohování) ale v navigaci se žádné POI nezobrazí. Vím, že je možnost vyhledat seznamy kempů a vytvořit soubory .kml a vlastní body zájmu, ale připadá mi to zbytečně složité. Pokud by existovala nějaká možnost použití POI od TA, budu rád za každou radu.
Díky předem.
u.max
 
Příspěvky: 5
Registrován: 09 úno 2011 08:37

Re: NAVON N750

Příspěvekod tomasii v 17 dub 2011 17:38

Legálně mapy/poi od TA na navi s licencí pro NQ nezprovozníš. :(
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: NAVON N750

Příspěvekod vovi v 17 dub 2011 18:22

Ale zase na druhou stranu to stažení z webu není až tak složité. Zkus se podívat na poiplaza.com, tam si vyber zemi, která tě zajímá a pak kategorii. Do KML se dá exportovat rovnou. A přidat jednu kategorii vlastních POI není nic těžkého - podrobný návod tu najdeš (ono to není složité, ale pro více kategorií je to dost pracné).
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: NAVON N750

Příspěvekod u.max v 17 dub 2011 18:25

Díky za reakci, vím, kde stáhnout potřebné a udělat KML, jen mi tohle přišlo jednodušší.
u.max
 
Příspěvky: 5
Registrován: 09 úno 2011 08:37

Re: NAVON N750

Příspěvekod Meggy v 06 kvě 2011 18:35

tak jsem dnes zaregistroval a chtěl sosnout mapy, nabídlo mě to pouze 2010/Q1, Q4 je pouze za peníze...jsem lehce nervózní...prvně jsem navi pustil minulé léto
NAVON N750, MIO C710
Uživatelský avatar
Meggy
 
Příspěvky: 9
Registrován: 13 črc 2010 17:04
Bydliště: Plzeň

Re: NAVON N750

Příspěvekod tomasii v 06 kvě 2011 18:56

Jj. legální aktualizace jsou tak zhruba na rok, pak už jen za penízky. Aktualizace pro moje Evolve byly k dispozici zdarma taky do začátku 2010, pro starou dobrou C520 dokonce jen do prosince 2007 :oops:
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

PředchozíDalší

Zpět na NAVON - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron