Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

NAVON N750

Zde řešíme všechny modely navigací NAVON - např. N250/N350/N450/N460/N470/N560/N650

Re: NAVON N750

Příspěvekod SvoDa v 09 led 2011 18:11

je to napsáno nejen zde, ale taky
Kód: Vybrat vše
 http://www.navon.cz/aktualizace-zdarma/aktualizace-navigacniho-programu-map-doplnku-v-navigacich-navon
a jistě to bylo i na letáku při koupi navigace
V ceně navigace je zahrnuta aktualizace mapových podkladů zdarma po dobu 12 měsíců. Při prvním spuštění navigačního programu a nalezení GPS signálu, se automaticky provede tzv. GPS FIX. Od této chvíle začíná plynout lhůta 12 měsíců, po kterou si můžete bezplatně stahovat nové mapy. Máte právo na tolik aktualizací map, kolik jich v průběhu daného roku výrobce mapových podkladů (NAVTEQ) vydá.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: NAVON N750

Příspěvekod borin7 v 09 led 2011 18:14

No jo moje chyba.Spatne jsem si to precetl a udelal registraci.Za blbost se plati!
borin7
 
Příspěvky: 4
Registrován: 08 dub 2010 08:37
Bydliště: Chodov u Kv

Re: NAVON N750

Příspěvekod u.max v 09 úno 2011 08:44

Zdravím zdejší odborníky,
mám navigaci NAVON 750 s IGO Primo přímo v navigaci. Pokud přidám vlastní body POI v souboru .kml v adresáři:
Mobilenavigator\Content\Userdata\Poi vše funguje korektně. Protože těchto vlastních Poi mám docela velké množství a často je potřebuju měnit, chtěl bych mít tyto soubory .kml na kartě. Jakým způsobem zajistit, aby navigace četla tyto body z karty a nemusel jsem připojovat navigaci k PC, jenom měnit příslušné karty s vlastními body. Kde nastavit cestu ke kartě a souborům a jaké adresáře na kartě vytvořit.
Zkoušel jsem, hledal na fóru (možná blbě) ale neuspěl, soubory na kartě prostě nečte.
Díky za pomoc.
Max
u.max
 
Příspěvky: 5
Registrován: 09 úno 2011 08:37

Re: NAVON N750

Příspěvekod amatér v 09 úno 2011 11:09

PRIMO čte složky a soubory umístěné v content. Dělený content u PRIMO nefunguje.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: NAVON N750

Příspěvekod Jerry v 09 úno 2011 11:29

Asi jediné řešení, i když ne zcela podle Tvého zadání, je přesunout celý content na SD kartu do složky igo8 a v sys.txt nastavit cestu. V content na jednotlivých kartách měnit jen ty Tvoje POI, vše ostatní musí být stejné jako na původní kartě. Trochu kostrbaté, ale jde to. :D

Možná někdo přijde s lepším řešením.
Jerry
Lenovo TB-X705F (Android 9)
Lenovo Tab S8 (Android 5.01)
Realme 8
Uživatelský avatar
Jerry
 
Příspěvky: 636
Registrován: 27 čer 2008 19:56
Bydliště: Kraj KV

Re: NAVON N750

Příspěvekod fmilan v 09 úno 2011 13:05

Je to v podstatě jediné řešení. Ovšem nikdy jsem nezkoušel, co udělá Primo, je-li licencované na přístroj, když přesuneš content na kartu, ale myslím, že by to mělo šlapat.

Než něco začneš dělat, udělej si celou zálohu !!

Na kartě si vytvoř adresář iGO8 a do něj nahrej celý content z Navonu a tam jej smaž.
Do sys.txt dej zápis :

Kód: Vybrat vše
[folders]
content="\SDMMC\igo8\content"

Pak můžeš mít na kartě všechny svoje POI, případně dohrávat na kartu a ne do přístroje.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fmilan
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1991
Registrován: 10 bře 2009 17:22
Bydliště: Blansko

Re: NAVON N750

Příspěvekod u.max v 09 úno 2011 17:48

Díky chlapi za návod, vyzkouším a dám vědět jak to dopadlo.
Max
u.max
 
Příspěvky: 5
Registrován: 09 úno 2011 08:37

Re: NAVON N750

Příspěvekod u.max v 09 úno 2011 18:43

Tak odzkoušeno, v simulaci funguje všechno jak má, vlastní POI načte. Ještě vyzkouším v provozu, zdá se mi, že se to chová trochu pomaleji z karty.
Zatím díky za vaší pomoc.
Max
u.max
 
Příspěvky: 5
Registrován: 09 úno 2011 08:37

Re: NAVON N750

Příspěvekod Martin Kappler v 07 bře 2011 15:00

Zdravím přátelé, uživatelé této skvělé navigace,

Byl by někdo tak hodný a poradil jak postupovat při změně skinu za jiný?
Důvodem je, že postrádám u této navigace, nebo je zde omezeno skinem STATUS BAR, kde můžu mít informace o trase jako čas příjezdu, povolená rychlost, aktuální rychlost atd.
Viděl jsem to v jedno ze skinů tady na fóru, ale netroufám si to změnit před tím, než budu přesně vědět jak na to.
Předem díky za odpovědi.
Martin Kappler
 
Příspěvky: 2
Registrován: 06 bře 2011 22:00

Re: NAVON N750

Příspěvekod amatér v 07 bře 2011 15:18

:) STATUS BAR je řádek, který nabíhá při startu navigace, ne skin.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

PředchozíDalší

Zpět na NAVON - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron