Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

MIO C520 a formát flash pamětí,jak to opět rozchodit

Zde řešíme všechny modely navigací MIO - např. C510/C710/C250/C320/C520/C720/MOOV...

MIO C520 a formát flash pamětí,jak to opět rozchodit

Příspěvekod jkmaxfli v 20 říj 2009 22:10

Zdravím.
Vlastním Mio C520 a po několika pokusech a vrtáních se v něm,jsem se naštval a zformátoval vnitřní paměť Mia i SD kartu 4GB,jak znovu rozjet miomap-navigaci?Jedná se mi pouze o to co mám nakopírovat do interní paměti Mia C520,po formátu vnitřní paměti se mi objevili tyto složky:
LocalRecord
My Audio
My Pictures
Program Files
Audio Player.DAT
SETTINGS.DAT


Po spuštění Mia C520 se zobrazí původní menu a když kliknu na ikonku navigace,tak se ani neaktivuje(ikonka)Děkuji předem všem za pomoc.
Uživatelský avatar
jkmaxfli
 
Příspěvky: 117
Registrován: 16 říj 2009 21:05

Re: MIO C520 a formát flash pamětí,jak to opět rozchodit

Příspěvekod amatér v 20 říj 2009 22:32

Zálohu, kterou jsi snad pře formátováním provedl.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: MIO C520 a formát flash pamětí,jak to opět rozchodit

Příspěvekod jkmaxfli v 20 říj 2009 22:42

amatér píše:Zálohu, kterou jsi snad pře formátováním provedl.



No to právě že neudělal,mám pouze zálohu SD karty kde bylo pouze iGo.
Uživatelský avatar
jkmaxfli
 
Příspěvky: 117
Registrován: 16 říj 2009 21:05

Re: MIO C520 a formát flash pamětí,jak to opět rozchodit

Příspěvekod SvoDa v 21 říj 2009 05:46

Pak bys měl mít ještě instalační CD, které jsi měl v krabici při koupi :?:
Nicméně nechápu, jak někdo může udělat formát (čehokoliv) bez toho, aniž by si udělal zálohu :shock:
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: MIO C520 a formát flash pamětí,jak to opět rozchodit

Příspěvekod jkmaxfli v 21 říj 2009 06:21

...myslíš,že mám nějaké inst.CD,když je to ze zastavárny,jen samotný přístroj?Když tedy to CD nemám ,co konkrétně si mám na www sehnat? :(
Uživatelský avatar
jkmaxfli
 
Příspěvky: 117
Registrován: 16 říj 2009 21:05

Re: MIO C520 a formát flash pamětí,jak to opět rozchodit

Příspěvekod SvoDa v 21 říj 2009 06:45

No pakliže to bylo ze zastavárny bez krabice a instalačního CD (jen samotný přístroj :o ), má to asi pochybný původ (že by to byla ta Radkova nebo Jardova šochtle :?: ), nicméně to neřeší tvůj problém.
Tys přišel formátem o původní navigační SW MioMap, čili toto
miomap.jpg

Otázkou je, jestli jej vůbec hodláš využívat, když máš iGO8.
To tlačítko MioMap v hlavním menu si namapuj přes ppath.txt na spouštění iGO8 na SD http://www.tomasii.cdc.cz/igo8_na_sd-ka ... _cx20.html nebo si nahraj iGO8 do MFD s content na SD http://www.tomasii.cdc.cz/igo8_v_mfd_v_ ... artou.html a není co řešit
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: MIO C520 a formát flash pamětí,jak to opět rozchodit

Příspěvekod jkmaxfli v 21 říj 2009 10:13

SvoDa píše:No pakliže to bylo ze zastavárny bez krabice a instalačního CD (jen samotný přístroj :o ), má to asi pochybný původ (že by to byla ta Radkova nebo Jardova šochtle :?: ), nicméně to neřeší tvůj problém.
Tys přišel formátem o původní navigační SW MioMap, čili toto
miomap.jpg

Otázkou je, jestli jej vůbec hodláš využívat, když máš iGO8.
To tlačítko MioMap v hlavním menu si namapuj přes ppath.txt na spouštění iGO8 na SD http://www.tomasii.cdc.cz/igo8_na_sd-ka ... _cx20.html nebo si nahraj iGO8 do MFD s content na SD http://www.tomasii.cdc.cz/igo8_v_mfd_v_ ... artou.html a není co řešit


No ono jde o to,že používám unlock Miopocket 3.0 a když se náhodou přístroj kousne ,tak Miopocket spustím pouze z režimu MioMap-tam si musím spustit v commanderu miopocket.exe,abych měl opět unlock a Miopocket.

SW Miomap využívat nechci,budu využívat jen iGo.Ale dle těchto odkazů to nelze provést,protože v každém návodu se má něco dít na My flash disk a chce to soubory z mio,které tam právě vůbec nemá.
Uživatelský avatar
jkmaxfli
 
Příspěvky: 117
Registrován: 16 říj 2009 21:05

Re: MIO C520 a formát flash pamětí,jak to opět rozchodit

Příspěvekod SvoDa v 21 říj 2009 10:44

Tak zkus tzv. spouštěč - viewtopic.php?p=15515#p15515 (je zde dost variant)
nebo skvělý Desktop IvoK - viewtopic.php?p=31405#p31405
jsou oba hojně využívány k všestranné spokojenosti místo MioPocketu
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: MIO C520 a formát flash pamětí,jak to opět rozchodit

Příspěvekod jkmaxfli v 21 říj 2009 11:24

Děkuju.
Dost mě zajímá tento spouštěč od uživatele PRCEK,vypadá to hezky----------------- viewtopic.php?f=27&t=348&start=50 -------------------

Ale potřebuju poradit jak na to,mám zformátovanou SD 4GB a zformátovanou paměť uvnitř C520ky,po zapnutí mi vyskočí základní mio menu a po připojení k PC mohu pracovat s diskama v navigaci (SD4GB-my storage a 1GB my flah disc)

Na my flash disc mám po formátu znovu obnovené složky:

LocalRecord
My Audio
Program Files



a soubory:

AudioPlayer.DAT
Settings.DAT




Tak a jak na to.A chtěl bych iGo mít na my flash disc a content na SD kartě.

Děkuju předem za pomoc jak na to.
Jinak omluva za citování v předešlém vlákně,to teď řešit nebudu-praskání v hlase navigátorů.
Uživatelský avatar
jkmaxfli
 
Příspěvky: 117
Registrován: 16 říj 2009 21:05

Re: MIO C520 a formát flash pamětí,jak to opět rozchodit

Příspěvekod Prcek v 21 říj 2009 11:41

Ahoj. Jsem rád že se ti mnou upravený spouštěč líbí. Mělo by stačit když si v My Flash disk vytvoříš složku MioMap a do ní nahraješ soubory které si stáhneš. A dále si vytvoříš složku IGO8 kde ho nahraješ bud se složkou content nebo bez. to už je na tobě a ještě jednu složku a to je APP. Čili na My Flash disk budeš mít složky APP, MioMap, IGO8 atd. tlačítka nemusíš přemapovávat žádné. Pokud bys měl zájem můžu ti někam upnout novší verzi, ale to až večer. ;)
Mio C720, R02+3+9913+1018, 8Gb SDHC Class6, TMC, SE Xperia PRO,
MioMap v.3.3, Skin J+T v4.3; IGO8 v.8.3.4.117940,; Ozi Explorer; Můj upravený spouštěč + další vychytávky - vše v MFD
Sony Ericsson Xperia Pro, android 2.3.4 iGO Primo 9.6.7.235654
Prcek
 
Příspěvky: 321
Registrován: 16 čer 2008 19:11
Bydliště: Ostrava

Další

Zpět na MIO - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 36 návštevníků