Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

iGO8 + mio C520 (rozdeleni map na sd karta a MFD)

Zde řešíme všechny modely navigací MIO - např. C510/C710/C250/C320/C520/C720/MOOV...

iGO8 + mio C520 (rozdeleni map na sd karta a MFD)

Příspěvekod jirisuch v 09 říj 2009 10:18

Ahoj prosím mohl by mi někdo napsat nějaký stručný postup jak mít část map (ČR, Německo) na disku mia a zbytek map (pro mě méně používaný) mít na SD kartě, tak aby navigace bez sd katrty byla schopná využívat map ČR a německa? iGo mam nainstalované v přístroji a na sd karte mám celou složku iGO8/content (tzn. že pokud nemám v přístroji sd kartu tak je mi navigace k ničemu). Děkuji za postup Jirka
jirisuch
 
Příspěvky: 7
Registrován: 01 říj 2009 06:48

Re: iGO8 + mio C520 (rozdeleni map na sd karta a MFD)

Příspěvekod SvoDa v 09 říj 2009 10:25

prosím smazat
Naposledy upravil SvoDa dne 09 říj 2009 15:40, celkově upraveno 1
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: iGO8 + mio C520 (rozdeleni map na sd karta a MFD)

Příspěvekod vovi v 09 říj 2009 11:25

Ale jde to! ;) Já to přesně takhle používám.

V C720 mám iGo8 ve složce Miomap/Miomap. Tamtéž je kompletní struktura adresářů iGo včetně celého Content. A tam mám obsahu, co se vejde. Zbytek, co se nevejde, mám na kartě - v jejím rootu je adresář iGo8, v něm Content, ...
Se zastrčenou kartou pak iGo vidí všechny mapy, baráky, terény, POI, ...; bez karty jen to, co je na My Flash Disk.

Pokud je na kartě ten adresář nazvaný právě takhle (tedy iGo8/Content/...), není třeba ani žádný zápis v SYS.TXT (já tam mám jen cestu k aplikaci ... My Flash Disk/Miomap/Miomap)

Jen je třeba dávat pozor na to, aby na kartě nebyl prázdný adresář iGo8/Content/speedcam ... pokud tam je, iGo si v něm při spuštění vytvoří speedcamupdate.spud nulové délky a ten se kdovíproč preferuje; následkem toho ti přestanou fungovat radary.
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: iGO8 + mio C520 (rozdeleni map na sd karta a MFD)

Příspěvekod SvoDa v 09 říj 2009 11:38

prosím smazat
Naposledy upravil SvoDa dne 09 říj 2009 15:40, celkově upraveno 1
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: iGO8 + mio C520 (rozdeleni map na sd karta a MFD)

Příspěvekod vovi v 09 říj 2009 11:51

No ale vždyť to píšu - já nemám v MFD složku iGo8, ale Miomap! A vo tom to je! Protože iGo si (pokud mu nepřikážeš jinak) automaticky sáhne nejprve do pracovního adresáře (tam, co je .EXE) a pak do složky iGo8, ať ji najde kdekoliv. A když najde tu v MFD, tak jí pochopitelně dá přednost.

Takhle se přece odjakživa chovají všechny Windows programy ;)
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: iGO8 + mio C520 (rozdeleni map na sd karta a MFD)

Příspěvekod SvoDa v 09 říj 2009 12:34

prosím smazat
Naposledy upravil SvoDa dne 09 říj 2009 15:40, celkově upraveno 1
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: iGO8 + mio C520 (rozdeleni map na sd karta a MFD)

Příspěvekod humbuk v 09 říj 2009 12:37

Funguje mi to jak píše Vovi i v případě, pokud v sys.txt mám zápis content="My Flash Disk/Miomap/Miomap/CONTENT"
Nemůže to souviset s verzí IGO?
MIO C720T; FW:R02.3.9913.1018 - Primo
HTC WildfireS - Smartmaps
Uživatelský avatar
humbuk
 
Příspěvky: 793
Registrován: 23 črc 2008 08:54

Re: iGO8 + mio C520 (rozdeleni map na sd karta a MFD)

Příspěvekod vovi v 09 říj 2009 12:45

@SvoDa:
No ten tvůj příspěvek se jmény jsem sice četl (a dokonale se v tom ztratil), ale odpovídal jsem na to, co píšeš tady.
A tam je jasně napsáno : "...a to, co je v MFD/iGO8/content je ignorováno..." ;)
Asi je to tím, že MOJI trpaslíci vědí, že o ně pečuji s láskou. :lol: :lol: :lol:

@humbuk: neřekl bych - mně to takhle běhá pořád - začal jsem to praktikovat už v raném stadiu 8.3.2 (verze 5.... a 6....) a napamatuju se, že by mě některá verze v tomhle vypekla.

EDIT: řekl bych, že není třeba dále polemizovat. Jirkasuch se ptal, jak to udělat, a to jsme mu popsali. A to, že při nějakém divokém střídání verzí to asi nepůjde, ho nejspíš nezajímá.

EDIT 2: Dane, já si to všechno přečetl ještě jednou a pozorně - a podle toho, co píšeš, schválně na kartě adresář iGo8 nemáš, aby ti to do něj nechodilo! Tak proč se s námi přeš, když o téhle možnosti evidentně víš a sám sis ji vědomě zablokoval? :o :shock:
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: iGO8 + mio C520 (rozdeleni map na sd karta a MFD)

Příspěvekod mkb v 09 říj 2009 13:05

Taky souhlasím s vovim. Nemám však na MFD Miomap/Miomap, ale iGOM, iGOCh...(dle skinu) a vkaždém content s malými soubory. V sys vždy pro každé iGOx linkováno pouze app. Na kartě (bez linkování) iGO8 a v něm content s pouze velkými soubory (map, dem, building). Každé iGO z MFD si mapy na kartě najde.
Mio C720
mkb
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1229
Registrován: 14 srp 2008 19:20
Bydliště: Benešov

Re: iGO8 + mio C520 (rozdeleni map na sd karta a MFD)

Příspěvekod SvoDa v 09 říj 2009 14:18

prosím smazat
Naposledy upravil SvoDa dne 09 říj 2009 18:53, celkově upraveno 2
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Další

Zpět na MIO - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 40 návštevníků