Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

iGO8 + mio C520 (rozdeleni map na sd karta a MFD)

Zde řešíme všechny modely navigací MIO - např. C510/C710/C250/C320/C520/C720/MOOV...

Re: iGO8 + mio C520 (rozdeleni map na sd karta a MFD)

Příspěvekod amatér v 09 říj 2009 15:36

Tak aby mě někdo nenapadl, že pořádně nečtu, tak jsem to přečetl raději 3x. Vůbec mi nejde do hlavy, proč, když vovi odpoví přesně na to, na co se jirisuch ptal, se tu rozjede diskuse o přejmenovaných složkách iGO8 na blabla, střednících a podobných nesmyslech, které spoustu lidí, kteří chtějí navigaci používat vůbec nezajímá. jirisuch se ptal:
jirisuch píše:Ahoj prosím mohl by mi někdo napsat nějaký stručný postup jak mít část map (ČR, Německo) na disku mia a zbytek map (pro mě méně používaný) mít na SD kartě, tak aby navigace bez sd katrty byla schopná využívat map ČR a německa? iGo mam nainstalované v přístroji a na sd karte mám celou složku iGO8/content (tzn. že pokud nemám v přístroji sd kartu tak je mi navigace k ničemu). Děkuji za postup Jirka

V jeho dotazu nebyla ani zmínka o tom, že by chtěl na SD dávat skiny, hlasy, jazyky programu ani jiné součásti složky content.

Jestli se nepletu vovi odpověděl, a to co napsal potvrzuji, mám to přesně tak nastavené, bez jediného zápisu v sys.txt, který by upravoval cestu k mapám.
Prostě :
MFD MioMap/MioMap/iGO8.exe
SD iGO8/content/map (nic víc!!!)

Takže jirisuch, pokud to uděláš tak, jak napsal vovi, máš po problému. Dokonce můžeš mít na jedné kartě mapy od TA, na další třeba NAVTEQ, na třetí regionály, a vždy jen prostou výměnou SD získáš mapu pro konkrétní stát bez mortscriptů a restarů navigace. ;)

humbuk píše:Funguje mi to jak píše Vovi i v případě, pokud v sys.txt mám zápis content="My Flash Disk/Miomap/Miomap/CONTENT"
Nemůže to souviset s verzí IGO?

Používám 93112.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: iGO8 + mio C520 (rozdeleni map na sd karta a MFD)

Příspěvekod Jarouš v 09 říj 2009 17:15

Radní a profesionální amatér zúřadoval :!: :lol: :lol: Správně Mirku :!: :!:
Acer Iconia 8´,Lenovo tab 8'
mapy HERE 2017/Q3
Samsung S7 Edge, Xiaomi POCO X3 NFC
EFENDI A STRÁŽCE ČISTOTY FÓRA
Uživatelský avatar Administrátor
Jarouš
Administrátor
 
Příspěvky: 5752
Registrován: 01 črc 2008 14:14
Bydliště: Liberec 30 - Vratislavice

Re: iGO8 + mio C520 (rozdeleni map na sd karta a MFD)

Příspěvekod dalanik v 15 říj 2009 07:26

Hm, abych nezakladal nove vlakno kvuli podobnemu dotazu... Jde to udelat nejak pro MioMap? Napadlo me presunout si mapy MioMap (krome CR/SR a par dalsich) na SD kartu abych na Flash Disku uvolnil misto na iGO... jde to? Budu fungovat licence atd? Zkousel to nekdo? Ja se obavam s tim cokoliv delat ;-) i kdyz teoreticky nic se nestane pokud ty mapy spolu s licencami presunu na HDD pocitace a pak je vratim, ze? :-)
Uživatelský avatar
dalanik
 
Příspěvky: 106
Registrován: 04 čer 2009 09:46
Bydliště: Praha

Re: iGO8 + mio C520 (rozdeleni map na sd karta a MFD)

Příspěvekod Ivo K v 15 říj 2009 07:58

Nejlépe je zazálohovat si nejdřív celé Mio na HDD počítače.
Pokud na PC zazálohuješ vše, tak to potom můžeš zase vše nakopírovat zpět do Mia a nemůžeš nic pokazit.

Po zazálohování v klidu na Miu testuješ co chceš.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: iGO8 + mio C520 (rozdeleni map na sd karta a MFD)

Příspěvekod vovi v 15 říj 2009 09:31

@dalanik: sice jsem to přímo nikdy nezkoušel, ale tady: viewtopic.php?p=32146#p32146 popisuje amatér, co je třeba udělat, abys mohl mít pro Miomap2008 více map než obvyklou jednu. Třeba se tím dá nějak inspirovat ;)
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: iGO8 + mio C520 (rozdeleni map na sd karta a MFD)

Příspěvekod dalanik v 15 říj 2009 11:04

Ivo K: Diky, i kdyz vim ze to musi byt tak, nejak mam blby pocit zasahovat do origo softwaru, asi jsem potreboval ujistit ;-)

vovi: diky, to ou pouzivam na SD karte pro sdileni map mezi MioMap a Mireo Black Edition. Asi nechat cast map na Flashi a cast na SD karte nejde... i kdyz vim ze jsem cet ze nekdo ma na Moovku vychodni, a na SD karte zapadni evropu...
Uživatelský avatar
dalanik
 
Příspěvky: 106
Registrován: 04 čer 2009 09:46
Bydliště: Praha

Re: iGO8 + mio C520 (rozdeleni map na sd karta a MFD)

Příspěvekod amatér v 15 říj 2009 11:56

Zjus to ošetřit zápisy v MioMap.ini
sekce [Main]
MapDir=\My Flash Disk\MioMap
Map=europe_eeudach_200xxx.cpf
východní Evropa
MapDir=\Storage Card\MioMap\Maps
MultiMapDir=\Storage Card\MioMap\Maps
MapCPFBase=\Storage Card\MioMap\Maps
ostatní státy

Zda to bude fungovat nevím, je to jen momentální nápad, a pokud ho nikdo neodzkouší nebudeme nic vědět, pokud to zkusíš, napiš jak to dopadlo, může to pomoci i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: iGO8 + mio C520 (rozdeleni map na sd karta a MFD)

Příspěvekod dalanik v 23 pro 2009 10:24

Konecne jsem se do toho pustil a nasel jsem zpusob!

Jde mi o to zkopirovat nepodstatne mapy na SD kartu (treba UK a Ukraina, tam nikdy nebudu jezdit ;-) a mit CR, nemecko, rakousko, madarsko atd na flashi.

Proste vse ma zustat jak je, v miomap.ini ma byt jen ten puvodni radek

MultiMapDir=\My Flash Disk\Program Files/MioMap

a to co ma byt na SD karte se proste presune na root SD karty a nikam se nemusi specifikovat. MioMap to nacte. Super! Ted muzu dat vse navigace na Flash a mapy na SD kartu ;-) :D
Uživatelský avatar
dalanik
 
Příspěvky: 106
Registrován: 04 čer 2009 09:46
Bydliště: Praha

Re: iGO8 + mio C520 (rozdeleni map na sd karta a MFD)

Příspěvekod dalanik v 04 led 2010 14:47

Pres svatky jsem trosku cestoval a mel jsem cas experimentovat s rozdelenim soft/mapy. Podarilo se mi dat iGo a Amigo na Flash a content na SD kartu a vse funguje spolehlive. Problem delaji jen kml soubory v userdata/poi ktery funguji v iGo a ne v Amigu ale to jsem vyresil malym skriptikem ;-) Takze vitezna kombinace - sw na flashi, karty na SD!
Uživatelský avatar
dalanik
 
Příspěvky: 106
Registrován: 04 čer 2009 09:46
Bydliště: Praha

Předchozí

Zpět na MIO - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 35 návštevníků