Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

C710 problém s bluethoot

Zde řešíme všechny modely navigací MIO - např. C510/C710/C250/C320/C520/C720/MOOV...

Re: C710 problém s bluethoot

Příspěvekod Ivo K v 24 zář 2009 21:22

Zkus najít nastavení BT přímo v nastavení navigace bez odemčení Mia unlockem 710auto.exe.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: C710 problém s bluethoot

Příspěvekod tomasii v 24 zář 2009 23:16

Asi jsi nehledal důkladně; použiješ-li naše upravované skiny (-tS), tak v nich se po poklepu na obrazovku navigace (mapy s koptíkem) objeví na nějakou dobu ikona BT. Po poklepu na ni se dostaneš do menu BT a můžeš Mio spárovat s telefonem, pc, atd.
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: C710 problém s bluethoot

Příspěvekod jstr v 02 říj 2009 10:35

Používám GJ 5.10 TS, po poklepnutí se mi otevře v pravo lišta Hledat, Bluetooth, .... Po klepnutí na Bluetooth se, ale nic neděje.
jstr
 
Příspěvky: 23
Registrován: 16 bře 2009 21:54

Re: C710 problém s bluethoot

Příspěvekod SvoDa v 02 říj 2009 10:43

A máš BT v MIO aktivované, jde to spárovat např. s mobilem jak HF :?:
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: C710 problém s bluethoot

Příspěvekod jstr v 02 říj 2009 11:03

Pokud pustím MIOmap tak bluetooth funguje normálně, ale po spuštění IGO8, které je nainstalováno na SD kartě a je spouštěno při restartu, bluetooth nejde spojit i když někde najdu tlačítko bluetooth, tak po klepnutí na něj se nic neděje, takže nemohu připojit telefon
jstr
 
Příspěvky: 23
Registrován: 16 bře 2009 21:54

Re: C710 problém s bluethoot

Příspěvekod SvoDa v 02 říj 2009 11:46

po restartu nebo úplném vypnutí MIO dojde k vypnutí funkce BT v MIO a v základním menu MIO je nutné jej nejdřív zaškrtnout.
MioMap klikem na ikonu BT nejen spároval MIO s mobilem, ale současně s tím zapnul funkci BT v MIO.
iGO8 umí jen spárovat MIO s mobilem, ale neumí zapnout tu funkci BT v MIO, tu musíš udělat po restartu přístroje nebo hardresetu ručně předem. Bude-li BT aktivní, pak můžeš mobil spárovat s MIO předtím, než spustíš iGO8, nebo po zapnutí BT v MIO iGO8 spustit a teprve pak přes ty tlačítka v iGO8 mobil s MIO spárovat.
Když zapomeneš v MIO BT zapnout a spustíš iGO8, pak, používáš-li skiny s příponou ..._tS, můžeš BT zapnout i v rámci běžícího iGO8 - v rychlém menu je tlačítko settings a tím se dostaneš do možnosti zapnout funkci BT i při běžícím iGO8.
Po zapnutí BT klikneš t¨na tlačítko Bluetooth v rychlém menu a začně "párovací" proces s mobilem.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: C710 problém s bluethoot

Příspěvekod jstr v 02 říj 2009 15:43

V tom je pravě ten problém, že se mi IGO8 spouští po resetu z SD karty. Takže i když si ho tam předtím v MIO nastavím, tak po resetu je to fuč.
jstr
 
Příspěvky: 23
Registrován: 16 bře 2009 21:54

Re: C710 problém s bluethoot

Příspěvekod jstr v 02 říj 2009 15:46

Tlačítko v rychlém menu mi nefunguje, po kliknutí na něj se nic neděje. Skin používám GJ 5.10 tS
jstr
 
Příspěvky: 23
Registrován: 16 bře 2009 21:54

Re: C710 problém s bluethoot

Příspěvekod Ivo K v 03 říj 2009 09:42

Jestliže ti nefunguje tlačítko BT v rychlém menu ve skinu GJ5.10tS, tak nejspíš v C710 se program pro nastavení BT jmenuje jinak, nebo je jinde umístěn.

Vyzkošej nějakou vyšší verzi skinu GJ, nejsem si jist, jestli BT ve verzi GJ5.10_tS fungovalo korektně.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: C710 problém s bluethoot

Příspěvekod waclav.v v 30 led 2010 23:21

ahoj, svůj dotaz si sem napsal již před časem, chci ti napsat jak jsem problém vyřešil já. Nevím, jak vypadá tvůj skin, ale já zde tlačítko "Bluetooth" mám. Od začátku však nebylo funkční. V nastavení Bluetooth jsem zvolil možnost "Externí program" a cestu na něj takto \Windows\IVTDialor.exe . Od té doby mi Bluetooth funguje.
waclav.v
 
Příspěvky: 3
Registrován: 30 led 2010 23:00

PředchozíDalší

Zpět na MIO - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron