Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

C710 problém s bluethoot

Zde řešíme všechny modely navigací MIO - např. C510/C710/C250/C320/C520/C720/MOOV...

Re: C710 problém s bluethoot

Příspěvekod Jan007 v 17 pro 2011 12:04

Po čase se vracím k tomuto problému..pokd bude mít někdo chu´t odpovědět :)

Vše před tím uvedené, a že toho bylo napsáno požehnaně, hlavně ale se točí kolem toho, jak se dostat do BT menu v Miu a to nějak přímo z iGo8 s originálním skinem nebo s nějakým dalším jiným skinem. To je na hodně dlouhé povídání, především jde ale o to odkazy ve skinech mít na to správné místo v Miu, konkretně v C710 - když je řeč o něm, tam je jen a jen IVTDialor.exe, nic jiného!!. Mnozí uvádějí, jak jim to chodí, ale neřeknou, že z jiného zařízení, či Mia, kde program na řízení BT je jinde, nebo se alespoň jinak jmenuje.
Z original skinu iGO8 to nechodí, ani tam není tlačítko BT v "rychlém menu" (je tam prazdné místo vedle TMC a GPS), i když v návodu je a na mnohých obrázcích menu je tlačítko také). Někde na německých forech jsem zachytil informaci, že jde o problém s autorskými či licenčními právy - a je to klidně možné, neboť by do iGO muselo býti integrováno volání na program s BT ovládáním a rozhraním a to např. BlueSoleil. Možná, že to někdo umíte opravit v data.zip, já tedy ne.

Všichni řešíte, jak se dostat do menu BT v Miu, jak jsem napsal v úvodu. Ale vzpomeňte si jak fungovalo BT v Miu s MioMap. Kdo zapoměl, ať si to osvěží v návodu :) ! Malá ikonka v pravé části obrazovky ukazovala stav BT. Na šedou ikonku v neaktivním stavu BT bylo možné kliknout a došlo k propojení zařízení (samozřejmě, že muselo býti dříve spárováno) a ikonka zmodrala. Kliknutí na modrou ikonku (spojení PNA a Telefonu aktivní) vyvolalo nastavovaci a ovládací menu BT (program IVTDialor a BlueSoleil). To je ideál !

A k tomu se nic (žádná úprava ani skin) ještě ani nepřiblížilo, pokud ano, nevím o tom, rád se poučím :) a byl bych nadšen. Na jednom německém foru to zdlouhavě řeší a vyřešili, ale nechapu to, je to pomocí skriptu, který řídí IVTDialor atd. jenže pro jeden konkrétní německý skin...dokázali to myslím, prakticky stejně, jako to chodilo v MioMap. Pokud má někdo zájem vyštrachám někde kde to bylo....

Mě je totiž docela fuk odkud spáruji zařízení, ale považuji za nadmíru užitečné, mít možnost jedním dotykem vypnout spojení PNA s mobilem a nebo opět zapnout. To, že se např. musím dotknout obrazovky, vyvolat ikonku BT, pak ťapnout na ni, vyvolat menu BT v Miu, ťapnout na ikonku BT a pak dole v liště na modrou ikonku BT s červeným křížkem a pak světe div se - spojení je přerušeno! Zdá se vám to jednoduché? Mě holt ne :)
Stejný počet kroků je i obráceně.

Rád bych se o tom pobavil, má někdo nějakej nápad? Dík.
Jan007
 
Příspěvky: 1
Registrován: 17 pro 2011 08:30

Předchozí

Zpět na MIO - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků