Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Mio Moov přehrání flash

Zde řešíme všechny modely navigací MIO - např. C510/C710/C250/C320/C520/C720/MOOV...

Mio Moov přehrání flash

Příspěvekod josfiala v 14 zář 2009 07:06

Předem se omlouvám jestli jsem tento dotaz zařadil do jiné sekce.Na fórech Mio mi nikdo ani neodpověděl.
Tedy dotaz:
Mám Mio Moov 310 a potřeboval bych přehrát vnitřní flash.Pokud si někdo na to troufnete budu moc rád.
Zde je popis závady:
Po neúspěšné instalaci update map nyní Mio po zapnutí píše :
Error 2 call \my flash disk\miomap\launchpad\SystemInformation.exe
Mio zcela nenaběhne,takže nelze použít unlock z SD karty a napravit škody a ani se nelze do něj dostat přes PC?
Díky za každý nápad.
Josef
Nepomáhá ani odpojení baterie .
Obrázek
Naposledy upravil josfiala dne 14 zář 2009 09:59, celkově upraveno 2
Uživatelský avatar
josfiala
 
Příspěvky: 145
Registrován: 08 pro 2008 12:12
Bydliště: Praha IX

Re: Mio Moov přehrání flash

Příspěvekod SvoDa v 14 zář 2009 07:34

Přeflashovávací nástroje mají jen servisáci a rozhodně ti je nepošlou. Domluv se např. přes SZ s addamem a musel bys mu to poslat.

Možná máš však jen špatně namapované tlačítko s cestou k SystemInformation.exe a mohl bys to zkouknout když ne připojením přes PC, které ti nejde přes unlock, který pro Moov existuje a přes Totalcommander, jež je součástí toho unlocku lze brozudat i po souborech v My Flash Disk
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Mio Moov přehrání flash

Příspěvekod josfiala v 14 zář 2009 08:59

Přes Totalcommander se do Mia také nedostanu,protože jak jsem již psal Mio zcela nenaběhne,zasekne se na na té hlášce a vytuhne.Nedostane se při bootování tak daleko,aby si sahlo na kartu.
Uživatelský avatar
josfiala
 
Příspěvky: 145
Registrován: 08 pro 2008 12:12
Bydliště: Praha IX

Re: Mio Moov přehrání flash

Příspěvekod SvoDa v 14 zář 2009 09:11

Měl by ale naběhnout měl unlock, jehož souičástí je vlastní TotalCommander, čili ne ten, který spouštít ze svého mioMenu a ke kterému se nedostaněš a pak budeš mít možnostt prohlížet obsah My Flash Disk.
Mně se to stalo na MIO C520, ale u mně to bylo vadným ppath.txt což je soubor, který nastavuje funkci jednotlivých tlačítek MioMenu a MIO nešlo spustit - viselo to na spouštěcí oranžové obrazovce a nešlo ani připojit k PC a unlockem jsem se tam dostal a přes unlock se i dal dokonce MFD zformátovat a obnovit ze zálohy, to vše bez nutnosti flashování - viewtopic.php?f=15&t=290&start=9
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Mio Moov přehrání flash

Příspěvekod vovi v 14 zář 2009 09:43

@josfiala:
Dan má na mysli tzv. technický unlock (IvoK&Tomasii) - ke stažení na http://www.tomasii.cdc.cz/systemova_udrba_cx20.html

Ale asi tě nepotěším - já měl podobné potíže s MOOV 330 a tenhle unlock mi tam také neběhal. Nicméně za pokus nic nedáš ;)
Vidím to spíš na tu domluvu s Addamem, ten má servisní vybavení.
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Mio Moov přehrání flash

Příspěvekod SvoDa v 14 zář 2009 09:54

A nějaký unlock pro Moov neexistuje :?: , já myslím že ano, jen jsem ho nikdy nehledal, bo nemám Moov, ale myslím, že jsem četl nějaké příspěvky o unlock na Moov na mio4u.cz
Ale ten Moov unlock bude jistě mít tak, jak MioPocket, ty systémové nástroje pro formát MIO
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Mio Moov přehrání flash

Příspěvekod josfiala v 14 zář 2009 10:02

Unlocky pro Mio Moov jsem zkoušel, u nenakoplého Mia fungují, ale problém je ,že se toto Mio nedostane tak daleko při bootování aby začalo tahat data z SD karty.
po resetu naběhne černá obrazovka z údaji o firmware,pak oranžová obrazovka a hned zásek s error hláškou.
Uživatelský avatar
josfiala
 
Příspěvky: 145
Registrován: 08 pro 2008 12:12
Bydliště: Praha IX

Re: Mio Moov přehrání flash

Příspěvekod vovi v 14 zář 2009 10:04

Ale jo, unlocky na MOOV jsou - třeba zrovna ten Miopocket tam běhá (jen je třeba pohrát si s jmény spouštěcích souborů a se jmény složek - návod ale u těch Miopocketů je). Jenže je otázka, jestli se to MOOVko vůbec dokáže pokusit o bootování z karty. A i kdyby ten unlock krásně naběhl, tak se bojím, že stejně nebude moc jasné, co s tím. Buď může být chybka v nějakém tom "spouštěcím" souboru (jako byl tvůj případ s ppath.txt), nebo může být pošahané cosi ve Windows a tam bych se uživatelského zásahu docela bál.
V prvním případě by po unlocku měla pomoci obnova ze zálohy (pokud je); v druhém asi jen přeflešování.

EDIT: @josfiala - byl jsi rychlejší než moje odpověď - teď už je jasno, kontaktuj Addama.
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Mio Moov přehrání flash

Příspěvekod addam v 14 zář 2009 16:00

Tak tento zrovna tento FW nemám, ale zkusím ho sehnat - Josefe, dej mi cca 2 dny ... ;-)
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: Mio Moov přehrání flash

Příspěvekod josfiala v 14 zář 2009 16:47

OK,díky že se mi snažíš pomoci.
Uživatelský avatar
josfiala
 
Příspěvky: 145
Registrován: 08 pro 2008 12:12
Bydliště: Praha IX

Další

Zpět na MIO - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků