Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

c520

Zde řešíme všechny modely navigací MIO - např. C510/C710/C250/C320/C520/C720/MOOV...

Re: c520

Příspěvekod SvoDa v 29 lis 2009 09:20

JJ, taky to tak vidím, že když klikneš na ikonu MioMap a nic se neděje, budeš mít buď překlep v ppath.txt

[MioMap]\My Flash Disk\Miomap\Miomap\Miomap.exe
[MioMap]\Storage Card\iGO8\iGO8.exe



nebo ti nesedí jména adreesáře a .exe iGO8 - tvůj program iGO8 na SD kartě není umístěn v adresáři iGO8, nebo se iGO8.exe nejmenuje iGO8.exe,...

Prostě do ppath.txt musíš napsat k příslušnému tlačítku, kterým chceš iGO8 spouštět (ve tvém případě k tlačítku MioMap) napsat do druhého řádku tu správnou cestu k aplikaci, kterou chceš místo něj spuštět, v tvém případě k exáči programu iGO8.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: c520

Příspěvekod Jarda84 v 29 lis 2009 14:49

Zdravim Vas,v C520 jsem vymazal cely program miomap a do slozky program files jsem vlozil soubor (ppath) a na sd karte jsem nic nemenil,takhle je to psane na tom webu:/www.tomasii.cdc.cz,udelal jsem vse podle toho,aspon si myslim ze jsem to delal dobre,jak uz jsem psal tak jsem uplnej amater,tu sd kartu jsem koupil na aukru,neni originalni,to mozna bude taky tim.
Jarda84
 

Re: c520

Příspěvekod SvoDa v 29 lis 2009 15:01

Jestli máš iGO8 na SD (proč proboha kupuješ na aukru nelegální software :roll: ) a použij návod http://www.tomasii.cdc.cz/igo8_na_sd-ka ... _cx20.html a do složky Program Files v my Flash Disc viz screeny na http://www.tomasii.cdc.cz/igo8_na_sd-ka ... _cx20.html nakopči soubor ppath.txt a sys.txt (pro systém iGO8 na sd-kartě pro Mio C520 (pozor, je tam ještě pro 720, ten nééé) .
Budeš-li se držet návodu, tlačítkem MioMap budeš spouštět iGO8 na kartě.
Důležité je i to (jak jsem psal, jak je to všechno pojmenované na SD kartě - dej sem screen rozbalené karty, jestli to obsahuje data.zip a branding.zip s rozlišením 480_272,... ale to začnem řešit, až budeš mít aktivní tlačítko Miomap na iGO8.
Jestli ti nefunguje tlačítko Miomap pro iGO8 ani po tomto návodu, děláš něco špatně.
Jestli fungovat bude, ale iGO8 se nespustí, koupils zajíce v pytli a vrať to "majiteli" zpět.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: c520

Příspěvekod Jarda84 v 29 lis 2009 15:19

Kdyz vymazu cely soubor miomap v navigaci,jak je tam psano,tak tlacitko miomap proste nereaguje.
Jarda84
 

Re: c520

Příspěvekod SvoDa v 29 lis 2009 15:28

ptám se tě již potřetí:
Máš v My Flash Disk / Program Files ppath.txt ve kterém je opravdu
napsáno
[MioMap]\My Flash Disk\Miomap\Miomap\Miomap.exe
[MioMap]\Storage Card\iGO8\iGO8.exe

:?: :?: :?:

jestli ano, jak se jmenuje na té kartě, co jsi tak výhodně koupil, adresář ve kterém je iGO8 ? a je v tomto adresáři exáč pro iGO8 pod názvem iGO8.exe?
Adresář na kartě se musí jmenovat iGO8 a v tom musí být (krom spousty jiných věcí i iGO8.exe).
Jestli tam nemáš správný ppath.txt nebo tam máš překlep, nebo jestli se "to" na kartě jmenuje jinak, bude tlačítko miomap opravdu bez reakce.
Pak musíš názvy sladit a přejmenovat adresáš a exáč dle tomasII návodu.
Dohrál jsi do toho adresáře na kartě soubor sys.txt jak je v tom tomasII návodu ?
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: c520

Příspěvekod Jarda84 v 29 lis 2009 16:15

Jo to tam mam psano vse jak rikas,ten sobor sys.txt jsem taky dal na tu sd kartu,ale ten program iGO8.exe jsem tam nenasel. Rad bych ti poslal tu ty soubory z te sd karty,aby jsi na kouknul,alenevim jak.
Jarda84
 

Re: c520

Příspěvekod SvoDa v 29 lis 2009 16:25

Nic mi neposílej, nechci mít nic se softem z aukra nic společného.
Bude nejlepší, když jsem přiložíš screenshoty (jak už jsem tě žádal na začátku) toho, co máš na kartě (na spodu rozepsaného příspěvku budeš mít záložku příloha a zbytek pochopíš).
Když to nezvládneš, tak sem sem vypiš ručně.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: c520

Příspěvekod deusexx v 29 lis 2009 16:45

Já temu nechápu.Ty nemáš na kartě igo8?
Naposledy upravil deusexx dne 29 lis 2009 16:51, celkově upraveno 1
C720,Samsung Galaxy S7 Edge,Lenovo Yoga 10 Full HD
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
deusexx
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 16 čer 2008 20:23
Bydliště: Přerov

Re: c520

Příspěvekod Jarda84 v 29 lis 2009 16:51

Tak tady je to znova: audio ,custom ,content, defaults, GFX ,Gfx1 ,Gfx2 ,Gfx_vga ,license ,save ,ui_igo8 ,Atmc_ce.dll ,branding ,BTOnOff ,btswitch ,crash ,data ,gpstmc.dll ,Nngcxnav.dll ,SYS ,tahoma ,tahomabd ,tmceventlist ,Tmcgps.dll ,iGO8.

A v C520 je: LocalRecord ,My Audio ,My Pictures ,PIM ,Program Files ,AudioPlayer ,calcprofile ,SETTINGS a miomap mam uz smazanej
Naposledy upravil Jarda84 dne 29 lis 2009 17:16, celkově upraveno 1
Jarda84
 

Re: c520

Příspěvekod Jarda84 v 29 lis 2009 16:52

Tak tu slozku (APP) v C520 nemam.
Jarda84
 

PředchozíDalší

Zpět na MIO - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 návštevníků