Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Firmware pro Mio C520 a C720

Zde řešíme všechny modely navigací MIO - např. C510/C710/C250/C320/C520/C720/MOOV...

Re: Firmware pro Mio C520 a C720

Příspěvekod masko v 07 zář 2020 11:07

Skúsil som inú verziu Prima vypínal som navigáciu nepomohlo takže už je u majiteľa ale vďaka za pomoc :bravo:
masko
 
Příspěvky: 10
Registrován: 23 čer 2011 19:55

Re: Firmware pro Mio C520 a C720

Příspěvekod Ivo K v 07 zář 2020 18:52

agent007 píše:Už se o tom tady diskutovalo,po té změně co asi před rokem provedli. Mi také 520 chodí bez sebemenších problémů a to tam mám kde co !!! Pokud se jen ukončí a vypne krátkým stisknutím tlačítka a opět zapne,tak naběhne,ale nenaskočí satelity !!! a nenaběhne GPS signál na navigování. Musí se vypnout dlouhým přidržením tlačítka až naběhnou volby a použije se tlačítko "vypnout" . Pak po zapnutí znova celá navigace nabíhá do základní obrazovky a pak vše funguje za pár vteřin a naběhnou všechny satelity a zafiksuje se poloha atd.

Už nějaký čas klidně Mio Cx20 jen uspávám a probouzím krátkým stiskem a problémy s nabíháním satelitů nemám.
Mám v různých Mio Cx20 různé konfigurace iGO Primo (převážně v. 2.0); v některém skin, v jiném jen UX utility, a satelity po uspání a probuzení krátkým stiskem nabíhají bez problémů.
Problém se satelity (hlavně se zafixováním) nastává, když Mio jen uspím a probudím o několik km jinde.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Předchozí

Zpět na MIO - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron