Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Instalace IGO 8 na Mio Moov 580

Zde řešíme všechny modely navigací MIO - např. C510/C710/C250/C320/C520/C720/MOOV...

Instalace IGO 8 na Mio Moov 580

Příspěvekod radek178 v 03 črc 2009 19:59

Ahoj,

chtel bych se zeptat, jestli by byl nekdo ochotnej a poradil jak nainstalovat IGo 8 na Mio Moov 580? Chci instalaci do navigace, karty nepouzivam. Hledam dnes uz celej den a nasel jsem nejaky navody, ale vetsina je v AJ a neumim ji tak dobre a tak se bojim, abych neodvaril celou navigaci. Je nova. Tady http://www.gpspassion.com/upload2/MioPo ... .html#2.2b jsem neco nasel, ale nevim si s tim rady. Pokud byste nekdo vedel jak s tim hnout. Dejte prosim vedet.

Dik.

Radek
radek178
 
Příspěvky: 35
Registrován: 12 zář 2008 21:31

Re: Instalace IGO 8 na Mio Moov 580

Příspěvekod amatér v 03 črc 2009 21:02

Jen pro začátek, Mio Moov 580 je PNA, tzn. potřebuješ verzi iGO8 bez instalace. Instalační verze jsou jen pro PDA zařízení. S těma Moovkama, zdá se, začínají být nějaké problémy kolem FW, tak postupuj velice opatrně. V úvodu toho odkazu je jasné varování, aby tento postup použili jen zkušení uživatelé (tím se tě nechci dotknout, jen varovat). O Moovkách je vedena diskuse na tomto fóru
Kód: Vybrat vše
http://www.mio4u.cz/
, i když to tvé označení jsem nenašel, mrkni tam, třeba tam nějaká rada bude.
Naposledy upravil amatér dne 03 črc 2009 21:59, celkově upraveno 2
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Instalace IGO 8 na Mio Moov 580

Příspěvekod radek178 v 03 črc 2009 21:13

Dik za radu. No prave, ja to chci do navigace a tak se toho bojim, zvlast, kdyz neumim AJ tak, abych si na to troufl. je to prece jen trosku slozitejsi vec. No a jinak zadnej velkej PC machr nejsem, ale C720 jsem po 2 denni anabazi odemknul... Tady se bojim, navigace je nova a jak jsi rikal, nikde jsem o 580 nic nenasel stejne jako ty a tak se bojim pouzit ten Miopocket nebo jak se to jmenuje z moov 360.
radek178
 
Příspěvky: 35
Registrován: 12 zář 2008 21:31

Re: Instalace IGO 8 na Mio Moov 580

Příspěvekod deusexx v 04 črc 2009 05:58

Pokud ji máš novou a nechceš jí "dát co proto",tak bych se nebál to odemčít přes kartu tím Miopocketem.Do střev bych asi nehrabal.A z karty není teoreticky co pokazit.Trochu jsem ho popsal tady:
Kód: Vybrat vše
http://forum.entershop.cz/viewtopic.php?f=13&t=18

Pro tebe by platilo asi následující.Stáhnout miopocket,vytvořit v rootu karty adresář Cobia_T550_64,do něj nakopírovat soubory MioAutoRun.mscr a přepsat ho na auto.mscr,MioAutoRun.exe a ten přepsat na auto.exea pak MortScript.exe.Pak celý miopocket rozbalený nakopčíš na kartu a tady ty soubory,cos přejmenoval a dal do adresáře Cobia_T550_64 nakopíruješ ještě aji do rootu karty a ty originální, nepřejmenované smaž.(MioAutoRun.exe, MioAutoRun.mscr )
Ještě se zeptám,co tě vede k tomu, to cpát přímo do navigace :?: :?: :?:
C720,Samsung Galaxy S7 Edge,Lenovo Yoga 10 Full HD
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
deusexx
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 16 čer 2008 20:23
Bydliště: Přerov

Re: Instalace IGO 8 na Mio Moov 580

Příspěvekod radek178 v 04 črc 2009 07:19

Jo je to uplne novy. Koupil jsem to otcovi, ale dam mu asi moji c720 a necham si tohle. Snad to nejak pochopim a kdyz tak napisu. Co mne vede to mit v miu? No nekde jsem cetl, ze z karty je to za a) pomaly a za b) se karta castym zapisem a ctenim nici a nechci nekde zustat viset jen proto, ze se podelala karta.
Kde stahnu ten nejnovejsi miopocket? Stahl jsem uz nejakej tady z fora, ale nevim, co je to za verzi.
radek178
 
Příspěvky: 35
Registrován: 12 zář 2008 21:31

Re: Instalace IGO 8 na Mio Moov 580

Příspěvekod deusexx v 04 črc 2009 07:38

Té karty bych se vůbec nebál.Stačí mít jednu "testovací" a druhou na cesty,kde si nakopčíš tebou vyzkoušené věci.A pak pro strýčka příhodu brát obě s sebou na cesty.Jistota je gulomet.No a tady je adresa na stažení poslední verze.
Kód: Vybrat vše
http://rapidshare.com/files/247598756/MioPocket_3.0_Release_49.zip
Pokud by byl problém,písni tady nebo SZ.Poradím.
C720,Samsung Galaxy S7 Edge,Lenovo Yoga 10 Full HD
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
deusexx
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 16 čer 2008 20:23
Bydliště: Přerov

Re: Instalace IGO 8 na Mio Moov 580

Příspěvekod radek178 v 04 črc 2009 07:42

Ok, diky moc. Myslis ale, ze se tam pak povede nahrat i IGO8? No a pak ze to pujde zprovoznit i primo v Miu? Radsi bych to mel tam. Mne hrozne nastvali z Mia tim, ze jak vydali tu aktualizaci na c720, tak pokud ji das do pristroje, tak ztratis TMC. No do prcic, kvuli tomu jsem si to prece kupoval. Navic poslali stary a llonsky mapy, ale to jsem odbocil.
radek178
 
Příspěvky: 35
Registrován: 12 zář 2008 21:31

Re: Instalace IGO 8 na Mio Moov 580

Příspěvekod deusexx v 04 črc 2009 07:49

Waw...Asi tak.GPS bych nechal bez nějakých zásahů.Ať si žije svým životem.Tím nic nepokazíš.Na kartu dej ten miopocket a igo8.To rozchodíš určitě.Ovšem nevím jak to bude s tím TMC.Snad se někdo ozve,kdo s tím má zkušennost.
C720,Samsung Galaxy S7 Edge,Lenovo Yoga 10 Full HD
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
deusexx
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 16 čer 2008 20:23
Bydliště: Přerov

Re: Instalace IGO 8 na Mio Moov 580

Příspěvekod radek178 v 04 črc 2009 07:57

Aha. Takze ted se jeste zeptam po lopate. Tim Miopocketem co jsem stahl dosahnu ceho?
1. Odemknu Mio?
2. Pojede klavesnice?(nekde jsem se docetl, ze nekomu nesla klavesnice, ale nevim primo jestli ta v navigaci nebo napriklad v nejakym pruzkumnikovi souboru)
3. Bude fungovat zesileni jasu displeje? Cetl jsem, ze to nejak neslo, ale docetl jsem cca do pulky tech vlaken a malem jsem u toho vecer usnul.
4. Dobre Mio zatim necham na pokoji, ale ja bych potreboval vedet, jestli to pujde zprovoznit alespon tak, jak to slo na C720 a unlocku od Tomasii.
5. Jestli nepojede TMC, tak to je taky k nicemu.
6. Tzn., ze vsechny navody, co tady najdu jsou pro odemceni Mia na karte a vsichni tady odemykate a instalujete to na karty a nikdo do pristroje?
Jde o to, ze pokud to nepujde, vubec se s tim nebudu zatezovat a necham to otcovi. Prece jen bych to radsi mel v pristroji. Samozrejme az se nejak naucim udelat a zprovoznit kartu.
Pokud tyto body nepujdou, pak si myslim, ze je uplne zbytecne s Moovem neco delat. TMC pouzivam a obzvlast v zahranici se to hodi.
Naposledy upravil radek178 dne 04 črc 2009 08:08, celkově upraveno 1
radek178
 
Příspěvky: 35
Registrován: 12 zář 2008 21:31

Re: Instalace IGO 8 na Mio Moov 580

Příspěvekod deusexx v 04 črc 2009 08:05

Ať si to ujasníme.Já už začínám být lehce zmatenej :D Teď se bavíme o 720 nebo 580 :?: :?: :?:
Edit:
580 neznám a není mě jasný jestli už tam máš teda ten ne upgrade,ale degrade od mia,kterej vypne(nebo líp,zruší) to TMC.Na té 580 ti to TMCéčko funguje?
1)Ano odemčeš tím GPS.
Jestli půjde klávesnice ti neřeknu přesně,580ku jsem v rukách neměl.Ale je tam zvlášť klávesnice,která chodí.(v unlocku)
Chce to vyzkoušet.Tím,že to dáš na kartu a testneš s GPS NIC neuděláš.Takže nic nehrozí.A hned zjistíš odpovědi na tvoje otázky.Co se Tomasii unlocku týče,nevím jak je dělanej a jestli by chodil na 580.Víc by řekl on sám.
Naposledy upravil deusexx dne 04 črc 2009 08:12, celkově upraveno 1
C720,Samsung Galaxy S7 Edge,Lenovo Yoga 10 Full HD
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
deusexx
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 16 čer 2008 20:23
Bydliště: Přerov

Další

Zpět na MIO - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 návštevníků