Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

H610 a žadost o pomoc

Zde řešíme všechny modely navigací MIO - např. C510/C710/C250/C320/C520/C720/MOOV...

Re: H610 a žadost o pomoc

Příspěvekod amatér v 03 čer 2009 19:42

Pokud je velikost cca 1.5 GB jde o komplet včetně map.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: H610 a žadost o pomoc

Příspěvekod Jarouš v 03 čer 2009 20:20

@patas1:S tím "postrčením" tady asi moc nepochodíš :!:My jsme slušné newarezové fórum a já jsem velmi přísný moderátor,cenzor a táta :!: :lol: :lol:
Acer Iconia 8´,Lenovo tab 8'
mapy HERE 2017/Q3
Samsung S7 Edge, Xiaomi POCO X3 NFC
EFENDI A STRÁŽCE ČISTOTY FÓRA
Uživatelský avatar Administrátor
Jarouš
Administrátor
 
Příspěvky: 5752
Registrován: 01 črc 2008 14:14
Bydliště: Liberec 30 - Vratislavice

Re: H610 a žadost o pomoc

Příspěvekod patas1 v 03 čer 2009 22:38

vsak ja nechci nic nelegalniho...jen par rad jestli to co vubec chci je proveditelny a pokud ano tak jak a pokud ne tak jak by to slo. ;)
patas1
 
Příspěvky: 17
Registrován: 02 čer 2009 16:46

Re: H610 a žadost o pomoc

Příspěvekod SvoDa v 04 čer 2009 06:47

Myslím, že fundovaných odpovědi se ti dostalo dostatek.
Jestli chceš legální SW a mapy, tak si kup iGO8 na SD i s mapami.
Naposledy upravil SvoDa dne 22 črc 2009 08:08, celkově upraveno 1
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: H610 a žadost o pomoc

Příspěvekod patas1 v 04 čer 2009 11:30

SvoDa píše:Myslím, že fundovaných odpovědi se ti dostalo dostatek.
Jestli chceš legální SW a mapy, tak si kup iGO8 na SD i s mapami.
Nebo se zkus se podívat třeba sem http://www.mio-treo.info/viewtopic.php? ... 883#p13883 nebo sem http://www.wbuilder.eu/navigace-mapy-ma ... -iGO-8.htm nebo sem http://www.***/viewtopic.php? ... 96&start=0 (číst už musíš sám) ;)


JJ fundovanych odpovedi je dostatek...ale rada typu precti si cely tohle forum a tohle forum je sice pekna ale kdyz nevim co mam v tom foru hledat tak mi fakt moc nepomuze a hlavne doted porad nevim jestli to co chci je vubec realny to jsem toho precetl uz fakt dost.
Bylo by fajn kdyby mi nekdo treba dal odkaz na konkretni navod pomoci ktereho jde udelat to co ja chci no a ja si pak uz stim nejak poradim.
Taky jsem se treba nedozvedel jestli se da navigace tim treba nejak znicit tak ze by uz nesla dat pomoci origo DVD zase do funkcniho stavu.
Vim ze pro vas je to treba hracka a moje dotazy jsou debilni ale berte to tak ze o tom fakt moc nevim.
Diky moc
patas1
 
Příspěvky: 17
Registrován: 02 čer 2009 16:46

Re: H610 a žadost o pomoc

Příspěvekod SvoDa v 04 čer 2009 11:37

Návody jsou ve všech odkazech, co ti sem kdo kdy dal.
Ve všech návodech máš na prvním místě napsáno, aby sis provedl zálohu obsahu přístroje či karty, kde hodláš dělat změny, takže obnova není problém.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: H610 a žadost o pomoc

Příspěvekod patas1 v 04 čer 2009 11:57

SvoDa píše:Návody jsou ve všech odkazech, co ti sem kdo kdy dal.
Ve všech návodech máš na prvním místě napsáno, aby sis provedl zálohu obsahu přístroje či karty, kde hodláš dělat změny, takže obnova není problém.


jj to tam je a zalohu mam udelanou ptam se proto ze mi kdosi rikal ze se to da zmrvit tak ze uz to bezet nikdy nebude ani s origo softem co mam...to navysvetlenou.
Jasne navodu je tu spousta ale ja proste nevim kterej z nich je vhodnej na to chci udelat
treba tady http://www.tomasii.cdc.cz/iGO8/navody/Navody_013.html je napsano ze to je pro prepinani ruznych verzi \igo a ne pro prepinani mezi miomap a Igo.Lze to tedy pomoci tohoto udelat?diky
patas1
 
Příspěvky: 17
Registrován: 02 čer 2009 16:46

Re: H610 a žadost o pomoc

Příspěvekod Ivo K v 04 čer 2009 12:00

@patas1

- necituj prosím předchozí příspěvky, fórum se stává nepřehledné a nedá se zde potom nic najít.

- odkaz na konkrétní návod pomocí kterého jde udělat to co chceš jsi dostal: http://www.tomasii.cdc.cz/ , stačí si to tam přečíst: http://www.tomasii.cdc.cz/iGO8/navody/Navody_010.html .
V bodu 1 se píše:
1. ZÁLOHA
Pro případ neúspěchu, nebo návratu k Miomapu, připoj pomocí MioTransferFull Mio k PC a zazálohuj si celý obsah složky Mipmap (My Flash Disk/Miomap/Miomap/).
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: H610 a žadost o pomoc

Příspěvekod patas1 v 04 čer 2009 12:34

no vidis tak tenhle navod jsem myslel puvodne a kdosi mi tu poradil ze to nnei ono a ze to bude ten co jsem uvadel vyse :?
Z tohodle navodu ale vyplyva ze mi bude fungovat jen igo a nebude moznost zvolit si ktery system mi ma nabehnout jestli Igo z karty a nebo miomap z pristroje.
Muzes mi to prosimte nejak objasnit...lze mit oba systemy jeden na karte a druhy puvodni v pristroji a mezi nimi si pri startu vybirat?diky
patas1
 
Příspěvky: 17
Registrován: 02 čer 2009 16:46

Re: H610 a žadost o pomoc

Příspěvekod SvoDa v 04 čer 2009 12:39

patas1 píše:... kdosi rikal ze se to da zmrvit tak ze uz to bezet nikdy nebude

Když budeš postupovat dle návodu, tak se nic špatného nestane a bude ti to fungovat pan "kdosi" bude čubrnět ;)
A kdybys udělal nějakou chybu a nepostupoval podle návodu, tak to jde vždycky vrátit do původního stavu nahráním zálohy a pak to můžeš zkusit znovu a správně.
Chápu, že máš možná strach, cobykdyby, ale od toto jsou ty návody zveřejňované a hlavně odzkoušené a když je dodržíš, nemůže se nic stát. Mimo to operační systém je natolik chráněný, že i kdyby jsi udělal kompletní formát MIO disku, tak windows tam budou pořád.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

PředchozíDalší

Zpět na MIO - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků