Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Instalce iGO 8 do MioMoov 200

Zde řešíme všechny modely navigací MIO - např. C510/C710/C250/C320/C520/C720/MOOV...

Re: Instalce iGO 8 do MioMoov 200

Příspěvekod vovi v 04 čer 2009 13:29

A protože dlouhé příspěvky už se blbě editují a vy jste zatím špekulovali a měli o mě starost a já mám teď radost, tak ještě dodám, že to rozhodně budeme muset zapít.

Ale já se dnes ke kompu dostanu asi až pozdě (kolem desáté), tak na mě kdyžtak počkejte! Načnu si single maltovku a aspoň vám popíšu chuť a vůni (a těm hodnejm vezmu na sraz cucnout!) ;)

P.S.: A to MOOVko není služební, ale získané za odměnu nejlepšímu moderátorovi u sousedů. Takže je sice zadara, ale klidnej jsem teda moc nebyl; štvalo mě, že jsem TAKHLE blbej! :lol: :lol: :lol:
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7452
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Instalce iGO 8 do MioMoov 200

Příspěvekod Ivo K v 04 čer 2009 13:30

Paráda, Vojto, vždyť jsme Ti věřily, když né Ty, tak kdo jiný by to MOOVko "rozchodil".

Další zkušemost pro ostatní!

Edit: Hlavně vem na sraz to MOOVko, ať máme co kazit, tetda testovat. :D
Naposledy upravil Ivo K dne 04 čer 2009 13:42, celkově upraveno 2
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: Instalce iGO 8 do MioMoov 200

Příspěvekod deusexx v 04 čer 2009 13:37

Ivo,ty bereš tetu?Já myslel,že manželku :o Ta čeština je krásná
C720,Samsung Galaxy S7 Edge,Lenovo Yoga 10 Full HD
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
deusexx
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 16 čer 2008 20:23
Bydliště: Přerov

Re: Instalce iGO 8 do MioMoov 200

Příspěvekod Ivo K v 04 čer 2009 13:40

vovi píše:....a na vestavěné klábosnici v iGo8 není podtržítko....


V GJ..._tS v rychlém menu spouštíme skriptík, kde te Ti spustí TC i s klábosnicí, kde podtržítko je. Musíš používat správný skin. ;) :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: Instalce iGO 8 do MioMoov 200

Příspěvekod vovi v 04 čer 2009 13:43

Zásadní krok tady bylo to odstřelení iGo8 pomocí Mortscriptu. Inspiroval jsem se v jednom Moov unlocku - tam měli podobný problém s běžící čínskou pomstou (ale ta byla hodnější, antož z továrny má dáno do vínko, aby připustila komunikaci s PC). Ta podmínka a následný kill je univerzální - pokud někdy budete muset odemykat šochtli, kde hned po zapnutí běží nějaký program, tak se to bude hodit.

Takže teď momentálně tam mám Miopocket a tim pádem plnej přístup kamkoliv. Teď už zase budu jen muset vyšpekulovat, jak jednoduše vyřešit běh iGo8 z MFD. Ta idea s PATHS sice nebyla až tak blbá, ale netušil jsem, že to nepůjde ani uspat. Kdyby chodilo uspání (Moovko na to má šoupátko ON-OFF-RESET, v té prostřední poloze by mělo spát), tak tahle metoda spolu s jednoduchým unlockem pro prošťouchnutí komunikace pro případné upgrady by mohla být ideální.
Ještě uvidíme...

EDIT: @IvoK ... to vím taky, ale problém byl v tom, že to byl první testovací pokus s holym igem, pár mapama a jednim skinem (naštěstí GJ, i když starej a ne ten váš). Tak jsem tam neměl ani složku APP a řadu jinejch užitečnějch věcí. Ale zase jsem se na druhou stranu dozvěděl za půl dne o Moovkách tolik, kolik jsem o C720 nevyčetl z několika fór za měsíc ;) Holt věci pod tlakem fungujou trochu líp...
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7452
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Instalce iGO 8 do MioMoov 200

Příspěvekod Ivo K v 04 čer 2009 13:46

Já vím, Vojto, že to o té klábosnici víš, to byla jen sranda. ;) :lol: :lol: Já myslel, že když Ti to MOOVko už "chodí", tak že už můžem dělat srandu. :D
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: Instalce iGO 8 do MioMoov 200

Příspěvekod vovi v 04 čer 2009 13:57

Ale vždyť já vím, já si to nijak neberu - já byl veselej furt, ale teď už zkrátka adrenalin vytejká i ušima. A aspoň pro příště vím, že až zase budu dělat nějaký pokusy, tak si do šochtle musím prdnout všechny potřebný nástroje, dokud se se mnou ještě baví. :oops:

A to vám povim - když jsem si tam to iGo nahrál a upravil ten PATHS.XML a pak to pustil a vono to chodilo - já byl takové šťastnééé! A pak jsem si zkusil nastavit Jitku do hlášení radarů a vona se mi ta složka AUDIO při kopírování asi nějak po...vila a vono to restartovalo celý Moovko. Tak jsem si řek: maličkost, hochu, to vopravíš. A vono to nešlo připojit! A vono to nešlo už ani vypnout! Aspoň že ten reset chodil a že to nepřestalo vidět na kartu. Tak jsem si nadával do blbců a brouzdal fórama. Jenže bohužel ten nápad s tim PATHS byl asi natolik originální, že jsem na nic podobnýho nikde nenarazil. Od génia k debilovi je jen tááákhle malinkatej kousíček :lol: :lol:
Ale zase na druhou stranu musim přiznat, že taakhle rychle jsem ještě iGo8 na žádný šochtli startovat neviděl - ani jsem nestačil číst všechny ty kecy, co tam dole v loading píše.
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7452
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Instalce iGO 8 do MioMoov 200

Příspěvekod Ivo K v 04 čer 2009 14:07

ObrázekObrázekObrázek

Co dodat?
Jsem velmi rád, že jsou zde na fóru takoví Borci, co něco dokážou a pálí jim to!

ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: Instalce iGO 8 do MioMoov 200

Příspěvekod somik v 19 čer 2009 06:46

To vovi: Pročetl jsem odkazy na instalaci iGo8 do MOOV 200,a ostatních , unlock chodí, iGo8 taky , jen s jedním podstatným problémem. Přijímač GPS odpojen. Zkoušel jsem dopsat do sys.txt řádek gps ,port 2, baud9600, ale nic se nezměnilo. Někdy mi autodetekce přijímač zjistí, ale vydrží to tak 1-2 sec. Pak zase mrtvo . Vyzkoušel jsem už 2 verze unlocku - mio pocket naposled verze 37 (je upravena přímo pro MOOV 360)a 3 verze iGo8.Verze MioMap 2008 v1.0, Build 2.2.2353188.
Navigace není moje, ale kámoše, kterému se iGo8 líbí a tak ji chtěl taky. Už mě ale nic nenapadá.Předem díky všem za nápady. Somík :?:
Mio c 510+ v šochtli iGo Primo 2.0 TMC, 1.5.3a skin Dimka
Mio C 720 TMC, Primo 1.2 , Primo 1.2.0 GJ, šochtle Primo 2.0 Dimka 1.5.3a
HTC TOUCH 2 iGo8 8.3.4. 117940 skin Dimka, Primo 1.3.3 skin Dimka
HTC 3DEVO iGo MyWay 8.4.3
Uživatelský avatar
somik
 
Příspěvky: 270
Registrován: 14 črc 2008 11:42
Bydliště: Píšť, na Prajské

Re: Instalce iGO 8 do MioMoov 200

Příspěvekod deusexx v 19 čer 2009 07:16

To somik Jede moovko opravdu na tomto portu?Asi bych to zjistil z origo softu,co tam kamoš měl.Unlock s tím nemá nic společného.Aspoň podle zkušenností,co mám já.Skus ten port a baud v sys.txt vystředníkovat a dej autodetekci.A až to najde(pokud to najde),tak ty hodnoty,co ti to ukáže,tam dej na tvrdo a odstředníkuj to.Pokud si to ale zkoušel,tak mě nic nenapadá.Proč ten unlock neupravíš přímo pro 200ku :?:
C720,Samsung Galaxy S7 Edge,Lenovo Yoga 10 Full HD
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
deusexx
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 16 čer 2008 20:23
Bydliště: Přerov

PředchozíDalší

Zpět na MIO - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron