Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

iGo8 na "My Flash Disk" Cx20

Zde řešíme všechny modely navigací MIO - např. C510/C710/C250/C320/C520/C720/MOOV...

Re: IGO z "My Flash Disk" C720

Příspěvekod SvoDa v 06 srp 2008 06:29

Koukám, že nás "Flešáků" hezky přibývá :D :D
Soubor ppath.txt se dá samozřejmě upravovat tak, aby jsi mohl těm standartním tlačítkům MioMenu přiřadit i jiné funkce - např. místo správce souborů tam mít commander, který je v APP složce z tomasII webu.

takže na místo:
[FileManager]<CHILD1>\My Flash Disk\Miomap\Miomap\FileManager.exe
[FileManager]<CHILD1>\windows\FileManager.exe

tam budeš mít:
[FileManager]<CHILD1>\My Flash Disk\Miomap\Miomap\FileManager.exe
[FileManager]<CHILD1>\My Flash Disk\APP\SYS\cecmd.exe

No a protože se pořát ve Flash a v SD hrabu udělal jsem si složku (adresář) s linky (.lnk) na všechny aplikace v Mio a na APP a odtud pohodlně spouším nejen ty aplikace, ale i klábosnici. Tu svou aplikační složku mám v zákl.rootu My flash disk i Storage Card, takže je kdykoliv po otevření commanderu hned po ruce.

Tímto jsem mohl opustit i unlock, který jsem používal jen proto, abych se dostal do pajšlu mimo běžící iGO8.

Jen tak pro porovnání - při spuštěném iGO8 - jsem klikl na ResInfo (info o využití stavu, pamětí,...) - tlačítko v rychlém Menu mám:

Flash 55,4MB využívané a 3,94 volné
SD 280kB využité a 467kB volné,
Škoda, že jsem si nezapsal, kolik to ukazovalo, když bylo vše na SD a na Flash byl ještě i MioMap - to můžou napsat ti, to to mají stále na SD.

Jinak kapacitu mám
Flash 202MB obsazeno a 747MB volného místa a
SD 2.4GB obsazeno a 1.4GB volného místa.

EDIT: @moderátor: možná, že by stálo za to, toto vlákno IGO z "My Flash Disk" C720 přejmenovat na iGO8 z "My Flash Disk" Cx20 a dát ho na důležitější místo, než do otázek a odpovědí

EDIT by vovi: @SvoDa: přesunuto spolu s dalšími podobnými tématy.

EDIT for vovi: díky

EDIT for all: Pro ty z vás, kteří mají obavy přejít s iGO8 na Flash ohledně komplikací při připojování Mio k PC kvůli editacím, dohráváním,... malá pomůcka - cokoliv co máš na Flash můžeš nahradit tím, co si nahraješ z PC na SD a po vložení SD do Mio si to pomocí commandera překopčíš do Flash. Je to prosté.
Sice překopírování mapy 12 MB z SD na Flash přímo v Mio trvá o pár vteřin déle než z PC do Mio, ale za to NEpřipojování Mio k PC ten čas stojí.
Když si upravíš link v ppath.txt a dáš si i někam k ruce na SD do nějakého adresáše link i na tu klávesnici z APP můžeš v Mio např. přímo přepisovat i sys.txt. Já používám tu, co je v APP/SYS/main/ToggleInputPanel.exe a před vyskočením z Commanderu ji zas nezapomeň dvojklikem vypnout.
Naposledy upravil SvoDa dne 07 srp 2008 10:24, celkově upraveno 1
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: iGo8 na "My Flash Disk" Cx20

Příspěvekod Jerry v 06 srp 2008 09:45

Je to zajímavé, lze provést takovou úpravu, aby OziExplorer, přesněji jen jeho mapy, byly stejně jako mapy iGo8 umístěny na SD?
Jerry
Lenovo TB-X705F (Android 9)
Lenovo Tab S8 (Android 5.01)
Realme 8
Uživatelský avatar
Jerry
 
Příspěvky: 636
Registrován: 27 čer 2008 19:56
Bydliště: Kraj KV

Re: iGo8 na "My Flash Disk" Cx20

Příspěvekod SvoDa v 06 srp 2008 09:54

@Jerry: Samozřejmě. Program ozi máš na Flash v APP a mapy na SD. V OZI pak nastavíš jen cestu k mapám na SD. Mám to tak už dávno, aby mapynezabíraly místo ve Flash
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: iGo8 na "My Flash Disk" Cx20

Příspěvekod Jerry v 06 srp 2008 10:11

Dane, to je dobrá zpráva, jen nevím, kde v Ozi se to nastavuje.

Podívám se na to. Díky.
Jerry
Lenovo TB-X705F (Android 9)
Lenovo Tab S8 (Android 5.01)
Realme 8
Uživatelský avatar
Jerry
 
Příspěvky: 636
Registrován: 27 čer 2008 19:56
Bydliště: Kraj KV

Re: iGo8 na "My Flash Disk" Cx20

Příspěvekod deusexx v 06 srp 2008 10:14

No pánové,jak to pročítám,tak asi sundám "železnou košilu" a taky to testnu.Doufám,že se zadaří.Vzhledem k tomu,že mio jsem neměl spuštěný od toho,co se objevilo IGO8,není o co přijít.Tak snad nebudu zklamanej.Musíme táhnout za jeden provaz.V jednotě je síla :D
C720,Samsung Galaxy S7 Edge,Lenovo Yoga 10 Full HD
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
deusexx
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 16 čer 2008 20:23
Bydliště: Přerov

Re: iGo8 na "My Flash Disk" Cx20

Příspěvekod vovi v 06 srp 2008 10:18

@Jerry: je to v hlavním konfiguračním menu - dá se tam nastavit několik (nepamatuji se, buď 4 nebo 8) adresářů, které se používají pro ukládání map. Já mám nastaven jak ten default adresář (tam mám tu "malou" mapu ČR, abych aspoň něco viděl vždy i bez karty), tak adresář na kartě - a vzhledem k "anonymitě" karty (v MIO se na ní odkazuji jen jako na "Storage Card") můžu mít karet s mapami víc; stačí, když je na všech stejně pojmenovaný adresář; na jednotlivých kartách pak vždy mám mapy pro určitou oblast/zemi.
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: iGo8 na "My Flash Disk" Cx20

Příspěvekod SvoDa v 06 srp 2008 10:40

Vovi už mne předběhl, ale jen ho doplním:
Nejdřív si na kartě vytvoř adresáš, třeba OZI_mapy.
Pak vlož kartu do Mio a spusť OZIho.
Pak nastav cestu k mapám:
File - nastavení - Mapy/datové soubory. V této tabulce si navolíš cesty, jak píše vovi, můžeš celkem 6.

Já mám pro OZI vícero druhů map a tak mám i v tom adresáři OZI_mapy další podadresáře, např. ČR, SK, letecké,... a ke každému tomuto adesáři mám cestu, takže ta cesta v tom nastavení map/dat.souborů vypadá pak např. /Storage Card/OZI_mapy/ČR
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: iGo8 na "My Flash Disk" Cx20

Příspěvekod Jerry v 06 srp 2008 11:13

Mládenci, oběma vám děkuji za rady. Večer se do toho pustím, nyní jsem byl „pověřen“ jinými úkoly. Ženu musím poslouchat, kdo by mi navařil.
Jerry
Lenovo TB-X705F (Android 9)
Lenovo Tab S8 (Android 5.01)
Realme 8
Uživatelský avatar
Jerry
 
Příspěvky: 636
Registrován: 27 čer 2008 19:56
Bydliště: Kraj KV

Re: iGo8 na "My Flash Disk" Cx20

Příspěvekod vovi v 06 srp 2008 11:19

No vidíš, já si vařím sám a stejně musím posluchat! :lol: :lol:
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: iGo8 na "My Flash Disk" Cx20

Příspěvekod SvoDa v 06 srp 2008 15:33

nyní testuji na své C520 iGO8 komplet na kartě, ale se spouštěním místo Miomapu ze základního Menu Mio. Světe div se, funguje to ještě lépe, než to roztržení iGO na Flash s content na SD.
Naposledy upravil SvoDa dne 06 srp 2008 15:58, celkově upraveno 1
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

PředchozíDalší

Zpět na MIO - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků