Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Navman F10 s iGO8

Zde řešíme všechny modely navigací MIO - např. C510/C710/C250/C320/C520/C720/MOOV...

Navman F10 s iGO8

Příspěvekod josfiala v 27 úno 2009 14:07

Podařilo se již někomu korektně nainstalovat iGO8 na PNA Navman?Vlastním Navman F10 a stále přetrvává problém s nízkým podsvětlením displeje.Za každou radu děkuji.
Uživatelský avatar
josfiala
 
Příspěvky: 145
Registrován: 08 pro 2008 12:12
Bydliště: Praha IX

Re: Navman F10 s iGO8

Příspěvekod SvoDa v 27 úno 2009 14:32

To, že ten dotaz dáš do více vláken ti vyřešení problému neurychlí.
Jak jsem ale pohledal u kolegů na jiném fóru -a bude to asi obecný problém Navmana a jak vyplývá z tamější diskuze, tak problém přístroje a nikoliv iGO8 :(
Naposledy upravil SvoDa dne 30 lis 2009 08:57, celkově upraveno 1
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Navman F10 s iGO8

Příspěvekod josfiala v 01 bře 2009 08:33

Díky,toto vlákno jsem taky četl ale řešení tam není.Problém je opravdu v unlocku.Ten který jsem našel zde :http://navmanunlocked.wikispaces.com/Unlock tak sice umí rozsvítit displej na 100%,ale nedaří se mi vytvořit funkčního zástupce na ploše pro iGO8.Asi je to problém u typu F10.Proto jsem šel jinou cestou bez unlocku,pouze přepsáním spouštěcího souboru a adresáře s iGO8.Myslel,že nastavením nějakých parametrů v iGO8 se podaří displej rozsvítit.Tak to ale nepůjde.
Uživatelský avatar
josfiala
 
Příspěvky: 145
Registrován: 08 pro 2008 12:12
Bydliště: Praha IX

Re: Navman F10 s iGO8

Příspěvekod addam v 03 bře 2009 22:43

Nevím jak u NAVMANa F10, tento model jsem v ruce neměl protože se v ČR neprodává, ale předpokládám že princip bude v podstatě stejný jako u MIO MOOV. Jestli jsem vše pochopil správně, tak problém je v tom že ve WIN CE není možné pomocí OS měnit (nastavovat) intenzitu podsvětlení. Toto si tedy řeší jednotlivé navigační nebo jiné aplikace samy (respektive jejich tvůrci).

Takže zatím uvěřený postup je takový že MOOV se odblokuje a na spuštění iGO8 jsem použil jednoduchý script, který spustí a po dvou vteřinách killne původní aplikaci MioMap2008 (čímž se zvýší intenzita podsvětlení LCD) a teprve poté se spustí iGO8. Vyzkoušel jsem to a funguje to dobře.
Poměrně dost se touto problematikou zabývají kolegové na sousedním fóru mio4u.cz a když si to pročteš tak zjistíš že je to jednoduché.
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: Navman F10 s iGO8

Příspěvekod josfiala v 04 bře 2009 19:43

Pro Navmana f10 nelze použít unlock na Mio Moov.Musel by se upravit a na to nestačím.Přesto díky.
Uživatelský avatar
josfiala
 
Příspěvky: 145
Registrován: 08 pro 2008 12:12
Bydliště: Praha IX

Re: Navman F10 s iGO8

Příspěvekod addam v 04 bře 2009 22:23

Vůbec se nechci přít, ale na stránkách výrobce tohoto unlocku http://navmanunlocked.wikispaces.com/Unlock, je napsáno že je určen pro Navman F10, F15, S-Series / Mio Moov-Series.

Pokud budeš chtít, tak mi to navigaci pošli a vyzkouším to. Ale říkám rovnou že jsem na tom časově dost bídně... Ti co mně znají, tak potvrdí :?
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: Navman F10 s iGO8

Příspěvekod josfiala v 05 bře 2009 09:08

Ten unlock je funkční,to jsem psal již výše,ale nemohu vytvořit funkčního zástupce na ploše pro spuštění programu.
Popíši to lépe:V navigaci po nahrání unlocku si spustím total comander.iGO8 mám na SD kartě ve složce iGO8 a spouštěcí soubor se jmenuje iGO8.exe.Přes TC v navigaci si najedu na SD kartu a ve složce iGO8 dám vytvořit ze spouštěcího programu iGO8.exe zástupce.Vytvoří se mi zástupce iGO8.Ink.Toho pomocí TC zkopíruji a vložím do do složky Desktop,která je pro to v unlocku vytvořena.Po unlocku je v levém horním rohu zástupce pro původní navigaci Navman SmartST.Po vložení mého zástupce do složky Desktup se původní zástupce SmartST posune o kousek níže ,aby vytvořil místo pro nového zástupce iGO8.Ale tento nový zástupce iGO8 není vidět.Jako kdyby byl průhledný.A když vytvořím dalšího zástupce např. pro program TomTom,tak se oba předchozí zase na ploše posunou níže ale vidět je pouze ten původní SmartST.Někde dělám chybu !Pravděpodobně ve vytvoření toho zástupce.
Zde názorně:
Obrázek
Obrázek

Abych nezapomněl moc děkuji,že se mi snažíš pomoci.
Uživatelský avatar
josfiala
 
Příspěvky: 145
Registrován: 08 pro 2008 12:12
Bydliště: Praha IX

Re: Navman F10 s iGO8

Příspěvekod addam v 05 bře 2009 13:07

Tak toho zástupce na spuštění iGO8 (*.lnk) vytvoř ručně v PC.
Pokud jsem pochopil správně Tvoji strukturu, tak si stáhni soubor "iGO8.lnk" který připojuji k této zprávě (soubor je zazipovaný).
Tento soubor rozpakuj a nakopíruj ručně přes PC do MIO do složky - Program Files\Unlock\Desktop\
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: Navman F10 s iGO8

Příspěvekod josfiala v 05 bře 2009 16:12

Tak to je bomba,je to tam! :o Moc dík !
Ještě pokud mohu, kdybych chtěl iGO8 dát do složky Program Files\iGO8 ,protože je tam 1GB vnitřní flash jak se změní zástupce? :?:
Jak jsi ho vytvořil?Díky. Josef
Uživatelský avatar
josfiala
 
Příspěvky: 145
Registrován: 08 pro 2008 12:12
Bydliště: Praha IX

Re: Navman F10 s iGO8

Příspěvekod addam v 05 bře 2009 18:21

stačí když si ten soubor xyz.lnk v PC vyedituješ a přepíšeš v něm cestu k umístění aplikace kterou chceš spouštět
V příloze máš opět (spakovaného zástupce) na iGO8 směřující do My Flash Disk\Program Files\iGO8\
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Další

Zpět na MIO - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků