Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

MIO Pilot 15 LM odomknutie

Zde řešíme všechny modely navigací MIO - např. C510/C710/C250/C320/C520/C720/MOOV...

Re: MIO Pilot 15 LM odomknutie

Příspěvekod milanbob v 26 říj 2019 19:12

Já jsem asi uplný jelito. Soubor jsem stáhl, jsou tam dve slozky, flash a sd. Tak nejak sem vydedukoval že flash bude do navi a sd na kartu, no jo ale co dál? Kam nakopirovat igo, a to co je do flash to se pridava nebo se smaze puvodni a nahradi timto? Byl by nekdo ochotný mi napsat krok zua krokem, bo uuz sem z toho uplne :zed: dekuji moc za pripadnou ochotu
milanbob
 
Příspěvky: 3
Registrován: 02 úno 2019 16:40

Re: MIO Pilot 15 LM odomknutie

Příspěvekod iko69 v 26 říj 2019 20:33

Stiahni si archív. Rozbaliť a nahrať na 8GB mikro sdcard. Táto navigácia zoberie i 16GB - odskúšané. Po nahratí kartu vsunieš, spinkou navigáciu reštartuješ. Nabehne menu a spustíš IGO. Je tam len SVK, ostatné mapy treba dohrať. Problém je s tlačidlom ON/OFF, ktoré neviem zatiaľ nastaviť. Možno je tu borec, ktorý to dokáže.
https://ulozto.sk/***


__________________________
Edit Mio-Treo.info:

Odkaz smazán, na tomto fóru je zakázáno šířit nelegální obsah - viz Pravidla fóra
MIO C720, HTC TOUCH2, IGO8
Uživatelský avatar
iko69
 
Příspěvky: 14
Registrován: 06 led 2010 17:07

Re: MIO Pilot 15 LM odomknutie

Příspěvekod milanbob v 27 říj 2019 07:57

Sakra chlape díky moc :D :bravo:
milanbob
 
Příspěvky: 3
Registrován: 02 úno 2019 16:40

Předchozí

Zpět na MIO - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků