Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Mio Moov M410

Zde řešíme všechny modely navigací MIO - např. C510/C710/C250/C320/C520/C720/MOOV...

Mio Moov M410

Příspěvekod watern v 04 kvě 2014 09:01

Zdravím,chcel by som poprosiť o pomoc.Dal som do navigácii Igo Primo 2.4 ,zadám cestu a keď si chcem prezreť trasu, navigácia sa reštartuje.
watern
 
Příspěvky: 28
Registrován: 23 bře 2011 20:39

Re: Mio Moov M410

Příspěvekod SvoDa v 04 kvě 2014 11:16

Vypni nebo zapni dle toho v jakem stavu to mas - desaturovany nahled. Uz se to tu probitalo x-krat, jiste bys to tu nasel, kdybys pouzival tlacitko "pokrocilehledani" ;-)

---
odesláno z mobilu
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Mio Moov M410

Příspěvekod jakuceli v 05 kvě 2014 06:54

Ahoj, vím, že je to blbý a nehodí se to vůbec sem, ale mám problém s přidáním témata, je tu někdo kdo by mi poradil? Jsem se asi před měsícem registroval a odpovědět mohu pouze zde, nikde jinde mi nefunguje tlačítko přidat téma nebo jakákoli zadání dotazu.

Děkuji a omlouvám se.
jakuceli
 
Příspěvky: 2
Registrován: 27 bře 2014 16:00

Re: Mio Moov M410

Příspěvekod watern v 05 kvě 2014 07:00

Vypol som to, potom zapol a stále sa reštartuje
watern
 
Příspěvky: 28
Registrován: 23 bře 2011 20:39

Re: Mio Moov M410

Příspěvekod vovi v 05 kvě 2014 07:16

@jakuceli: máš status nováčka (méně než 5 příspěvků) a ti nemohou zakládat nová témata - je to kvůli těm, kteří se nenamáhali s hledáním, jestli už se tu jejich problém neřešil, a kvůli každému banálnímu, již x-krát probranému dotazu zakládali nová a nová vlákna.
Zkus nejprve pomocí hledání najít, jestli už se tu tvůj problém neřešil; pokud nic nenajdeš, pak napiš dotaz do vlákna s podobnou tématikou nebo o podobném zařízení. Někdo se určitě ozve - my "aktivnější" čteme v podstatě všechny nové příspěvky a neuteče nám (skoro) nic. ;-)
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7452
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Mio Moov M410

Příspěvekod SvoDa v 05 kvě 2014 07:17

@watern: A proč si to znovu zapínal ?
Jestli jsi to měl předtím zapnuté, tak to vypni a nech to vypnuté. Pak už se to restartovat nebude - viz zde
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Mio Moov M410

Příspěvekod watern v 06 kvě 2014 08:04

Vypol so to, už som tam dal aj ine Primo, vždy keď kliknem na šípku odbočky, reštartuje sa. Už neviem čo ďalej.
watern
 
Příspěvky: 28
Registrován: 23 bře 2011 20:39

Re: Mio Moov M410

Příspěvekod SvoDa v 06 kvě 2014 08:30

1) Při plánování trasy, náhledu trasy nebo její simulaci, což byl původní problém, se to už nerestartuje ?

2) Na jakou šipku odbočky klikáš ? Pokud na šipku příštího manévru, tak by se měl zobrazit itinerář. Ten se ti nezobrazi a rovnou se to restartuje ? Nebo se to restartuje až po kliknutí na některou položku v itineráři, kdy se má zobrazit náhled mapy s oním manévrem ? Pak je to pořád problém s desaturovaným náhledem a máš jej stále zapnutý.
McMatej píše:... Když jsem poprvé nainstaloval Primo 2.4, tak zobrazení itineráře trasy a kliknutí na jednu položku se má zobrazit na mapě, ale navigace se pokaždé restartovala. Tento "problém" se během toho, co jsem instaloval skin (nebo co, sám nevím) nějak odstranil sám. (?) A po nainstalování TTS hlasu to zlobí znova - stejně jako před tím.
McMatej píše:Už to mám (restartování). Prd se tenkrát opravilo samo, pomohlo vypnutí desaturovaného náhledu. Při prvním pokusu jsem ho vypnul, protože jsem nevěděl co to je. :)
Věděl jsem, že jsem o restartování tady někde četl a teď, když jsem to potřeboval, jsem to nemohl najít. Už jsem našel. :cti:

3) Vymazal jsi před instalací jiného Prima složku save ?

4) nemícháš data.zip jedné verze s Primo.exe verze jiné ?
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Mio Moov M410

Příspěvekod watern v 06 kvě 2014 10:02

Pokud na šipku příštího manévru, tak by se měl zobrazit itinerář. Ten se ti nezobrazi a rovnou se to restartuje ? - áno teraz sa to vždy reštartuje, niekedy mi to ukáže itinerár,ale len na chvíľu a hned sa to reštartuje. Ešte tam skúsim dať nejaký skin ako si mi to poradil
watern
 
Příspěvky: 28
Registrován: 23 bře 2011 20:39

Re: Mio Moov M410

Příspěvekod SvoDa v 06 kvě 2014 10:04

Já jsem ti poradil nějaký skin :?: :shock: Naopak :!: "nějaký" skin kompatibilní s tvou platformou (WinCE) a verzí Primo (2.4) začni zkoušet až tehdy, bude-li funkční a zazálohovaný defaultní stav. Zatím nepoužívej ani žádné nadstavby typu složky ux s utilitami nebo extra složky ui_igo9 s ikonami, atp.

Neodpověděl jsi mi ale téměř na nic, na co jsem se ptal.
1) Při plánování trasy, náhledu trasy nebo její simulaci, což byl původní problém, se to už nerestartuje ?
2) .....Máš opravdu desaturovaný náhled vypnutý ?
3) Vymazal jsi před instalací jiného Prima složku save ?
4) Nemícháš data.zip jedné verze s Primo.exe verze jiné ?
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Další

Zpět na MIO - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků