Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Problem s c520 unlock

Zde řešíme všechny modely navigací MIO - např. C510/C710/C250/C320/C520/C720/MOOV...

Re: Problem s c520 unlock

Příspěvekod SvoDa v 12 čer 2009 08:55

Není tomu tak zřejmě, ale zcela určitě:
viewtopic.php?f=11&t=168&p=15655&hilit=hardreset#p15655
IvoK to tu kdesi popisoval detailněji a možná i srozumitelněji.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Problem s c520 unlock

Příspěvekod humbuk v 12 čer 2009 09:06

No prosím a já takovou dobu žiju v bludu :), děkuji za nakopnutí.
MIO C720T; FW:R02.3.9913.1018 - Primo
HTC WildfireS - Smartmaps
Uživatelský avatar
humbuk
 
Příspěvky: 793
Registrován: 23 črc 2008 08:54

Re: Problem s c520 unlock

Příspěvekod SvoDa v 12 čer 2009 09:17

není zač, to ještě není tak hrozné, když něco přehlídneš. Horší je to, co se mi už občas stává, že řeším problém, který se mi objevil a nebo na který jsem byl dotázán a když jsem v koncích, tak po hledání na fóru zjistím, že jsem na teto problém, dokonce osobně, i s řešením, už odpovídal někomu jinému :o :oops: :lol: :lol: :lol:
Už jsem si za tím účelem chtěl přečíst odborná témata na fóru, ale ještě jsem na to nenašel čas a především sílu :lol:
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Předchozí

Zpět na MIO - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků

cron