Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Mio Moov 370-Igo Primo 2 jak spustit z plochy?

Zde řešíme všechny modely navigací MIO - např. C510/C710/C250/C320/C520/C720/MOOV...

Mio Moov 370-Igo Primo 2 jak spustit z plochy?

Příspěvekod jkmaxfli v 22 říj 2012 19:55

Zdravím po delší odmlce všechny zdejší profíky v problematice GPS.

Mám obrovský problém s navigací Mio moov 370.
Kolega v práci měl originální Mio software, ale nebyl s ním spokojen, tak jsem se mu nabídl, že mu unlocknu Mio a dám mu tam např. iGo xxxxx.
Jenže jsem skončil na bodu: ...mám pouze provedený unlock D3ffect.rar z tohoto topicu viewtopic.php?p=57961#p57961.
Prosím Vás moc snažně, zda by mi někdo neporadil, jak tam šoupnout např. iGo Primo 2 (mám stažené).
Nevím si vůbec rady jak na to, po té dlouhé odmlce, co jsem žádal o rady ohledně mé 520ky jsem vše zapomněl.

PS: V Mio Moov 370 mám pouze fungující spouštěč z odkazu výše, takže místa ve vnitřní paměti flash je dost (1.9GB), ale také mám připravenou SD kartu 2GB.

Děkuji předem za případnou pomoc a trošku to spěchá, mám tu navigaci již třetí den a kolega by ji rád viděl. :?
Naposledy upravil jkmaxfli dne 23 říj 2012 09:41, celkově upraveno 5
Uživatelský avatar
jkmaxfli
 
Příspěvky: 117
Registrován: 16 říj 2009 21:05

Re: Mio Moov 370 - Velký problém s instalací iGo - zapoměl j

Příspěvekod SvoDa v 22 říj 2012 20:16

pokud nechceš čekat, než se ti ozve nějaký zdejší moovák, mrkni třeba sem
Kód: Vybrat vše
 http://www.kyou.cz/forum/viewtopic.php?f=8&t=561
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Mio Moov 370 - Velký problém s instalací iGo - zapoměl j

Příspěvekod jkmaxfli v 22 říj 2012 20:25

Také jsem našel tento webík, ale mám strach, že si zase něco podělám, když to není originál návod na 370ku.
Ale děkuji, snad se nějaký Moovák ozve.
Uživatelský avatar
jkmaxfli
 
Příspěvky: 117
Registrován: 16 říj 2009 21:05

Re: Mio Moov 370 - Velký problém s instalací iGo - zapoměl j

Příspěvekod jkmaxfli v 23 říj 2012 08:19

Nyní jsem přišel na to, že pokud chci použít navman unlock (utilita, která se instaluje do pc a detekuje navigační zařízení), tak po spuštění navman unlock -setup.exe není zařízení vidět, vypíše se pouze verze Cobia viz.screen
Dále mně zaráží, že v pc vůbec není vidět to druhé menší paměťové úložiště po připojení k PC přes USB,zobrazí se pouze vnitřní 2GB paměť.
Poradí prosím někdo?

Obrázek
Uživatelský avatar
jkmaxfli
 
Příspěvky: 117
Registrován: 16 říj 2009 21:05

Re: Mio Moov 370 - Velký problém s instalací iGo -prosím o p

Příspěvekod jkmaxfli v 23 říj 2012 09:16

Omlouvám se za příspěvky pod sebou.

Tak jsem malinko pokročil, podařilo se mi nahrát na SD kartu iGo Primo 2 a lze to spustit pouze přes soub.manažer pomocí Primo2.exe, takže nevím, jak to spustit přímo z plochy to je jedna věc a druhá je ta, že se iGo Primo 2 spustí a vše funguje, bohužel to nejdůležitější je nefunkční a to GPS, nenalézá vůbec signál-satelity, jsem bezradný.
Třeba už nyní někdo pomůže, když už jsem iGo spustil. :roll:
Uživatelský avatar
jkmaxfli
 
Příspěvky: 117
Registrován: 16 říj 2009 21:05

Re: Mio Moov 370-Igo Primo 2 jak spustit z plochy?

Příspěvekod jkmaxfli v 23 říj 2012 09:44

Tak se mi povedlo zprovoznit GPS modul - signál.
Už naběhne a satelity nalezne-hurá.
Přepsal jsem sys.txt a zdal jiné číselné hodnoty gps.

-------------------------------------------------------------

Nyní už jen potřebuji poradit, jak spustit iGo Primo přímo z plochy a ne přes manažer, pokud by byla i ikonka, bylo by to fajn, má plocha vypadá takto viz.screen, ale po kliknutí na ikonu Navigation se nic neděje.
Díky.

Obrázek
Uživatelský avatar
jkmaxfli
 
Příspěvky: 117
Registrován: 16 říj 2009 21:05

Re: Mio Moov 370-Igo Primo 2 jak spustit z plochy?

Příspěvekod amatér v 23 říj 2012 10:30

Vždyť si dokážeš poradit sám :D .
Tady jsi ale asi vybral špatné fórum pro konkrétní typ navigace. Promiň, že nepomohu, já to opravdu neznám, tak alespoň držím palce.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Mio Moov 370-Igo Primo 2 jak spustit z plochy?

Příspěvekod Ivo K v 23 říj 2012 11:10

Myslím si, že bez unlocku nepůjde iGO spouštět přímo z origo plochy. Moovka jsou daleko "odolnější" proti spouštění "cizích" programů, ale jde to.
Dříve se používal unlock MioPocket a nyní nejčastěji VisualGPS od Dalibora Lánika.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: Mio Moov 370-Igo Primo 2 jak spustit z plochy?

Příspěvekod jkmaxfli v 23 říj 2012 11:12

Ale já unlock mám, bez něho bych ani přístroj nespustil - viz. 1 příspěvek a 5.příspěvek,vyfocená plocha po unlocku.
Chtěl bych to spouštět přes tu ikonu Navigation co je na ploše.
Uživatelský avatar
jkmaxfli
 
Příspěvky: 117
Registrován: 16 říj 2009 21:05

Re: Mio Moov 370-Igo Primo 2 jak spustit z plochy?

Příspěvekod Ivo K v 23 říj 2012 11:17

Tak to jsem nepochopil. Já myslel, že přes unlock ti vše už běží a nyní chceš unlock odstranit a spouštět Primo přímo z origo plochy Moovka.
Pokud ti nejde spustit Primo tlačítkem na ploše unlocku, tak máš v nějakém *.ini souboru šlatně definovanou cestu k souboru Primo.exe(nevím jak se u tebe ten EXáč jmenuje).
Naposledy upravil Ivo K dne 23 říj 2012 11:21, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Další

Zpět na MIO - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků