Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

iGO8 na C250 - prosím o pomoc

Zde řešíme všechny modely navigací MIO - např. C510/C710/C250/C320/C520/C720/MOOV...

iGO8 na C250 - prosím o pomoc

Příspěvekod marekparek v 02 říj 2012 05:49

Dobrý den,
dostala se mi do ruky navigace Mio C250. Chtěl bych do ni nahrát iGO. Unlock jsem provedl dle http://www.tomasii.cdc.cz/unlocky.html (modifikace od lulu). Navigaci jsem spustil, vložil SD kartu s unlockem a vyskočila mi hláška error #183 mkdir \ My Flash Disk\Script, tu jsem odkřížkoval. Poté se Mio resetlo, zahrálo to uvodní spouštěcí melodii jako na Win a naskočila nová plocha s ikonami. Porůzných úpravách sys.txt jsem dostal do iGO. Jenomže mi nejde položka trasa. Když jsem si zkoušel hrát v položce mapa, tak po chvilce zase vyskočí hláška o nedostatku paměti a je konec. Zkoušel jsem tento postup viewtopic.php?f=55&t=114&p=75274&hilit=mio+c250#p75274, ale nezabralo to..
Můžete mi prosím poradit, jak navigaci zprovoznit, aby mi to fungovalo.
Děkuji
marekparek
 
Příspěvky: 1
Registrován: 27 zář 2012 05:24

Re: iGO8 na C250 - prosím o pomoc

Příspěvekod mkb v 02 říj 2012 14:01

Nevím, proč jsi nepoužil příslušné vlákno, ale k věci. S nedostatkem paměti je na C250 problém. Je potřeba sehnat nějakou starší verzi 8.3.1. (Vyšší verze jsou již obtížně použitelné). Stejně je nutné počítat s tím, že to občas spadne.
Mio C720
mkb
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1228
Registrován: 14 srp 2008 19:20
Bydliště: Benešov


Zpět na MIO - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

cron