Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

IGO8 na MIO Moov 330

Zde řešíme všechny modely navigací MIO - např. C510/C710/C250/C320/C520/C720/MOOV...

IGO8 na MIO Moov 330

Příspěvekod Matrix_DC v 08 led 2009 08:32

Zdravím všechny uživatele IGO 8 na zařízení MIO, ale i ostatní. Přicházím k vám s tímto dotazem. Mám již nainstalované IGO8 v.8.3.2.64873 na zařízení HTC Diamond, tam jede vše bez problému (teda až na ty starty, strašně dlouho trvá než naběhne), pak jsem si pořídil ještě autonavigaci MIO Moov 330 CEU, udělal jsem UNLOCK, dle návodů ( je to výborná vychytávka a z běžného Mio Moov udělá uplně jinej přístroj.:)), nahrál jsem na SD Kartu IGO8 v.8.3.2.64873, spustil a hned vše fungovalo super, ale pak když jsem si chtěl změnit téma tak jsem si všiml, že mi to IGO neumožnuje, přitom ve složce (tam kde to má být) tam to je. Zapoměl jsem dodat, že tato kopie je 1:1 té co mi jede na HTC Diamond. Takže se chci zeptat jestli by mi někdo neporadil kde je zakopanej pes..) Se souborem SYS.TXT jsem si taky pohrával, něco jsem mu tam nastavil natvrdo, ale i to nepomohlo...
Díky moc za případné rady a tipy... ;)
Naposledy upravil Matrix_DC dne 08 led 2009 10:47, celkově upraveno 1
Matrix_DC
 

Re: Igo 8 na MIO Moov 330

Příspěvekod vovi v 08 led 2009 08:58

Problém asi bude v použitých skinech (předpokládám, že to, čemu říkáš TÉMA, je skin), resp. v tom, jaké podporují rozlišení. MOOV 330 má rozlišení 480×272, poběží tam tedy pouze ty skiny, které jsou pro takové rozlišení připraveny. A Diamond má rozlišení jiné.
Mrkni se do tématu o skinech, v nadpisech vláken ta rozlišení většinou jsou (namátkou to umí Gurjon, IconX, Micsan, Dimka-Specter, Kikker, Bidru, ...). A pokud si seženeš ještě nějaký jiný skin, najdeš uvnitř .INI soubor, ve kterém jsou uvedena podporovaná rozlišení. Pokud tam to potřebné není, skin nebude v nabídce ani vidět.
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7452
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Igo 8 na MIO Moov 330

Příspěvekod Matrix_DC v 08 led 2009 10:29

Děkuji mnohokrát, přesně toto jsem potřeboval vědět. Do této doby jsem si totiž nezjistil rozlišení Moov 330, ale po přečtení tvého postu jsem zase o chlup chytřejší. :D V současné době SKIN funguje úžasně a použil jsem ten GJ SKIN.
Matrix_DC
 

Re: IGO8 na MIO Moov 330

Příspěvekod dzordzi v 19 led 2009 16:01

Zdravím všetkých..... Zaujímalo by ma prečo v skinoch GJ a Dimka pri zobrazovaní ulíc vždy Igo zamrzne a hodí hlášku o eror memory....... Nikto sa to nepokúsil nejako odstránit alebo čo by sa s tým dalo urobit??? :ugeek:
dzordzi
 

Re: IGO8 na MIO Moov 330

Příspěvekod amatér v 19 led 2009 16:28

Zde je potřeba znát
jakou používáš verzi iGO8?
o jaké verzi skinu Dimka nebo GJ píšeš?

Příčin může být několik.
Naposledy upravil amatér dne 19 led 2009 17:48, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: IGO8 na MIO Moov 330

Příspěvekod vovi v 19 led 2009 17:02

amatér píše:... Píčin může být několik.


:lol: :lol: :lol: Jo, píčiny, ty jsou příčinou všeho :lol: :lol: :lol:

P.S.: Ostatní kolegové moderatizátoři jistě prominou bezprostřední citaci, ale dyš vono to jinak nešlo!!
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7452
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: IGO8 na MIO Moov 330

Příspěvekod amatér v 19 led 2009 17:50

:oops: Obrázek :lol:
Já myslím, že prominou všichni :lol: , ale je tu jeden moderátor, jen počkej zajíci ;)
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: IGO8 na MIO Moov 330

Příspěvekod deusexx v 19 led 2009 20:33

Ohledně hlášky out of memory mám zkušennost s mio moov 200 :o Pokud dám unlock z podpisu,zadařilo se ten harapák rozběhnout.Vše na minimum(igo8),naplánuju trasu max 10 km...a jede to.Ale jak se naplánuje něco delšího,tak už to řve,že nemá paměť :D Takže pokud se někdo bude snažit to rozběhnout,jedině asi bez unlocku a dát úpravu přímo do GPS.Pak by to snad mohlo chodit.Ale to se týká dvoustovky.Ta má fakt málo paměti.K té 330ce bych poradil..vypnout budovy,terén na minimum a dát omezené nejlépe žádné POI.Aspoň na zkoušku.Třeba se to zlepší.
Zaujímalo by ma prečo v skinoch GJ a Dimka pri zobrazovaní ulíc vždy Igo zamrzne a hodí hlášku o eror memory..Dzordzi, až teď mě to došlo.Vypni si rolování názvů ulic.To bude to pravé ořechové ;) Jinak nevím jak to zobrazování ulic mám chápat.Nic jinýho než rolování písma mě nenapadá :)
C720,Samsung Galaxy S7 Edge,Lenovo Yoga 10 Full HD
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
deusexx
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 16 čer 2008 20:23
Bydliště: Přerov

Re: IGO8 na MIO Moov 330

Příspěvekod dhavel v 23 led 2009 22:57

potřebuji prosím poradit jak instalovat IGO8 na MIO Moov 200 a jestli to vůbec může být funkční, děkuji, dhavel
dhavel
 

Re: IGO8 na MIO Moov 330

Příspěvekod Ivo K v 23 led 2009 23:15

Asi to půjde. Možná trochu omezeně(200 má málo paměti).
Chce si něco pěčíst a nastudovat. Hodně se dočteš i zde: http://forum.mio4u.cz/viewtopic.php?f=1 ... 93&start=0
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Další

Zpět na MIO - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron