Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

IGO8 na MIO Moov 330

Zde řešíme všechny modely navigací MIO - např. C510/C710/C250/C320/C520/C720/MOOV...

Re: IGO8 na MIO Moov 330

Příspěvekod deusexx v 24 led 2009 09:44

To dhavel Dostat to do dvoustovky není problém.Dokonce se to aji rozjede.Ale zvládá to naplánování trasy tak max do 10km :( Pak to padalo kvůli paměti. Měl jsem to doma dva dny a až jsem to odevzdával,tak jsem prohledával nějaké "unlocky",které by šly přímo v paměti MIA a ne z karty.Snad něco je ,ale neotestoval jsem.Možná by šlo použít i něco od TomasiII.Ale neměl jsem odvahu to testovat.Majitel nechtěl,abych se hrabal přímo ve střevech GPS.Takže jsem testoval přímo z karty.

No a ještě příloha s tím,kolik to zabere paměti.720 má Physical Memory 2* větší.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
C720,Samsung Galaxy S7 Edge,Lenovo Yoga 10 Full HD
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
deusexx
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 16 čer 2008 20:23
Bydliště: Přerov

Předchozí

Zpět na MIO - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků