Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Formatovanie SD karty

Zde řešíme všechny modely navigací MIO - např. C510/C710/C250/C320/C520/C720/MOOV...

Formatovanie SD karty

Příspěvekod vlasti v 19 čer 2012 20:38

caute, ako by mala byt naformatovana SD karta v Mio C720? FAT, FAT32?
dik.
MIO C 720
vlasti
 
Příspěvky: 17
Registrován: 28 srp 2010 13:59

Re: Formatovanie SD karty

Příspěvekod SvoDa v 19 čer 2012 21:07

Já mám karty (když jsem koukl na Vlastnosti) ve formátu FAT32, ale neformátuji to přes windows, ale tímto prográmkem Panasonic.
Formátuji tím běžně, na formát se neptá (asi vychází z formátu, který ta karta už má) a chod taktro zformátovaných karet na mém MIO C72O byl vždy bezproblémový
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Formatovanie SD karty

Příspěvekod vlasti v 14 črc 2012 16:27

dik za programik, mam este jeden problem, po nabehnuti prima do uvodnej obrazovky sa mi dost casto stava, ze sa primo sekne a pomoze len restart C720.
Pouzivam primo v zeleze a content na 4GB sdhc karte Kingston. Skusal som aj inu kartu ale robilo to to iste. Na Primo pouzivam stvoricu spustacich scriptov.
FW v C720: R23+3+9939+0511
co to moze sposobovat?
MIO C 720
vlasti
 
Příspěvky: 17
Registrován: 28 srp 2010 13:59

Re: Formatovanie SD karty

Příspěvekod SvoDa v 14 črc 2012 18:15

Pravděpodobně děláš před spuštěním Prima nějaké systémové změny (zápisy v sys.txt, změna map, skin,...). Vždy po nich a před spuštěním Prima udělej hardreset (dlouhý stisk OFF tlačítka přístroje => úplné vypnutí přístroje a znovuzapnutí)
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna


Zpět na MIO - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků

cron