Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

WinCEIMG.bin pro Mio C520?

Zde řešíme všechny modely navigací MIO - např. C510/C710/C250/C320/C520/C720/MOOV...

WinCEIMG.bin pro Mio C520?

Příspěvekod robert17 v 06 pro 2011 15:37

Zdravím vás,

Podařilo se mi dostat gps do stavu "oranžové obrazovky", PC nevidí GPS. Přes SD kartu jsem se dostal do servisního menu abych si mohl nahrát nový WinCE. Postupoval jsem: WINCE upgrade/WINCE by USB - gps se mi úspěšně připojí k PC přes USB kabel. Poté jsem si v PC otevřel program DNW pro nahrání/přehrání WinCE ve své gps, ale píše mi to hlášku "Unknown image type".


Prošel jsem fóra gpspassion apodobně, ale nenašel jsem správnou verzi. Nemáte někdo prosím správný winceimg.bin pro Mio C520 (R02+3+9911+1018) ? Pomohlo by to všem, co jsme si ze svých GPS udělali tzv. "oranžové obrazovky" :)

Postup krok po kroku bych tady pak popsal pro všechny, včetně přiložení Unlocků, softwarů atd.

Děkuji
robert17
 
Příspěvky: 14
Registrován: 14 lis 2010 19:06

Re: WinCEIMG.bin pro Mio C520?

Příspěvekod Jasper v 06 pro 2011 16:08

No nevím co přesně myslíš ale FW pro Mio C520 je zde viewtopic.php?p=25742#p25742
Máte technický problém s fórem, nebo dotaz k jeho chodu a organizaci ?
Pište na: jasper (zavináč) mojenavigace.cz
Na jiné typy dotazů je zde fórum a proto na ně nereaguji !
Uživatelský avatar Administrátor
Jasper
Administrátor
 
Příspěvky: 2520
Registrován: 16 čer 2008 19:03
Bydliště: Praha 9 - Kbely

Re: WinCEIMG.bin pro Mio C520?

Příspěvekod robert17 v 06 pro 2011 16:20

Firmware mám.

Mrkni na odkaz, zaseknu se u kroku, kdy musím přehrát winceimg.bin a napíše mi to výše zmiňovanou hlášku.

Kód: Vybrat vše
http://www.gpspassion.com/forumsen/topic.asp?TOPIC_ID=142942


Tak znovu už asi po tisící!!Všechny linky směřující mimo fórum patři do "code"!!Jarouš
robert17
 
Příspěvky: 14
Registrován: 14 lis 2010 19:06


Zpět na MIO - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků