Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Co s Mio c250???

Zde řešíme všechny modely navigací MIO - např. C510/C710/C250/C320/C520/C720/MOOV...

Co s Mio c250???

Příspěvekod Elilinka v 04 pro 2011 22:19

Dnes jsem obdržela od švagrové Mio c250 s tím že jim nefunguje, někomu to dali na aktualizaci či co, prý to ze začátku fungovalo, a teď to prý někdy naskočí, ale spíš nefunguje, mě to nenaběhlo ani jednou. Po zapnutí naskočí oranžová obrazovka s tabulkou "Fatal Application Error" Application FirstStartAP.exe has performed an illegal operation and will be shut down. If the problem persists, contact the program vendor.
Program: FirstStartAP.exe
Exception:0x80000002
Adrress: 01F6FFC0

Karta je tam SDHC 2GB SanDisk v adaptéru SD, na ní je zřejmě nainstalovaný iGo8. Zajímalo by mě zda je mio total po smrti nebo se s ní dá něco dělat, po připojení k ntb (w7) se nainstaluje ovladač, ale mio ani karta není vidět, prosím o radu, zda je nějaké řešení, nebo ji vzít a zahodit, moc díky za každou radu
Elilinka
 
Příspěvky: 5
Registrován: 04 pro 2011 22:01

Re: Co s Mio c250???

Příspěvekod tomasii v 05 pro 2011 14:01

C250 v PC neuvidíš, dovnitř se dostaneš jen pomocí MioTransferHack, nebo ActiveSync - více třeba na:
Kód: Vybrat vše
http://www.tomasii.cdc.cz/jak_prenest_soubory_z_mia_do_pc_a_zpet.html
Pokud nemáš originální CD, ze kterého se dá obnovit systém (no stejně bys ale na MioMap nejspíš už nešla), tak pak nainstaluj funkční iGO8, nejlépe v minimální verzi, aby na C250 vůbec jelo, jinak bude padat na "Out of memory"...
Kartu bys samozřejmě měla ve čtečce PC vidět...
Tomáš

C710, H610, C520, čína 6", i9100 a S5100

Obrázek skoro vše najdeš na http://tn.cdc.cz (ZMĚNA!)

Nenajdeš-li odpověď, neposílej sz, ale ptej se na fóru - dočkáš se tak spíš odpovědi.

(od 1. ledna 2016 není web dále rozvíjen...)
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: Co s Mio c250???

Příspěvekod Elilinka v 10 pro 2011 21:46

Na kartě je nahrany nějaký iGO8, kartu v pc slotu vidím, přes mio ale ne, po zapnutí svítí oranžová obrazovka s tou hláškou, kterou jsem už psala, at už tam je karta nebo ne, já osobně si myslím že je poškozený firmware, ale nevím jak ho resetovat či přehrát, a at jsem si stahla ten transfer jakýkoliv tak se nikam nedostanu, nejde mi nic rozkliknout, nevidím mio, nedostanu se do složek a ani do karty
Elilinka
 
Příspěvky: 5
Registrován: 04 pro 2011 22:01

Re: Co s Mio c250???

Příspěvekod tomasii v 10 pro 2011 22:01

No jak jsem už psal, u C250 NEMŮŽEŠ v PC vidět kartu zastrčenou v C250 (pro ně to není zařízení), musela bys použít MioTransferHack pro C250 (a musela by C250 šlapat). Vzhledem k obsahu hlášky je asi opravdu jediným řešením poslechnout hlášku a kontaktovat vendora = servis. Vypadá to na chybu ve flashce s následnou potřebou přeflashování EPROMky.

Vzhledem k parametrům C250 je ale rozumnějším řešením poohlédnout se po nějaké novější navi, na které běží iGO8 (a těch je spousta i za babku).
Tomáš

C710, H610, C520, čína 6", i9100 a S5100

Obrázek skoro vše najdeš na http://tn.cdc.cz (ZMĚNA!)

Nenajdeš-li odpověď, neposílej sz, ale ptej se na fóru - dočkáš se tak spíš odpovědi.

(od 1. ledna 2016 není web dále rozvíjen...)
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4


Zpět na MIO - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků