Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

MIO C520 a IGO Primo pro blbé

Zde řešíme všechny modely navigací MIO - např. C510/C710/C250/C320/C520/C720/MOOV...

MIO C520 a IGO Primo pro blbé

Příspěvekod tirak1 v 13 srp 2011 18:57

Již několik dnů se probírám různými fóry na téma MIO C520 a IGO Primo, zkouším různé postupy a pořád nic.
Prosím o radu, zda je to možné, aby kdyby :shock: . Momentálně mám C520 a k ní SD kartu Western Europe MioMap V3. V navigaci jsou staré mapy, původní. Po vložení karty se "cosi" přepne a mám tam aktuálnější mapy, ne však úplně nové. Mám stažené soubory IGO Primo a mapy z fungující navigace a rád bych je "dostal" do té své. Pokud možno jednoduše, jen vložením karty s novým programem a daty, tak, aby se "cosi" přeplo a bylo tam aktuální IGO a aktuální mapy.
Pokud by někdo byl schopen a ochoten dát nějaký shrnující a poměrně jednoznačný postup, byl bych velmi rád. Zatím jsem se dočetl, že by se mělo upravit to a to, tak a tak, aby se to a to chovalo tak a tak.
Snad jsem svůj problém popsal srozumitelně.
Díky za případné odpovědi a odkyzy.
Tirak1
tirak1
 
Příspěvky: 1
Registrován: 13 srp 2011 17:15

Re: MIO C520 a IGO Primo pro blbé

Příspěvekod szur v 13 srp 2011 19:23

Inspirace je zde.
viewtopic.php?f=55&t=1221&p=57464#p57464
Stahni_myslim, že navod je uvnitř.
Navon 560--Primo 216 230 _fmilan_amater
Honor 9_Nextegen_Skin_Pongo
Uživatelský avatar
szur
 
Příspěvky: 352
Registrován: 21 led 2010 20:33
Bydliště: Čes-slov-pol. pomezi

Re: MIO C520 a IGO Primo pro blbé

Příspěvekod Ivo K v 16 srp 2011 07:13

@tirak1 - Způsobů jak spouštět na C520 Primo, je několik. Záleží co vyhovuje uživateli. Pokud chceš Primo spouštět jak píšeš: "jednoduše, jen vložením karty s novým programem a daty, tak, aby se "cosi" přeplo a bylo tam aktuální IGO a aktuální mapy", tak si pročti hlavně stránky TomášeII:
Kód: Vybrat vše
http://www.tomasii.cdc.cz/

Začít můžeš třeba u unlocků, kde najdeš (skoro na konci) JEDNODUCHÝ UNLOCK PRO Cx20:
Kód: Vybrat vše
http://www.tomasii.cdc.cz/unlocky.html

Ten unlock můžeš použít jen s tím, že místo navigačního programu iGO8, budeš spouštět Primo.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)


Zpět na MIO - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron