Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

PDA Mio P560 gps problém

Zde řešíme všechny modely navigací MIO - např. C510/C710/C250/C320/C520/C720/MOOV...

PDA Mio P560 gps problém

Příspěvekod TunerX v 16 črc 2011 13:14

Dobrý den, chtěl bych vás poprosit o pomoc s mojím problémem mám na svém PDA Mio P560 naistalované Primo 1.2 vše ostatní funguje jak má jen mi pořád píše autodetekce přijímače gps pak hledá signál najde třeba 8 satelitů ujedu 100m a znova autodetekce gps.... a pořád dokola poloha se ukazuje divně, šipka se posouvá I když zastavím na křižovatce nebo je na vedlejší silnici. V sys jsem vyzkoušel všechna možná nastavení gps a problém pořád stejný. Prosím poraďte co s tím....ostatní navi software včetně igo8 a Prima chodí normálně.
TunerX
 
Příspěvky: 2
Registrován: 21 čer 2011 21:02

Re: PDA Mio P560 gps problém

Příspěvekod Gobi.zr v 29 zář 2012 07:58

Cau, mam uplne stejny problem. Podarilo se ti to nejak vyresit?
Gobi.zr
 
Příspěvky: 1
Registrován: 29 zář 2012 07:40

Re: PDA Mio P560 gps problém

Příspěvekod TunerX v 02 pro 2012 22:38

doplň do SYS toto viz níže :D a bude ti igo primo na PDA slapat jak hodinky

[utility]
calibratefix=1
TunerX
 
Příspěvky: 2
Registrován: 21 čer 2011 21:02


Zpět na MIO - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron