Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Nové mapy do MIO C 520 případně i program

Zde řešíme všechny modely navigací MIO - např. C510/C710/C250/C320/C520/C720/MOOV...

Re: Nové mapy do MIO C 520 případně i program

Příspěvekod bio v 28 dub 2011 13:57

jo ještě jsem asi udělal jednu hloupost,v program files byla nějaká bílá ikonka,chtěl jsem se do ní podívat co v tom je nešlo to otevřít ,tak jsem dal vybrat program ze seznamu -acrobat reader-inonka se přebarvila na červeno.myslim že to mělo koncovku miu
Navon 670 IGO Primo 1,2
bio
 
Příspěvky: 114
Registrován: 23 dub 2011 13:49

Re: Nové mapy do MIO C 520 případně i program

Příspěvekod tomasii v 28 dub 2011 14:19

Normálně je ve složce program files jen složka Settings, popř. soubor ppath.txt, nic dalšího tam nemusí být. Pokud jsi ppath.txt nepoužil a nic brutálně nemazal (např. neformátoval MFD), mělo by Mio naběhnout do základní obrazovky.

Zkus použít technický unlock Ivo K, např. z
Kód: Vybrat vše
http://www.tomasii.cdc.cz/systemova_udrzba_cx20.html
a pročti si související vlákna. Třeba se ti podaří Mio uvést do provozu. Zvlášť věnuj pozornost červeným textům. :idea:
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: Nové mapy do MIO C 520 případně i program

Příspěvekod bio v 28 dub 2011 21:44

tak jsem zkusil všechny unlocky jenom jeden se otevřel ,ten pro spouštění navigačních programů ale píše to hlášku window mainshell could not be found line:WaitFor (mainshell 10)
Navon 670 IGO Primo 1,2
bio
 
Příspěvky: 114
Registrován: 23 dub 2011 13:49

Re: Nové mapy do MIO C 520 případně i program

Příspěvekod bio v 29 dub 2011 08:47

ještě bych to upřesnil, před ,,havárií,, jsem otevřel složku program files a hledal program ppath .složka byla prázdná byl tam jen nějaký konfigurační soubor který jsem nechtěně otevřel v acrobat reader a ten tak zůstal. ten soubor se jmenuje Iboot_4005
mě by pomohl jen automatický unlock,který bych nemusel potvrzovat,protože nefunguje dotykový display, samozřejmě ten automatický unlock s úvodní obrazovkou majáček jsem zkusil, ten se nainstaloval ale při poklepání na ikonu zase nereaguje
počítačům tolik nerozumím,ale jestli jsem přepsal bootovací soubor tak se mio v životě nemůže načíst
Navon 670 IGO Primo 1,2
bio
 
Příspěvky: 114
Registrován: 23 dub 2011 13:49

Předchozí

Zpět na MIO - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků

cron