Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Instalace iGo8 na MIO H610

Zde řešíme všechny modely navigací MIO - např. C510/C710/C250/C320/C520/C720/MOOV...

Re: Instalace iGo8 na MIO H610

Příspěvekod tomasii v 07 pro 2010 23:40

Pokud se ti H610 restartuje i z MFD, tak máš někde chybu. Mně se nerestartuje ani z karty, jen jsem musel najít vhodnou verzi (např. 832.93112) a vhodnou kartu.

Originál DVD/CD ti moc nepomůže, je vázané s kusem H610, takže z něho originální Miomap neuděláš. Navíc vracet se k Miomapu 3.2 dneska? Potřebné programy a driver najdeš na mém webu (stejné jako pro Cx10).

Když kopíruji mezi PC a H610 používám Fandův unlock pro Cx10/H610 co mám na webu a pomocí ActiveSync překopíruji vše.
Můžeš mít chybu i v MFD.
Tomáš

C710, H610, C520, čína 6", i9100 a S5100

Obrázek skoro vše najdeš na http://tn.cdc.cz (ZMĚNA!)

Nenajdeš-li odpověď, neposílej sz, ale ptej se na fóru - dočkáš se tak spíš odpovědi.

(od 1. ledna 2016 není web dále rozvíjen...)
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: Instalace iGo8 na MIO H610

Příspěvekod Deer v 08 pro 2010 11:06

Díky za odpověď, vyhledám jinou verzi iga. Zajímavé je, že Primo to nedělá (instalace na MFD).

K Miomapu 3.2 se rozhodně nehodlám vracet, (i když pokud mám zálohu svojeho miomap.exe a licence můžu z DVD, kdykoliv program obnovit) ale chtěl bych mít originál DVD.

Mám unlok z Tvých stránek, ale kopírovat na MFD nešlo ani pomocí TCMD ani přes aktive sync. Po záloze MFD jsem ho zformátoval a už to chodí, nicméně igo stále vyletuje.

Ještě jsem na Tvých stránkách četl o vypnutí statické navigace.
Chtěl bych ji pro Ozi Explorera vypnout, ale nevím když v MM Sirf Setup zapnu For pedestrian use: Turn SN Off, jak se bude chovat Mio/iGo/Primo? Jak to máš nastavené? Také nevím jak bude nastavená SN v čipu, když v igo/primo zvolím mód chodec a igo ukončím?(v sys.txt nastaveno set_messages=0)
Ještě v návodu na vypnutí SN se píše, že Mia při HR přepisují tyto parametry na defaultní, nevíš do kterých registrů se vypnutí/zapnutí SN zapisuje. Dal bych příslušný soubor .reg do Ulocku, tak aby se vždy po HR nakopíroval zpět.
Dík
Mio H610, Mio C720
Deer
 
Příspěvky: 82
Registrován: 29 lis 2010 14:52

Re: Instalace iGo8 na MIO H610

Příspěvekod tomasii v 09 pro 2010 00:01

Já mám Fandův unlock na kartě a pomocí něho občas updatuji H610. Standardně mám v H610 v MFD svůj Changer a pomocí něho spouštím vše, co potřebuji buď v MFD, nebo na kartě.

S vypnutím statické navigace jsem neexperimentoval, protože geocaching nedělám a jiný smysl její vypínání asi nemá. Takže zkoušet, nebo se obrať na autora, pokud ještě funguje na fóru.
Tomáš

C710, H610, C520, čína 6", i9100 a S5100

Obrázek skoro vše najdeš na http://tn.cdc.cz (ZMĚNA!)

Nenajdeš-li odpověď, neposílej sz, ale ptej se na fóru - dočkáš se tak spíš odpovědi.

(od 1. ledna 2016 není web dále rozvíjen...)
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: Instalace iGo8 na MIO H610

Příspěvekod Deer v 10 pro 2010 10:05

Ještě upřesňující dotaz:
existuje možnost změnit parametry spouštěcích tlačítek v Mainshell?
Myslel jsem, že jako u C710 stačí upravit ppath.txt a nakopírovat ho do Windows, ale ve windows jsem našel čtyři složky ppath1 až ppath4, které obsahují každá jiný soubor ppath.txt, pět souborů ppath.txt až ppath4.txt a k tomu čtyři soubory Mainshell1.exe až Mainshell4.exe a ještě soubor ST.exe. Domnívám se, že soubory ppath.txt a Mainshell.exe nějak patří k sobě (případně se některý MainShell.exe přejmenuje na ST.exe a ten se pak spouští). Nevíš prosím, jak to funguje? Některý MainShell obsahuje neobsazená tlačítka, která by se dala použít na další programy. Zkoušel jsem změnit cesty v ppath.txt u kontaktů na TCMD nebo task manager, ale vůbec se mi to nedaří. A vytvářet složku program files na MFD a do něho dávat upravený soubor ppath.txt je u wince4.2 asi bezpředmětné?
Já můžu bez problémů pracovat s unlokem, ale dcera technicky nestihá a chtěl bych jí to udělat co nejjednoduší.
Dík
Mio H610, Mio C720
Deer
 
Příspěvky: 82
Registrován: 29 lis 2010 14:52

Re: Instalace iGo8 na MIO H610

Příspěvekod Deer v 15 pro 2010 08:39

Tak si odpovím sám. Pro ty, kteří by chtěli laborovat (jestli tu vůbec někdo s H610 je).
Program ST.exe spouští v mém případě MainShell2.exe a MainShell2.exe si natahuje ppath.txt ze souboru Windows/MainShell2.
Proto jsem soubor MainShell1.exe (má čtyři tlačítka v obrazovce Cestovní sady místo dvou původních) přejmenoval na MainShell2.exe a vložil jsem ho do složky Storage Card/Unlock/Windows, aby se při spuštění unlocku překopíroval do windows. Zároveň jsem vytvořil soubor ppath.txt (respektive zeditoval soubor ze složky Windows/MainShell1/ppath.txt) a na dvě "nová" tlačítka jsem namapoval TotalCMD a OziExplorera. Na nepoužívané tlačítko kontaktů jsem namapoval Reset.exe. Tento soubor jsem vložil do Storage Card/Unlock/Windows/MainShell2. Aby se kopíroval na příslusné místo, zeditoval jsem soubor pro unlock H610Auto.c31. Na ploše jsem vytvořil ikonku pro spouštění MainShell2.exe a hotovo.
Teď vypadá situace následně:
Po provedení unlocku mám normální pracovní plochu windows. Po spuštění MainShell2 se objeví původní obrazovka jako bez unlocku s tím, že jsou k dispozici tlačítka pro spouštění dvou aplikací navíc. Pro návrat do windows stačí stisknout tlačítko kontaktů, provede se softreset a objeví se plocha windows.

Ještě bych potřeboval poradit, kde (v jakém programu) zeditovat soubor MainShell405.mui, aby přemapovaná tlačítka měla správný popis.
Mio H610, Mio C720
Deer
 
Příspěvky: 82
Registrován: 29 lis 2010 14:52

Předchozí

Zpět na MIO - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron