Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Instalace iGo8 na MIO H610

Zde řešíme všechny modely navigací MIO - např. C510/C710/C250/C320/C520/C720/MOOV...

Instalace iGo8 na MIO H610

Příspěvekod Eyesight v 11 lis 2008 20:00

Ahoj, byl by k dispozici link na "blbuvzdorné" a hlavně rychlé přelití MioMap na iGo8 v H610? Asi blbě hledám, ale všude najdu jen část postupu - nikde vše pěkně pohromadě... Popř. - našel by se nějaký ochotný pražák, který by to za úplatu dělal? Díky za nakopnutí!
Eyesight
 
Příspěvky: 2
Registrován: 11 lis 2008 19:55

Re: Instalace iGo8 na MIO H610

Příspěvekod vovi v 11 lis 2008 21:42

Kompletní návod (i s obrázky) najdeš na http://www.tomasii.cdc.cz ;)

Pokud jsi to tam nenašel, tak tady je přímý link na stránku s návody, dva poslední v modrém poli se týkají H610:

http://www.tomasii.cdc.cz/iGO8/navody/Navody.html
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Instalace iGo8 na MIO H610

Příspěvekod Eyesight v 11 lis 2008 22:49

Diky za radu - to jsem nasel, ale problem mam v tom, ze pres MIO Trasfer Hack sice vidim slozky Miomap/Miomap, dokazu v nich mazat a kopirovat samostatne soubory (nutne jak v pripade instalace na kartu, tak i do flashe H610...), ale nedokazu vytvorit zadny adresar - sice mi to adresar jakoby vytvori, ale pri pokusu o pojmenovani mi to hodi chybu. A "jednoduchy unlock pres ActiveSync" mi bohuzel nic nerika - po pripojeni H610 pres USB kabel a pokusu vyhledani zarizeni pres ActiveSync mi to hlasi chybu USB... Asi jsem lama, ale nevim jak dal - na PPC mi nedela problem rozchodit cokoliv (vcetne iGo i kdyz vyuzivam predevsim TT pro jeho jednoduchost), ale tohle celkem jednoduche zarizeni je nad me sily... Poradte prosim, jak na "jednoduchý unlock se spojením pomocí ActiveSync". Díky
Eyesight
 
Příspěvky: 2
Registrován: 11 lis 2008 19:55

Re: Instalace iGo8 na MIO H610

Příspěvekod vovi v 11 lis 2008 22:52

Zeptej se nejlépe přes SZ přímo Tomáše (tomasii) - on tu H610 taky má a poradí ti konkrétní kroky. Já to znám jen z doslechu :)
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Instalace iGo8 na MIO H610

Příspěvekod tomasii v 13 lis 2008 01:55

Obecně platí, že MioTransferFull (Hack) netvoří složky. K tomu se musí použít ActiveSync, kdy se i Mio Cx10/H610 tváří jako zařízení PC.

Bohužel spojení přes ActiveSync je výrazně pomalejší.

Pokud mám instalovat iGO8 v H610, postupuji následovně:
1. S vyjmutou kartou udělám tvrdý reset (u H610 dlouhé stisknutí horního tlačítka),
2. Vezmu sd-kartu s unlockem SDself_full+ pro H610 a zastrčim ji do H610,
3. udělám měkký reset (dlouhý stisk levého tlačítka), počkám, až naběhne, dám jazyk, datum a čas.
4. stisknu ActiveSync na Cx10 a počkám, až se spáruje Mio s PC
5. stisknu Prozkoumat na Microsoft ActiveSync v PC
6. předem v PC vytvořenou kompletní strukturu adresářů pro Cx10/H610 pomocí ActiveSync překopíruji do Mia. Složky jsou prázdné, protože kopírování pomocí ActiveSync je pomalé.
7. vedle mám tutéž plnou strukturu. Její obsah pak kopíruji do Mia pomocí MioTransferFull.

Pokud jsem pohodlný a rovnou kopíruji plnou strukturu pomocí ActiveSync, musím počítat s časem přes 10 hodin. Výhodou je, že se o nic nemusím starat, nevýhodou, že se přenos během tak dlouhé doby občas sesype. Pokud použiji MioTransferFull, tak vlastní kopírování přes 2 hodiny, ale za mé plné účasti.
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: Instalace iGo8 na MIO H610

Příspěvekod venda v 13 lis 2008 17:37

MioTransferFull (Hack) umí dělat složky, jenom se to musí umět. Je pravda, že neumí kopírovat složky, nebo jsem ještě nepřišel na to jak se to dělá. Jinak já mám taky H 610. Spouštěcí soubor mám na Flash, a všechn ostatní na SD. Je to celkem jednoduchý. ( To se mi to kecá, když sem si taky nechal poradit ). Ale na hodně věcí jsem přišel sám, systém pokus - omyl . Rád poradím.
HTC Wilfire S, , iGO v9.6.7 v SDHC8GB.
venda
 
Příspěvky: 153
Registrován: 17 srp 2008 21:34

Re: Instalace iGo8 na MIO H610

Příspěvekod tomasii v 18 lis 2008 22:15

Tak to sem napiš, jak ty složky tvoříš. Mně to řekne, že složku vytvoří,... a nic. Poděl se o zkušenost, která se jiným může hodit.
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: Instalace iGo8 na MIO H610

Příspěvekod venda v 19 lis 2008 10:45

No je v tom takovej fígl. Podle tvůrce programu to určitě není správnej postup, ale jedinej na kterej sem přišel. Takže, já klepnu na tlačítko - NOVÁ SLOŽKA -, tu novou složku si označím klepnutím myší, na místě, kde by měl být název složky se mi ukáže modrý pásek. Potom opět klepnu na tlačítko - NOVÁ SLOŽKA - . Vy tvoří se mi další nová složka, s názvem (1). Tu přejmenuji, a ta stím modrým páskemse stratí. j e to divnej postup, ale funguje. Třeba někdo zná ten správnej.
HTC Wilfire S, , iGO v9.6.7 v SDHC8GB.
venda
 
Příspěvky: 153
Registrován: 17 srp 2008 21:34

Re: Instalace iGo8 na MIO H610

Příspěvekod tomasii v 23 lis 2008 00:57

je to divnej postup, ale máš pravdu, funguje. Dám ho na web.
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: Instalace iGo8 na MIO H610

Příspěvekod amos.zamba v 20 led 2009 11:52

Mám menší problém. Vše jsem nainstaloval podle návodu igo do mia bez SD, akorát po zapnutí a kliknutí na ikonku miomap mi igo začne najíždět ale hned se jakoby shodí do lišty(?) a na obrazovce zůstane základní nabídka mia. Čím to může být? Dík moc
p.s. musím mít tu složku app na sd kartě?
amos.zamba
 
Příspěvky: 4
Registrován: 20 led 2009 11:49

Další

Zpět na MIO - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků