Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

MioMoov 200 nepovedeny unlock

Zde řešíme všechny modely navigací MIO - např. C510/C710/C250/C320/C520/C720/MOOV...

MioMoov 200 nepovedeny unlock

Příspěvekod jukl v 20 bře 2011 08:57

ja to vsechno zbabral a ted nevim jak z toho ven jedna se o navigaci mio moov 200 s original mapama pro celou evropu nainstalovanou v pristroji , ktera byla naprosto funkcni ale chtel sem novejsi mapy a nedopadloto :oops:

- stahnul sem si
Kód: Vybrat vše
http://navmanunlocked.wikispaces.com/Unlock

a pouzil jenze sem si neudelal zalohu (vim co si myslite ja si to myslim taky) a pouzil sem unlock
- po unlocku mi to ukazuje jednu ikonu na plose SmartST jenze behem chvilky mi vyskoci hlaska SmartST_CE could not be found Line:WaitFor ("SmartST_CE",2) a uz se mi nespusti original navigace co je nainstalovana v prostroji a kdyz ji pustim rucne obevi se chybova hlaska : Fatal Application Error ve zneni Application MioMap.exe has performed an illegal operation an wil be shut down. If the problem persist,contact the program vendor. Program:MioMap.exe Exception: 0xc0000094 Adress 01fb7f0c .... a ja ted popravde nevim co stim mam delat .. nevim jak to obnovit do tovarniho nastaveni neb zadne cd k tomu nemam pac sem to nekam zalozil a uz sem to nenasel...

... po nejakem laborovani sem si sehnal navigaci ktera je na karte ale netusim jak a kam napsat cestu aby se mi to spoustelo z te karty automaticky kdyz zapnu navigaci tlacitkem - jedna se o program igo primo

ale stale nejlepsim zpusobem by bylo jak ten pristroj dat do puvodniho stavu s mapamai cele evropy , pred chvilkou sem si uvedomil ze mam nejakou zalohu v pocitaci ale dojede to asi do jedne tretiny a zahlasi mi ze se obnoveni nezdarilo . a zkontrolujte zda zarizeni je stale pripojene k pocitaci ... no to samozdrejme mam ... a ted mate s tim uz nekdo zkusenost ? co stim kdyz uz tu zalohu mam ale nejde mi obnovit.. diky vsem za trpelivost a pomoc
mimo.png
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
jukl
 
Příspěvky: 1
Registrován: 20 bře 2011 08:39

Re: MioMoov 200 nepovedeny unlock

Příspěvekod divocak v 21 dub 2011 08:25

zdravim mam velmi podobny problem.

Podarilo se mi zmenit soubor path.xml a diky tomu jsem zrusil vse co mi fungovalo. Hledal jsem spoustu navodu co s tim a zabralo az posledi - zkrat pinu a nahrani noveho firmware. Bohuzel vsak jsem narazil na problem - nemam zalohu (mam zazalohovane jen slozku miomap z program files) a chybi mi zbytek. kdyz se podivam na disk tak je tam jeden soubor device.xml a to je vse. path.xml jsem si zalohoval v pameti zarizeni a tak jsem o nej prisel.

Da se s tim jeste neco delat???
divocak
 
Příspěvky: 4
Registrován: 21 dub 2011 08:22

Re: MioMoov 200 nepovedeny unlock

Příspěvekod divocak v 22 dub 2011 08:20

Tak se mi to podario vyresit. Na jednom polskem foru byl obsah paths.xml vytvoril jsem soubor a vlozil obsah + potreboval malou editaci. Nakopiroval zalohu slozky miomap co jsem vytvoril a vse funguje OK. Jediny problem je, ze po prehrati firmware zustal odemceny UBOOT. Vyznacuje se to tak, ze pokud je v miu SD karta tak zobrazi modrou obrazovku. Pokud kartu vyjmu vyrestartuju tak vse bezi OK.
divocak
 
Příspěvky: 4
Registrován: 21 dub 2011 08:22

Re: MioMoov 200 nepovedeny unlock

Příspěvekod detkins v 29 dub 2011 00:03

zdravím vás mám celkem zavaznej problem chtel jsem si dat cestinu do mia moov 200 a nedopadlo to nejlip :(( jsem bez zalohy a nevim co mam dat na kartu a co na mio device ani jak to udelat :(( mohl by mi nekdo napsat strucnej navod jak na to a kde si popripade nejake veci stahnu mam verzi cobia_300_v1.00.0018
detkins
 
Příspěvky: 2
Registrován: 28 dub 2011 23:52

Re: MioMoov 200 nepovedeny unlock

Příspěvekod divocak v 29 dub 2011 05:51

jde mio pripojit pres USB???

pokud ano tak z recovery DVD nakopirujte adresar MIOMAP do pameti mia - pod program files. (vse prepsat)
divocak
 
Příspěvky: 4
Registrován: 21 dub 2011 08:22

Re: MioMoov 200 nepovedeny unlock

Příspěvekod detkins v 29 dub 2011 11:01

ale ja jsem ty data nejakym zazrakem smazal mohl bych vas poprosit o nejaky kontakt treba icq kde bychom tenhle problem vyresili byl bych vam stasne moc vdecny
detkins
 
Příspěvky: 2
Registrován: 28 dub 2011 23:52

Re: MioMoov 200 nepovedeny unlock

Příspěvekod divocak v 29 dub 2011 11:59

moje icq 143610315
divocak
 
Příspěvky: 4
Registrován: 21 dub 2011 08:22


Zpět na MIO - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků